Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Circus: Sedm hřišť za 24 hodin

Zvládají to bez problémů i jedinci mimo hereckou branži....prý to odbourává nervozitu ze špatné rány
Proto byla ta naše večerní soustředění tak plodná a dosáhli jsme požadovaného výsledku
Příště bych to ale udělal opačně - ráno se sejdeme v restauraci na snídani, pak budeme pokračovat tak do 13:50 alkoholem a od 14:00 první tee timy.
 
Příště bych to ale udělal opačně - ráno se sejdeme v restauraci na snídani, pak budeme pokračovat tak do 13:50 alkoholem a od 14:00 první tee timy.

Tak to budu ale potřebovat caddyho nebo kompas :)
Vypadalo by to asi takhle: " tady máš hůl, stoupni si takhle a téééď.....švihni" :) :)
No a občas bych si asi musel zchladit hlavu ve vodní překážce :)
 
Příště bych to ale udělal opačně - ráno se sejdeme v restauraci na snídani, pak budeme pokračovat tak do 13:50 alkoholem a od 14:00 první tee timy.
To jsme zkusili v pátek ale v tom vedru udržet hladinku fakt nešlo. Takže výkony měly standardně klesající tendenci
 
To jsme zkusili v pátek ale v tom vedru udržet hladinku fakt nešlo. Takže výkony měly standardně klesající tendenci

Nemůže to být tím, ze starneme? :)
 
Ta statistika chlastu, to mi hlava nebere. S timto ma cely vykon uplne jiny level.
Mj. ja bych 70km asi ani neusel :D
 
...akorát tohle @JanKostalCZE nema jako abstinent sanci trumfnout. Sice možná dá víc hřišť, ale hladinka je hladinka :)
 
Obnovím starší vlákno. Přečetl jsem si se zpožděním perex/úvodní sloupek z říjnovýho HrajemeGolf (číslo 10.2019), přikládám níže a jsem z toho nějaký rozpačitý. Kdo neví o co jde, letos duo Pavel Nečas a David Suchomil aka Golf Cirkus objeli Slovensko - (snad všech) 24 Slovenských hřišť za tucet dní (24/12). Koneckonců, proč ne - hezká výzva a ztřeštěnost a koneckonců i pěkný výkon... ale že by to bylo to, co ke golfu přitáhne davy - a golf propaguje, jak daný Sloupek naznačuje?

31EECBD6-CC39-495D-8CA1-DA3EA0A20FD0.jpeg
 
Předně bych rád řekl, že dělat cokoli pro golf je super a podporuju to. Ale má to své rozumové hranice. Takže do problematiky vnesu trošku pohled ze strany golfového hřiště. Pánové Nečas a Suchařípa se mi ozvali v lednu 2016 s tím, že připravují obrovský projekt spojený s podporou mladých golfových nadějí pro rok 2020 na OH v Tokyu, viz email a prezentace níže.

V podstatě nabízeli obrovské mediální a PR výstupy v podobě článků, videí, Facebooků, youtube a podobnejch volovin a krom hry zadarmiko mě chtěli stáhnout o 20 000 Kč. Samozřejmě jsem do toho nešel, protože nejsem padlej na hlavu. O pánech jsem v životě neslyšel, natož o jejich projektu, hře, cíli atd. Těch 20 000 Kč (respektive mnohonásobně více) jsem radši vzal a vrazil je do podpory golfu ve okolí našeho hřiště a do dětí, které k nám jezdí hrát. A jsem si zatraceně jistej, že jsem za ty takřka 4 roky přivedl ke golfu asi tak o 99,9% víc hráčů, než tihle dva cirkusáci dohromady.

Sorry, ale natáhnout pracku o prachy ještě před tím, než něco dokážu, to chce silnej žaludek. My jsme s @requo zvládli za 24 hodin 108 jamek a nejsem si jistej, kolik nováčků jsme tim oslovili. A mluvilo se o tom zhruba stejně jako o tour těhle dvou pánů = vůbec! Fuj hnus, velebnosti.

Pánové si u nás nakonec v roce 2016 zahráli, samozřejmě zadarmo. Jediným mě známým PR výstupem byla jejich společná fotka s naší recepční Haničkou, která na FCB zasáhla asi 120 lidí.

Nevím jak moc pánové zasahovali do textu v článku (myslím si, že vůbec), ale až nebudu mít příště na výplaty pro trenéry dětskejch kroužků nebo na naftu do sekaček, asi si skočím do Hrajeme Golf a poprosím o nějakej sponzoring - protože tak to zjevně má fungovat.

Snímek obrazovky 2019-11-04 v 8.36.24.png
Snímek obrazovky 2019-11-04 v 8.37.09.png
Snímek obrazovky 2019-11-04 v 8.37.19.png
 
Obnovím starší vlákno. Přečetl jsem si se zpožděním perex/úvodní sloupek z říjnovýho HrajemeGolf (číslo 10.2019), přikládám níže a jsem z toho nějaký rozpačitý. Kdo neví o co jde, letos duo Pavel Nečas a David Suchomil aka Golf Cirkus objeli Slovensko - (snad všech) 24 Slovenských hřišť za tucet dní (24/12). Koneckonců, proč ne - hezká výzva a ztřeštěnost a koneckonců i pěkný výkon... ale že by to bylo to, co ke golfu přitáhne davy - a golf propaguje, jak daný Sloupek naznačuje?

Zobrazit přílohu 8758
Na Slovensku jsem odehral 25 hrist, vsechna znormovana v SKGA, na co panove zapomneli?? :D
 
Tak koukam, ze nesli Trnavu, sice par28, ale znormovane to je
 
Obnovím starší téma aktualitou zveřejněnou na čgf.

---

8DFF8AF4-CF0A-42F0-9D78-4B76A20BFC87.jpeg

Rekord Golf Circusu překazila bouřka​

Čeněk Lorenc, Úterý 28. června 2022

Další z rekordních golfových pokusů herců Pavla Nečase a Davida Suchařípy poprvé nevyšel.

Dvojice Golf Circusu chtěla chodit 24 hodin po hřišti ve Mstěticích a absolvovat co nejvíc jamek pro zapsání do České knihy rekordů, ale snahu překazila noční bouřka. Po startu v pondělí 27. června ve 12.00 duo úspěšně čelilo vražednému vedru, ale bouřka v půl desáté večer hru zastavila. Pokračovat po průtrži mračen bylo možné znovu až druhý den od půl šesté ráno. Vyčerpaní hráči skončili zhruba hodinu před polednem, když absolvovali celkem čtyři osmnáctky a tedy 72 jamek.
Jejich snažení zaznamenala televize Nova v odpoledních i večerních Sportovních zprávách a do měsíce má být hotový filmový dokument, podpořený Českou golfovou federací. K opakování pokusu se herci zatím nechystají, ale čas možná pomůže, protože Golf Circus se řídí mottem #milujemegolf.

Text a foto: Golf Circus
---


Zdroj: https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro-media/aktuality/4545-rekord-golf-circusu-prekazila-bourka
 
No tak ja nevim, kolik nas tady presne je, ale jako tym by tu byla vyzva odehrat vsechna hriste v CR treba taky za tyden jako stafetu nebo paralelne 😉😉😉
Tak tomu říkám super nápad :up:
 
Co říkáš na Tomášův @DVOtom nápad Michale @requo ? Mne to velmi zaujalo.To bude dobrá debata na víkendu v Hořehledech :up:
 
Co říkáš na Tomášův @DVOtom nápad Michale @requo ? Mne to velmi zaujalo.To bude dobrá debata na víkendu v Hořehledech :up:
No tak ja nevim, kolik nas tady presne je, ale jako tym by tu byla vyzva odehrat vsechna hriste v CR treba taky za tyden jako stafetu nebo paralelne 😉😉😉

Minimálně je to dobrý nápad - cokoli co se dá zorganizovat vzdalene pro nás všechny nebo alespoň většinu rozstrkané všude možně, zní moc dobře. O dovolené promyslím. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom