Golf Digest Open Tour

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
V novém čísle, krom jiných věcí, jsem se dočetl, že jako předplatitel mám možnost hrát jejich Open Tour, a to pouze za 600,- Kč za turnaj. Což zní naprosto skvěle. Nemáte s tím z loňska nějaké zkušenosti? Je to opravdu tak nebo je v tom nějaký háček? Předplatitel nejsem ale pokud to je tak jak to píšou a já chápu pak je předplatné to nejmenší. [emoji41]

http://shop.mediaboard.cz/?product=ucas ... igest-open

Dle všeho je to tak jak jsem pochopil.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Davide, čím je ta túra výjimečná?

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Jasný, ale ta vyhodnejsi cena je pouze na jedno kolo celé túry? To ta úspora nebude mic veliká - tedy když už člověk je predplatitel...

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Můžeš si koupit vouchery na všechna kola (8 včetně finále). A jako předplatitel nic dalšího platit nebudeš. Předplatné je 890,- Kč. Když si to rozpočítáš tak tě jeden turnaj vyjde cca na 750,- Kč za turnaj. Ta bývá 1200 - 1400,-.

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
To není spatne, mas casopis a nejake turnaje přes sobotu, ale ty hriste jsou třeba pro mne daleko a ne natolik dobře aby se mi oplatilo jet tam :)
Ja chodivam na turnaje http://www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series kde cena vychazi na 750 Kc. Jedina nevyhoda je, ze to byva ve stredu, ale zato jsou tam velmi dobře hriste. Když mam koupene predplatne, dostal jsem k tomu dva poukazy na start a asi 6 poukazu 1+1

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Hele chlapi a vy jste rentiéři nebo chodíte "normalne" do práce?  :D  Třeba co píše odkaz Alda, to vypadá super, ale ve středu a takové dálky,  to je na přespání. Jak tohle zvládáte? 

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Pro mě třeba výlet na Mnich nebo Haugschlag je cca 4 hodiny cesty. Vloni jsem tam byla ještě s "mokrou" zelenou kartou, byla to nádhera. Manžel je klasický zaměstnanec, takže to prostě nepřipadá v úvahu. Škoda, vypadá to báječně. Mohli bychom absolvovat možná Novou Ameriku, to máme kousek. Jinak je taková tour nedostupná. 

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
No když tak čtu ty ceny, zůstanu u turnajů v domovském klubu. Cena do 350 i s obědem s tím, že jako člen platím jen startovné..
Jinam na turnaj jen výjimečně...

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):