Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz GOLF DIGEST OPEN TOUR 2021

Trochu reklama ale to nevadí, jako otvírak dobrý. Hrajete? :) A chystáte se i letos?

Jak se podle vás vyvíjí tanhle túra, dlouhodobě? Vaše pocity, pokud hrajete už poněkolikáte?
 
Trochu reklama ale to nevadí, jako otvírak dobrý. Hrajete? :) A chystáte se i letos?

Jak se podle vás vyvíjí tanhle túra, dlouhodobě? Vaše pocity, pokud hrajete už poněkolikáte?
Hraju ji, nicméně vzhledem k systému celkového hodnocení bez „šance” na úspěch 🤭
Vloni už posílali ceny poštou, tak člověk po dohrání mohl odjet.
Pro mě je to příležitost si zahrát kvalitní hřiště za excelentní cenu 😉
A dojem? Trvalý posun směrem ke komercionalizaci - mám pocit, že už jde jen o prachy 🙈
 
To posílání cen poštou je docela zajímavý nápad. :) Takové "přirozené virtuálno". Ona i ta cena... vlastně forma jiného členství pro hru jinde. Nebo?

A dojem? Trvalý posun směrem ke komercionalizaci - mám pocit, že už jde jen o prachy 🙈

Dřív to bylo jiné?
 
To posílání cen poštou je docela zajímavý nápad. :) Takové "přirozené virtuálno". Ona i ta cena... vlastně forma jiného členství pro hru jinde. Nebo?



Dřív to bylo jiné?
Ze začátku to mělo i trochu toho „společenského” náboje. Byly tři kategorie s rozumnějším rozdělením dle HI. Nějaká ta reportáž z turnaje či výsledkový servis. Celkem kvalitní výhry (např. za „longest” jsem dostal golfové hodinky v hodnotě cca 3.000,- Kč)
Teď už chtějí i platbu předem, takže se po příchodu jen zaregistruješ na recepci, vyfasuješ skórku a po hře odjedeš. Prakticky feečková hra se slevou 😉
A výhry? Já za „nearest to pin” dostal poštou vypichovátko. Tak zase dobře, že jsem nemusel čekat na vyhlášení 🤭
 
Chtěl by jsem se zúčastnit loni několika turnajů, ale nevyšel mi ani jeden. Ano, dá se to pojmout jako obyčejná hra s atraktivní cenou na lepších hřištích jako benefit pro předplatitele GD. Ale myslím, že letošní seznam hřišť je zřetelný ústup ze slávy. Můj pocit!👎
 
Chtěl by jsem se zúčastnit loni několika turnajů, ale nevyšel mi ani jeden. Ano, dá se to pojmout jako obyčejná hra s atraktivní cenou na lepších hřištích jako benefit pro předplatitele GD. Ale myslím, že letošní seznam hřišť je zřetelný ústup ze slávy. Můj pocit!👎
Chtěl jsem...😁
 
Moc to nechápu - nabízí to jako bonus pro předplatitele, zároveň si ale jde koupit balíček vstupů na turnaje za zcela totožné peníze, takže ty výhodnost předplacení časopisu zde zcela mizí. Jako 600 Kč je u většiny těch hřišť cca 50% sleva, což je fajn. Co mne ovšem zcela odrazuje je ten systém, kdy vyhodnocení proběhne až v pondělí a ceny pošlou poštou. Jako chápu, že doba je zlá a promotéři se musí nějak uživit, ale tuhle variantu já bych řešil až ve chvíli, kdy mi nic jiného nezbude...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom