Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf club Scotland - Sebedražie

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jak by nekdo myslel podle nazvu, neni to ve Skotsku, ale v male vesnici Sebedrazie pobliz Prievidze na Slovensku.
Nove 9 jamkové hriste s parem 35 doplnuje 6 jamková akademie a High Tatra putting green (neco jako nase Himalayas na Zbraslavi).
Hriste je cele jiz podle nazvu skotskeho typu. Je situovano ve velkem svahu ale jamku do pokpce najdete jen jednu. Casto tam fouka velky vitr a vysusene fairwaye opravdu pripominaji Skotsko. 2 linksove bunkery na jamkach 5 a 9 krasne doplnuji skotsky links. 
Vikendove fee za 20e/9j a 35e/18j, coz je skvela cena!!
Sel jsem za turnajem s tim, ze nemam sanci je dohnat, ale kdo me zna vi, ze to mozne je, takze na 6. jamce jsem je dohnal a na 8. uz na odpalisti. Velmi prijemny flight 4 hracu mne vzal na posledni jamky mezi sebe a sli jsme v peti :-O . Popovidali jsme si o slovenskych hristich a take o skotskych a hlavne o St. Andrews. Jelikoz je vedeni klubu ze skotskych hrist velmi nadseno, rozhodli se postavit skotske hriste i na slovensku, a prave na vedeni hriste jsem v tom flightu narazil :) Skotsko pry jinak navstevuji velmi casto a uz si tam nechavaji i hole. No, nedivim se, kdyz zpatecni let z Bratislavy do Edinburghu se da sehnat pod 100e :) 
Urcite doporucuji navstivit pri ceste kolem. :) 
 
Honzo, to je skvela reference... nebyly i k tomu nejake fotky?
 
pouze jednu. jeste dodam, ze v lete je u toho i vodni svet

IMG_9950.JPG
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom