Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Channel CZ - kde na internetu?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mám doma UPC, Golf Channel mám součástí nabídky TV+Internet, nicméně dlouhodobě doma na jiné programy, než veřejně dostupné nekoukáme + právě ten Golf Channel. Napadlo mě, e bych trochu zredukoval smlouvu s UPC a těch pár stovek ušetřených měsíčně využil raději jinak. Nevíte někdo, jestli neexistuje přes někoho legální cesta, jak sledovat Golf Channel (ideálně česky) přes internet?
 
Hledal jsem ale nenašel. Bohužel není součástí nejlevnějších balíčků u nikoho, na koho jsme narazil.
Ani se mi nepovedlo zjistit, zda jde koupit dekódovací karta na satelit jen na golfchanel..
 
Škoda, docela by se mi to hodilo. Připomíná mi to písničku Láska v housce od Xindla, kdy kvůli tomu, abych měl golf channel, musím pořídit spoustu nekoukatelného balastu. :(
 
No asi nej ne skylink, kde to je za 270,- mesicne. Ale ja jsem celkem ok s UPC, beztak mam od nich net..
 
Hm, kdyby tak slo si na tukat programy na prani, bylo by to fajn, nepotřebuji zadne tematicke balicky... uvidim, treba to nejak u upc pujde zaridit.
 
Skylink ti umozni si vybrat nejake, prihodi ti k tomu tech zakladnich 60 a je to za tech 270,- mesicne. 
Zas pohadky pro deti se hodi, ne? :) 
 
Existuje celkem nová služba, jmenuje se to sledovanitv.cz , která přes partnery nabízí několik balíčků online televize. Výhodou je, že to člověk může sledovat v počítači, smartTV, telefonu i tabletu. Mají několik balíčků (klasika), kde ten "sportovní" přijde na 110Kč, viz nabídka Vodafonu zde : https://galerie.vodafone.cz/index.php?d=56791&t=detail&p=services
 
Dá se najít i stream golfchanelu zadarmo. O víkendu jsem koukal no Northern Trust Open. Nejsem si jistý, jestli to nepouštějí jenom když dávají live přenos. V každém případě kvalita je dost špatná a je tam každých 20 minut reklama. Jestli jsi Michale zvyklí na HD přenos od UPC, tak to bude těžký přechod :D.
 
Svacinar řekl:
Existuje celkem nová služba, jmenuje se to sledovanitv.cz , která přes partnery nabízí několik balíčků online televize. Výhodou je, že to člověk může sledovat v počítači, smartTV, telefonu i tabletu. Mají několik balíčků (klasika), kde ten "sportovní" přijde na 110Kč, viz nabídka Vodafonu zde : https://galerie.vodafone.cz/index.php?d=56791&t=detail&p=services
Díky, asi o tom zauvažuju, stejně hledáme připojení k internetu i na chatu a ten Vodafone by mohl být v kombinaci s tímto dobrá volba. :) Tam UPC stejně nedostanu, dík za tip.

Daniel Zeman: jj, občas to tak řeším, i když je pravda, že poslední dobou ne, protože díky UPC a nějakému tomu vyššímu tarifu mám jejich Horizon Go, kde pokud mám stabilní připojení k internetu, tak, tam ten Golf Channel online vidím odkudkoli. Mně na tomhle celém prostě štve, že díky touze sledování jednoho programu musím mít objednáno spoustu jiného úplně k ničemu (byť to na druhou stranu chápu). Líbilo by se mi, kdyby existovala prostě služba obdobné sledování tv na internetu, ale ne prostřednictvím dalších sítí, ale prostě skrz přihlášení a pěkně si tam naťukat jen ty kanály, které chci...
 
mirous007 řekl:
tady jsem našel streamové vysílání golf channelu: 

http://cricfree.sx/golf-channel-live-stream
To sleduji dlouhodobě, kvalita a stabilita mizerná, verze myslí že USA. Když už stream tak SKY SPORT 4, sice taky samá reklama ale více linků a všeobecně víc a kvalitnějších přenosů, bohužel ofiko snad v ČR ani nejde naladit
 
Musim se priznat k predcasnemu jezisku. Golf Channel se opet u nas doma zabydlil, pres UPC. Na jare jsem to zrusil a ted znovu obnovil. To streamovani a nestabilita z ruznych pochybnych zdroju...

Moc me mrzi, ze nejde nijak, resp. ze si nemuzu koupit, zaplatit pres net pouze jeden kanal. Ale porad, pokud nekdo vite o spolehlive moznosti, i placene, golfchannelu, sem s ni.
 
Taky mne upřímně udivuje, že nenabízí vlastní stream jako ostatní sportovní kanály. Respektive oni ho nabízí, ale pouze pro USA. Třeba to časem rozšíří. Já takhle solim O2 přes 1 000 Kč/ měsíc, abych se mohl 5x do roka podívat na turnaj:(.
 
Martine, oni tu nějaké kanály nabízí vlastní stream?
Obávám se, že jsme "specifický trh" stejně jako v telekomunikacích. Musíš si koupit balík čeho nechceš, abys dostal co chceš...
 
Taky mne upřímně udivuje, že nenabízí vlastní stream jako ostatní sportovní kanály. Respektive oni ho nabízí, ale pouze pro USA. Třeba to časem rozšíří. Já takhle solim O2 přes 1 000 Kč/ měsíc, abych se mohl 5x do roka podívat na turnaj:(.

Já to mám naprosto stejně. Balíček SPORT s cca. 10-ti sport. kanály,platim jen kvůli golfu (házená a podobné mě nebaví).
 
Martine, oni tu nějaké kanály nabízí vlastní stream?
Tak určitě můžeme počítat ČT4, Eurosport, Voyo,...

Btw nestudoval jsem to do detailu, ale vypadá to, že za 40$ ročně se dá koupit stream přímo od PGA - zde
 
vypadá to, že za 40$ ročně se dá koupit stream přímo od PGA - zde

Z rychlíku jsem koukl na podmínky a zdá se, že to je jen pro vysílání čtvrtečních a pátečních dopoledních kol, tzn. toho co nevysílají televize... Kdyby to bylo 40$ za komplet turnaje, tak by to byla pecka, ale takhle je to relativně k ničemu...
 
Myslím že to tak bude, bývalo to zadarmo ale.... buď to sledovalo jeden flight nebo jednu max dvě jamky(např 6 a 12), občas jsem na to koukal ale celkově k prdu.
 
Koukam ted na nabidku UPC, vyuzivam tedy internet a tv doma, takze v podstate pro me nejjednodussi volba. Drive meli internetovou tv Horizon Go jen u vyssich balicku, ted je i u tv balicku klasik, ktery vychazi snad na 300 kc mesicne, je v tom jeden minibalicek zdarma, coz by muze byt i sportovni balicek, kde je golfchannel. Tak mozna by se to nekomu mohlo hodit, pokud je dostatecne funkcni internet. Vyhoda pak je dostupnost kdekoli, no.

Furt by se mi ale vic libil jen primy stream jednoho kanalu.
 
Podívej se na https://portal.rextv.eu . Můžeš sledovat v PC na Androidu i iOS. Já to používám už asi rok a mám dobré zkušenosti. Při průměrném WiFi signálu to šlape bez problémů, při slabším se to občas sekne ale nic zásadního. Za tu dobu se mi pouze jednou v nějakém hotelu v uprostřed pustiny stalo, že to bylo nepoužitelné. Stojí mě to 90 kč měsíčně a nemusím to platit každý měsíc. Navíc, když jsi třebas v Maďarsku s manželkou(negolfistkou) v lázních, připlatíš si na měsíc balíček českých programů za 25 Kč, pustíš jí večer Ordinaci a můžeš si jít zatrénovat na simulátor, nebo prostě jen na panáka.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom