Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf & Bike Lago di Garda (září 2018)

DzejBee

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Bolehovský
Klub
ČGK
HI (HCP)
7
Ahoj všem, ale především nadšeným golfistům a bikerům zároveň, protože tato výzva je právě pro ně!

Miluji Itálii, víno a dobré jídlo, tak jezdím na Gardu na bike týden a je to vždy super. Léta ale přibývají a tak bych rád bikové vyjížďky proložil golfem. Kámoši golf nehrají a tak se ptám, zda by se někdo nechtěl přidat a vyrazit koncem prázdnin nebo začátkem září na 5-7 dní k jezeru.

Na kolo tam mám několik super zkušeností, ale golf znám jen z prospektů a povídání. Ubytování jsem řešil jako biker, tedy v kempu (http://www.campingclaudia.it/malcesine/), ale změna je život :)

Berte to prosím jako průzkum zájmu, ale já tam vyrazím asi tak jako tak. Díky za Vaše postřehy a případný zájem.
 
No tak až tam někdy pojedeš čistě na golf, tak se přidám.
Kolo visí na zdi od té doby, co hraju golf, už bych to nedal :(
 
No tak až tam někdy pojedeš čistě na golf, tak se přidám.
Kolo visí na zdi od té doby, co hraju golf, už bych to nedal :(
Od nás z klubu se jede na Gardu v květnu. Ještě je možný se přidat. Jestli chceš, přepošlu ti mail s informacemi.
 
No tak až tam někdy pojedeš čistě na golf, tak se přidám.
Kolo visí na zdi od té doby, co hraju golf, už bych to nedal :(
Od nás z klubu se jede na Gardu v květnu. Ještě je možný se přidat. Jestli chceš, přepošlu ti mail s informacemi.
To zní dobře. Určitě pošli, kouknu na termín, jestli bych to dostal do kalendáře.
 
No tak až tam někdy pojedeš čistě na golf, tak se přidám.
Kolo visí na zdi od té doby, co hraju golf, už bych to nedal :(
Já to mám úplně stejně. Asi bych to i zkusil ale leda na pohodičku se stejnejma cyklistickýma nenamakancema, jako jsem já. :p Nerad bych působil coby brzdič. :eek:
 
Ahoj všem, ale především nadšeným golfistům a bikerům zároveň, protože tato výzva je právě pro ně!

Miluji Itálii, víno a dobré jídlo, tak jezdím na Gardu na bike týden a je to vždy super. Léta ale přibývají a tak bych rád bikové vyjížďky proložil golfem. Kámoši golf nehrají a tak se ptám, zda by se někdo nechtěl přidat a vyrazit koncem prázdnin nebo začátkem září na 5-7 dní k jezeru.

Na kolo tam mám několik super zkušeností, ale golf znám jen z prospektů a povídání. Ubytování jsem řešil jako biker, tedy v kempu (http://www.campingclaudia.it/malcesine/), ale změna je život :)

Berte to prosím jako průzkum zájmu, ale já tam vyrazím asi tak jako tak. Díky za Vaše postřehy a případný zájem.



Mně se to líbí. Na kole bych se toho nebál. Ale ten golf. :(Ten mi moc nejde a tak mi to pro mně přijde škoda.
 
Upraveno:
To zní dobře. Určitě pošli, kouknu na termín, jestli bych to dostal do kalendáře.
pošli mi mail na tebe, nemám
 
Mně se to líbí. Na kole bych se toho nebál. Ale ten golf. :(Ten mi moc nejde a tak mi to pro mně přijde škoda.
Taky to stále zvažuji, jestli není lepší jet do Hořehled na golf a dát si pak tamní plzeňskou padesátku :D
 
Gardu znám především jako golfistka. Ovšem před lety (a tedy podstatně mladší) jsem okusila i kopce kolem jezera na kole, a proto si troufám tvrdit, že Garda bike+golf je dost náročný balíček. Celodenní cyklovýlet člověka dost zdecimuje a představa, že hned druhý den lezu poměrně záhy z kanafasu, skáču do auta a někam se za golfem přesunuju a mám před sebou čistokrevnou osmnáctku, ve mně vyvolává spíš pocit soustředění než sportování na pohodu. Pokud jdete golf s přáteli jako celý flight, strávíte na hřišti určitě 4,5-5 hodin či víc, poté zase přesun zpět na ubytování... Večer lahvinka nebo dvě a další ráno se člověku nebude chtít ani na kolo ani na golf. Ovšem špatné svědomí z toho, že přeci z těch pěti dovolenkových dnů, celý jeden (nedej bože víc!) prolenoším, mě donutí znovu vytáhnout buď bicykl nebo hole. A už jsme u toho soustředění...

Vřele mohu doporučit:
http://www.1golf.eu/club/golf-club-bogliaco/
nebo
http://www.1golf.eu/club/ca-degli-ulivi-golf/
 
Taky to stále zvažuji, jestli není lepší jet do Hořehled na golf a dát si pak tamní plzeňskou padesátku :D

Tak to asi v mém případě dopadne. Jedeme tam na pár dnů na konci června. Tam si tu kombinaci Brdy a golf umím představit
 
Garda golf je ok.
Muzu dat tip na ubytko v moniga, ale toho je tam mraky..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom