Golf Digest Open Tour

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
V novém čísle, krom jiných věcí, jsem se dočetl, že jako předplatitel mám možnost hrát jejich Open Tour, a to pouze za 600,- Kč za turnaj. Což zní naprosto skvěle. Nemáte s tím z loňska nějaké zkušenosti? Je to opravdu tak nebo je v tom nějaký háček? Předplatitel nejsem ale pokud to je tak jak to píšou a já chápu pak je předplatné to nejmenší. [emoji41]

http://shop.mediaboard.cz/?product=ucas ... igest-open

Dle všeho je to tak jak jsem pochopil.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Davide, čím je ta túra výjimečná?

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Asi jen tou zajímavou cenou. Hřiště jsou spíše průměr.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jasný, ale ta vyhodnejsi cena je pouze na jedno kolo celé túry? To ta úspora nebude mic veliká - tedy když už člověk je predplatitel...

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Můžeš si koupit vouchery na všechna kola (8 včetně finále). A jako předplatitel nic dalšího platit nebudeš. Předplatné je 890,- Kč. Když si to rozpočítáš tak tě jeden turnaj vyjde cca na 750,- Kč za turnaj. Ta bývá 1200 - 1400,-.

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
To není spatne, mas casopis a nejake turnaje přes sobotu, ale ty hriste jsou třeba pro mne daleko a ne natolik dobře aby se mi oplatilo jet tam :)
Ja chodivam na turnaje http://www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series kde cena vychazi na 750 Kc. Jedina nevyhoda je, ze to byva ve stredu, ale zato jsou tam velmi dobře hriste. Když mam koupene predplatne, dostal jsem k tomu dva poukazy na start a asi 6 poukazu 1+1

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Hele chlapi a vy jste rentiéři nebo chodíte "normalne" do práce?  :D  Třeba co píše odkaz Alda, to vypadá super, ale ve středu a takové dálky,  to je na přespání. Jak tohle zvládáte? 

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Bohuzel musim chodit do práce :)
Na minulem projektu jsem mel limit 160 hod na mesic a ještě jsem mohl nektere dni delat dele takze casu je docela dost. A většinou to delam tak, ze rano tam a po turnaji zpet autem

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Pro mě třeba výlet na Mnich nebo Haugschlag je cca 4 hodiny cesty. Vloni jsem tam byla ještě s "mokrou" zelenou kartou, byla to nádhera. Manžel je klasický zaměstnanec, takže to prostě nepřipadá v úvahu. Škoda, vypadá to báječně. Mohli bychom absolvovat možná Novou Ameriku, to máme kousek. Jinak je taková tour nedostupná. 

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Na Mnich jezdim pravidelne když mají specialni nabidku na na turnaj... to byva raz mesicne, cena je se vsim asi 900.
Je to opravdu nadherne hriste
Minule jsem absolvoval z této tury Novou Ameriku a nekolik hrist na Morave

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
No když tak čtu ty ceny, zůstanu u turnajů v domovském klubu. Cena do 350 i s obědem s tím, že jako člen platím jen startovné..
Jinam na turnaj jen výjimečně...

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom