Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf a pes

Pes nebo jiné chování je podmíněno dobou : “ čí chleba jíš, toho píseň zpívej”, pokud toto neřeší místní pravidla ? Smolík! A přitom stačilo jít za dotyčnou a zeptat se na rasu a ujistit se u majitele, jestli psovi něco nechybí( hlad, žízeň), že tak štěká, možná by ji to napadlo.
 
Pes nebo jiné chování je podmíněno dobou : “ čí chleba jíš, toho píseň zpívej”, pokud toto neřeší místní pravidla ? Smolík! A přitom stačilo jít za dotyčnou a zeptat se na rasu a ujistit se u majitele, jestli psovi něco nechybí( hlad, žízeň), že tak štěká, možná by ji to napadlo.
@requo tak abys pro příště věděl jak se dotyčné zeptat 🤭
„Con chó đó có thiếu thứ gì không? Anh ta không đói hay khát?”
 
  • Super!
Reactions: PFP
Pes je víc, než nejlepší přítel člověka! Vychovaný pes ohleduplného a slušného páníčka mi absolutně nevadí nikde! Já momentálně psa nemám a moc mi chybí! Asi bych ho vzal na hřiště jen v nejkrajnějším případě, ale nedovedu si představit, že bych si pořídil psa a ten by byl doma opakovaně sám, když bych já provozoval svoje aktivity. To neustálé štěkání, by mi asi taky trošinku vadilo, ale určitě bych to přežil bez problémů. V divadle by to bylo horší?:)
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom