Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Channel CZ - kde na internetu?

U tahle strhujícího finále se dalo usnout?!:)....já jsem naopak nemohl usnout ještě asi hodinu po skončení, fandil jsem Garciovi jako kdybych byl rodilý španěl:)
Já mám rád oba, takže když jsem viděl, že už jim do toho nikdo nebude kecat, tak jsem usnul :D
 
Koukal jsem chvíli taky i se ženou a nejvíc @kristyna zaujalo, že kedíci vypadají jednotně jak údržbáři.

Vtipný, mě se žena ptala proč mezi hráčema běhaj ty chlapy s postřikama. Holky na to holt koukaj jinak:).
 
Já to naopak beru jako výhodu, Bosák nemá chybu a navíc, když pustím stream na webu ČT tak mě neotravují žádné reklamy jako na Golf channelu a ani žádná golfová abeceda, jen v momentě kdy v TV běží tak se nekomentuje.
Jo, reklamy a abeceda mě taky otravujou. Ale přiznám se, že Bosákovy "vtipné" hlášky mě občas donutily komentář úplně vypnout. :D
 
Tak já zase Bosáka celkem rád. Přijdou mi ty jeho hlášky o dost lepší, než Poulickovo povídání 5x dokola o tom, jak drahý dům si zrovna který golfista koupil,nebo s kým to zrovna dělá Dufnerova bejvalka :)
Abecedu by si mohli teda už odpustit, to zas jo.
 
Tak já zase Bosáka celkem rád. Přijdou mi ty jeho hlášky o dost lepší, než Poulickovo povídání 5x dokola o tom, jak drahý dům si zrovna který golfista koupil,nebo s kým to zrovna dělá Dufnerova bejvalka :)
Abecedu by si mohli teda už odpustit, to zas jo.
Ja mám radši duo Uhlík - Janouch. ;)
 
Vtipný, mě se žena ptala proč mezi hráčema běhaj ty chlapy s postřikama. Holky na to holt koukaj jinak:).

Mají ale pravdu. Vypadá to divně, nemám tedy nic proti dress kodu, ale tohle fakt vypadá, jak deratizační četa v hadrech na jedno použití.
 
Dnes jsem videl zase debatu ze Garcia MOZNA porusil nejake pravidlo jak mu po drivu spadl micek pod ker a dropoval znovu vedle vody do jehlici... Sak tam mel pri sobe i rozhodciho

Diskuzi jsem sice nečetl, ale asi se jedná o pětipar, jamku číslo 13, kde Garcia zadrivoval do nehratelné pozice v lese. Následně prohlásil míč za nehratelný, dvakrát dropnul ( s trestnou ) vedle vody a míč mu sjel dvakrát do vody. Následně míč postavil na místo dotyku druhého dropu, vše bylo OK. Byl u toho rozhodčí, takže i kdyby to udělal špatně ( neudělal ), bylo by to bez trestu... Pak ale bylo v přenosu ukázáno, že ho zkoumali, zda nepohnul míčem, když následně oddělával jehličí a bylo rozhodnuto, že míčem nehnul. Na záznamu bylo vidět, že se míč sice pohnul, ale nezměnil polohu a to je z hlediska pravidel OK a bez trestu. Pokud by, ale konstatovali, že se mu míček pohnul ( se změnou polohy ), dostal by 2 trestné a to bez ohledu, že u toho rozhodčí byl, protože ten to nemohl vidět.
 
Chtel jsem se zeptat, je golfchannel v cestine pres satelit? Jestli mam nachatu resit satelit, nebo ne (bude se menit stejne antena) - tohle by byl jediny duvod, proc satelit. Premyslel jsem i o datovem neomezem internetu (vodafone) ale nejsem si jisty, ze to bude z internetu v hd zvladat? (Mam upc, vcetne internetoveho vysilani)
 
Chtel jsem se zeptat, je golfchannel v cestine pres satelit? Jestli mam nachatu resit satelit, nebo ne (bude se menit stejne antena) - tohle by byl jediny duvod, proc satelit. Premyslel jsem i o datovem neomezem internetu (vodafone) ale nejsem si jisty, ze to bude z internetu v hd zvladat? (Mam upc, vcetne internetoveho vysilani)
Já mám Golf Chanel na mobilní TV na tabletu od T-mobile, když nekoukam zrovna v posteli nebo u vaření, tak to kabelem připojím na velkou televizi a pohoda. Je fakt, že na to většinou koukám na wifině...Se satelitem nemám nejmenší zkušenost.
 
Jo, golfchannel je na satelitu v cz. Ale ne HD. To je jen na kabelovce nebo iptv.
Stejně ty cz komentáře stojí za pendrek, radši bych to měl v HD anglicky...
 
Jo, golfchannel je na satelitu v cz. Ale ne HD. To je jen na kabelovce nebo iptv.
Stejně ty cz komentáře stojí za pendrek, radši bych to měl v HD anglicky...

Naprostý souhlas. Dívat se na přenos 3 dny po sobě je k nevydržení, protože člověk slyší 3x to samé. Rád bych se dozvěděl od komentátora nějaké přidané hodnoty, ale poslouchat to co vidim na obrazovce, to je lepší vypnout zvuk...
 
Martin : jo tak to bude poulicek tvůj člověk. Ten navykládá spoustu věcí, které nesouvisí s tím co se děje na obrazovce :)
 
Ano, když už jsem na pokraji nervového zhroucení z žalostného komentáře ( neustále se opakující popisy situací právě viděných, pro u TV sedícího diváka spousta dalších nepodstatných informací, nonstop žvanění, mizerná slovní vybavenost,...), zvuk vypínám. Lhostejno, zda se jedná o Golf Channel nebo o NovaSport. Duo Bosák-Lorenc má k vynikajícímu komentování bohužel stále méně příležitostí, poněvadž ČT na golf peče...
 
A co vše se vysílá na Golfchannelu? Jen PGA? nebo dávají i Europeantour?
Já si stáhnul do telefonu aplikaci PGA Tour LIVE a tam jsou nějaké přenosy z prvních dvou dnů free. Pak nabízejí za € 39,99 za rok přístup na 30 turnajů PGA. nebo za € 5,99 na měsíc.
Pouštím si to doma přes apple TV do televize s anglickým komentářem :).
 
A co vše se vysílá na Golfchannelu? Jen PGA? nebo dávají i Europeantour?
Já si stáhnul do telefonu aplikaci PGA Tour LIVE a tam jsou nějaké přenosy z prvních dvou dnů free. Pak nabízejí za € 39,99 za rok přístup na 30 turnajů PGA. nebo za € 5,99 na měsíc.
Pouštím si to doma přes apple TV do televize s anglickým komentářem :).

To je docela dobrá varianta, problém spíš pak je s těmi daty. Potřebuju to vyřešit nějak buď satelit, nebo mobilní data.
Aktuální program GolfChannel třeba tu: http://www.golfchannel.cz/stranky/program_8_stranka.html
 
koukám na ten program a Europeantour nedávají.
Kde se vlastně na to dá dívat, nevíte? Teď o víkendu jsme byl u rodičů a dávali to na Nova Sport, ale nevím, zdali tam jsou všechny turnaje.
 
koukám na ten program a Europeantour nedávají.
Kde se vlastně na to dá dívat, nevíte? Teď o víkendu jsme byl u rodičů a dávali to na Nova Sport, ale nevím, zdali tam jsou všechny turnaje.
Mám se zeptat co všechno z Evropy budou přenášet? ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom