Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Circus: Sedm hřišť za 24 hodin

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Sedm hřišť za čtyřiadvacet hodin chtějí zdolat herci Pavel Nečas a David Suchařípa, kteří dnes v pravé poledne vyrazili za neobvyklým golfovým zážitkem. Na hřišti v Berouně odstartovali maratón, který bude končit v ideálním případě po absolvování 126 jamek v úterý v Mladé Boleslavi.

Předběžný program startů během rekordního pokusu:
12:00, Beroun Golf Club
15:30, Albatross Golf Club
19:00, Prague City Golf
22:30, Golf resort Black Bridge
02:00, Golf Resort Mstětice
05:30, Golf Resort Benátky nad Jizerou
09:00, Golf Mladá Boleslav

celý text viz: https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro...vy-maraton-golf-circus-sedm-hrist-za-24-hodin
 

Přílohy

  • --data--web--news--eventy--golf-circus--24-7-01.fitbox.x800.y800.r0.q85.nr0.me2.jpg
    --data--web--news--eventy--golf-circus--24-7-01.fitbox.x800.y800.r0.q85.nr0.me2.jpg
    80 KB · Zobrazení: 483
Včera v rámci 19.jamka HCP Sunset CUP jsme na pány narazili na Zbraslavi, právě při našem mikroturnaji. Dorazili těsně po nás. Pánové Nečas a Suchařípa šli pěkně po svých, tuším, že měli i klasický (tzn. neelektrický vozík). Kolem nich se motaly 4 buginy doprovodného štábu, vypadalo to docela "cirkusově". Na druhou stranu - naprosto korektní, buginy alespoň, když jeli kolem nás, tak zastavily na kraji ferveje, pěkně za sebou, jak dětský vláček. Všichni byli potichu... Trochu jsem se klepal, ale naštěstí se mi na vedlejší ferveji povedla docela obstojná rovná rána šestkou a nikoho z nich jsem neohrozil. Úplně zahrát křiváka mezi kamery se mi nechtělo. :-D

Maršál Zbraslavi nás předchozí flajty velmi slušně požádal, že kdyby nás dojeli, jestli bychom je mohli pustit (i když se jednalo defacto o turnaj), naštěstí přerušili jen @doktordee s @ver.svobo, který chodí jako poslední flajt mimo náš turnaj tuším někde na osmičce. A ve vší slušnosti, korektnosti - více kdyžtak řekne David, já u toho nebyl.

---

Jak se vám tato akce pozdává (přečtěte si kdyžtak celý text na čgf) - co si o ní myslíte?
 
Upraveno:
Osobně mi ten projekt přijde k ničemu. Až na to, že si pánové, předpokládám, zahrají zadarmo. Hodnota projektu za mě 0. Nové hráče to určitě ke golfu nepřivede. Více než cokoli to vnímám pouze jako propagaci těch dvou pánů. Nevím o tom, že by tímto překonávali v ČR nějaký rekord. Pokud, tak ho pouze stanovují. Otázkou je, zda se najde někdo, kdo ho bude chtít pokořit. Protože od toho rekordy jsou. Mile mě překvapilo, že pánové šli opěšalí a bez motorových vozíků. To jsem nečekal. Za to mají bezvýznamné +.

Každopádně oba aktéři a celý doprovodný štáb naprosto v pořádku. Tiší, slušní. Co bylo trochu nepříjemné - vyhlížení jestli už je máme v zádech a je třeba je pustit. To večné ohlížení se nebylo moc příjemné. Byli jsme na grýnu 7, když jsem je zahlédl jak čekají za horizontem. Evidentně na ránu do grýnu. Rychleji jsem se sebrali a šli čekat na lavičku u 8 odpaliště. Všichni prošli, poděkovali a popřáli hezkou hru. Ze žlutých na grýn, rychle odpatovali a šli. Kdo se na grýnu trochu zdržel byl kameraman. Asi čekal na mou ránu. No měl si počkat. Byla povedená. Dlouhý pat do birdie by se mu líbil ještě více! :cool:
 
Upraveno moderátorem:
Ne vse se dela s cilem pritahnout nove hrace. ;)
Je to blbost, ale alespon je o cem psat a stalo se to c CR a ne USA..
 
Myslím, že akce je to dobrá a bude to mít ohlas. Je to něco neobvyklého, dá se o tom něco napsat a pak i číst. Obyčejný turnaj, i když se bude tvářit sebe víc světově a sebe víc charitativně už moc pozornosti nepřitáhne. Za mě plus a držím jim palce.
 
Rekord ustanoven, myslim si, ze je realne ho prekonat 8 odehranymi hristi za 24 hodin @JanKostalCZE jakozto Vsudyhral 2.0, jdes do toho se mnou?
Klidne jdu, 8 se da vpohode odehrat :) Chce to jen dobry tym a zvladnem vsechno :)
 
Klidne jdu, 8 se da vpohode odehrat :) Chce to jen dobry tym a zvladnem vsechno :)
U toho bych chtěla být
:DHlásím se do podpůrného týmu. ;)
 
když budu mít možnost, klidně vám budu chodit s loučema svítit
 
Já jsem pro. Ale kamery v eraru Jamky nemám. :)
 
U nás hráli tuším někdy před 3mi roky tu svoji celoletní tour. Samozřejmě chtěli vstup zadarmo výměnou za propagaci resortu. Vstup dostali, propagace se nedostavila. Tím se Hořehledy přestaly účastnit.

Každá blbost si zaslouží alespoň pozornost, ale propagovat 2 páprdy v jejich pinkání mi přijde trochu zbytečné...
 
Upraveno:
Já vám nevím, já si myslím, že nějaký dva chlapíci, co uhrajou 7 hřišť za 24 hodin, nové lidi ke golfu nepřitáhnou. A jaká to bude propagace? Většině lidí golfem nepolíbených takový rekord vůbec nic neřekne. Ustanovení rekordu jako záměr, beru. Propagaci golfu ne.
 
Rekord, který nikdo (asi) nebude mít potřebu a chuť překonávat. Jen fee by vyšla na něco málo přes 8k. Krát 2. [emoji50] nepočítám cesty. Navíc pochybuji, že by mi při pokusu o překonání toho "rekordu" resorty vyšly vstříc. Za mě je lepší se zaměřit na děti a mládež. Golf do škol. A děti a cirkus k sobě jdou. [emoji6]
 
Upraveno:
Pro mě je to klasické PR. Asi mi to nevadí, herci jsou mi dost jedno, osobně jsem v tomhle směru ignorant. Taky nevěřím, ze to kohokoli ke golfu přitáhne... ale proč ne, když to někdo chce dělat a osobně tím trávit čas... ok, jeho volba a beru to - fandím lidem, co dělají a zkouší něco nového a snaží se něco překonávat.

Jen si nemyslím, ze to musí být dokumentováno minutu po minutě. divadlo, profi štáb kolem atd. Ty buginy kolem nich byly na Zbraslavi 4! Tzn cca osm lidi kolem nich. Vůbec sem nepochopil, proč. Jedna by nestačila? Par fotek, videa v průběhu... a rekord ustanoven (možná ještě člověk z rekordu).

Nesnižuji výkon a ani snahu hlavních aktérů. Ale to kolem mi přišlo tak nějak - nabubrele.

Kdybych je osobně všechny nepotkal, tak zatleskam jim jako lidem, kterým se soukromne něco podařilo. Ale takhle - smíšené pocity. Třeba se mi to rozlezi, ještě.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom