Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Circus: Sedm hřišť za 24 hodin

No hezky jste se rozjeli:

@requo Majkle ty bugginy jsou naprosta nutnost, uz jen z hlediska pomoci pri hledani micu, idealni je mit na buggyne forcaddie, potom si uvedom, ze musis jist, pit, idealne samozrejme neco co te nedostane na 2 hodiny na zachod :-D - takze gely, vody, iontaky atd atd - ten podpurny tym proste treba je, a to ze se to toci a foti je jasna vec

Jinak PR to je, nepritahne to ke golfu nikoho, dostalo to patricnou popularitu skrz CGF, GolfExtra atd.

Kazdopadne jako srandicka proc ne, a ten rekord trumfnem. Vid @JanKostalCZE a nas rozhovor vcera :)

Dojednam, zaridim, dam vedet :)
 
No hezky jste se rozjeli:

@requo Majkle ty bugginy jsou naprosta nutnost, uz jen z hlediska pomoci pri hledani micu, idealni je mit na buggyne forcaddie, potom si uvedom, ze musis jist, pit, idealne samozrejme neco co te nedostane na 2 hodiny na zachod :-D - takze gely, vody, iontaky atd atd - ten podpurny tym proste treba je, a to ze se to toci a foti je jasna vec

Jinak PR to je, nepritahne to ke golfu nikoho, dostalo to patricnou popularitu skrz CGF, GolfExtra atd.

Kazdopadne jako srandicka proc ne, a ten rekord trumfnem. Vid @JanKostalCZE a nas rozhovor vcera :)

Dojednam, zaridim, dam vedet :)
Podle mě je taková akce už z principu naprostá pitomost ale i takové pitomosti jsou kořením života, takže vám fandím a doufám, že ty dvě hééérečky trumfnete.;):cool::up:
 
Podle mě je taková akce už z principu naprostá pitomost ale i takové pitomosti jsou kořením života, takže vám fandím a doufám, že ty dvě hééérečky trumfnete.;):cool::up:

To vis, ze je to kravina, ale proc si ten zviot neozvlastnit :D
 
U nás se jezdí cyklistický závod "Tour de Červená". Podmínkou je ujet 40 km v kopcovitém terénu po silnici (tzv. Valašská rovina). To je první část, druhou je vypít 5 piv po dojetí. Vyhrává celkově nejrychlejší. Ještě se nestalo, že by vyhrál nejlepší cyklista :eek:. Tak to třeba zpestřete nějakou mezihrou - třeba testem k GDPR;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
U nás se jezdí cyklistický závod "Tour de Červená". Podmínkou je ujet 40 km v kopcovitém terénu po silnici (tzv. Valašská rovina). To je první část, druhou je vypít 5 piv po dojetí. Vyhrává celkově nejrychlejší. Ještě se nestalo, že by vyhrál nejlepší cyklista :eek:. Tak to třeba zpestřete nějakou mezihrou - třeba testem k GDPR;)
Fuj GDPR, to bych od tebe nečekala, takovou zákeřnost. :mad:
 
Jsem ochoten na akci dodat balení 12 ks Crivit míčů jako sponzorský dar;)
Neblázni, schovej si je jako investici ... cena poletí hore ...:up:;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jsem ochoten na akci dodat balení 12 ks Crivit míčů jako sponzorský dar;)
Roberte chces abychom se poblili hned na odpalisti :D?
 
Nabijim baterie do kamery, pametovou kartu mam na 100 hodin zaznamu, jen nocni videni chybi ... takze kdy vyrazime :)
Dockej casu :), plan je na rok 2019, vse je treba domluvit a naplanovat
 
Na čgf se objevilo video z akce a text:

https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro-media/videa/1125-jak-vznikal-rekord-golf-circus-24-7

---
Herci Pavel Nečas a David Suchařípa nemají na greenech zvlášť vysoké sportovní cíle, ale golf milují a hodně mu obětují.
Uprostřed horkého léta 2018 se odehrával jejich úspěšný rekordní pokus Golf Circus 24/7 na sedmi českých hřištích.
---



tabulka z konce videa - jako ta chůze, to je hustý (i když nejspíš je to dohromady :)

Výstřižek.PNG
 
To nebude dohromady. Já za 18 jamek nachodím víc jak 10 km. Krát 7hřišť = ... [emoji848][emoji959][emoji466]
 
tak jestli dali každý pět sedmiček vína a půl litru šňapsu... pak je to solidní výkon :D:vomit:
 
tak jestli dali každý pět sedmiček vína a půl litru šňapsu... pak je to solidní výkon :D:vomit:
A k tomu každej 5 piv a 141 km autem:) Kam se na ně hrabeme s nějakým Requo Cupem:)
 
A k tomu každej 5 piv a 141 km autem:) Kam se na ně hrabeme s nějakým Requo Cupem:)
I kdyby to byl soucet za dvojici, tak by museli mit "dobrou hladinku" po celych 24 hodin.
 
Zvládají to bez problémů i jedinci mimo hereckou branži....prý to odbourává nervozitu ze špatné rány
Proto byla ta naše večerní soustředění tak plodná a dosáhli jsme požadovaného výsledku
 
Zvládají to bez problémů i jedinci mimo hereckou branži....prý to odbourává nervozitu ze špatné rány
Proto byla ta naše večerní soustředění tak plodná a dosáhli jsme požadovaného výsledku
Že bych zkusila jestli mi nezačne znovu chutnat alkohol? :devil:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom