Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf a děti

Hele, ten green na zahrade se ti nejak rozbil, musis se o to vic starat! :))

Nepindej, dneska si daval jednoputty na stejnym povrchu:)
 
Nemusí jen drilovat na rohožce. Můžete jim třeba ukázat, jak celý náš golfový svět funguje!

F7281868-B432-4CB8-8458-341533940640.jpeg
F31A7E86-6265-483D-AAF2-AFF17059CFCA.jpeg
FF37228F-6251-4FEF-83E6-353B251C9F38.jpeg
6C377C81-8735-446A-87C7-9582714EE1D7.jpeg
F7CDA9E5-0D42-49E7-8AFB-988F3970B4BC.jpeg
0EC03568-05EC-48DF-96CF-C13D47AAC7C0.jpeg
59E98365-E7D0-4E11-A47B-787A83F83435.jpeg
DC5B2F8B-AF49-45DE-AE85-0BA7AC7C83D2.jpeg
5C1B6236-6F97-4154-B952-F2E816F74AF3.jpeg
 
Cesta k dětské duši je složitá. Hledáte vlohy, způsob komunikace, zájmy, zkoumáte rodinné vazby,...A teprve dnes mi došlo, že podobně vás pozorují a poznávají děti. Takže dnešní Romanovo “Martine seš nejlepší trenér na světě!”, podpořeno plechovkama Plzně, mi rozzářilo den! Díky moc!

IMG_0458.JPG
 
Letos jsme pojali naše dětské tréninky zase o chlup profesionálněji. Pořídili jsme program TCM.golf, na trénincích jsou 2-3 trenéři a systémově pracujeme na vedení dětí k zisku ZK a hraní turnajů, jak individuálních, tak týmových. No a protože jsem před začátkem prázdnin udělal s pár dětmi nové zkoušky, rozhodl jsem se jim přes prázdniny pomoci se vstupem do turnajového života. A dneska jsme se na to poprvé vrhli - šli jsme naši úterní hendikepovou devítku a byla to bomba a Roman si vystřílel 3. místo!

IMG_0734.jpg
IMG_0736.jpg
IMG_0741.jpg
IMG_0742.jpg
 
Vidím,že zavádíš, “osvědčenou“ , čárkovou metodu zápisu výsledků. Je to jednodušší než po odehrání vzpomínat/ počítat/ zdržovat , takhle se sečtou čárky/ údery a jde se na další jamku. A i když se nesečtou hned , tak až je čas.
 

Přílohy

  • IMG_1508.jpg
    IMG_1508.jpg
    180,1 KB · Zobrazení: 244
  • IMG_1523.jpg
    IMG_1523.jpg
    163,6 KB · Zobrazení: 265
  • IMG_1534.jpg
    IMG_1534.jpg
    156,3 KB · Zobrazení: 267
  • IMG_1550.jpg
    IMG_1550.jpg
    94 KB · Zobrazení: 268
  • IMG_1564.jpg
    IMG_1564.jpg
    118,4 KB · Zobrazení: 263
Pani, mel bych specialni otazku... nejvice asi na @mkopcak a @Trenér
Chtel bych zacit s golfem u me mladsi dcery, 6 let. Ma to ale dva hacky: je velmi drobna (mame trosku opozdeny rust kosti, tzn. meri jako cca 4 leta a vaha i mene) a je levacka.
Z toho vyplyvaji dva problemy:
1) blbe se neco predvadi a zejmena detem neco, co maji delat opacne. Znam to ze vsech cinnosti, co s ni resim. Musim to proste ukazovat jako levak, jinak to moc nefunguje.
2) ve vekove kategorie 3-4 roky prakticky nejsou k dispozici golfove sety. Neco jsem sehnal, ale strasne tezky smejd.

A tak si pohravam s myslenkou ji proste golf ucit napravo. Zajimal by me nazor lidi, co s tim maji nejake zkusenosti. Sam par levaku, co hraji napravo znam... dokonce i jeden pripad opacne. Ale je to hodne jine, kdyz si to clovek z nejakeho duvodu zvoli sam.
 
Pani, mel bych specialni otazku... nejvice asi na @mkopcak a @Trenér
Chtel bych zacit s golfem u me mladsi dcery, 6 let. Ma to ale dva hacky: je velmi drobna (mame trosku opozdeny rust kosti, tzn. meri jako cca 4 leta a vaha i mene) a je levacka.
Z toho vyplyvaji dva problemy:
1) blbe se neco predvadi a zejmena detem neco, co maji delat opacne. Znam to ze vsech cinnosti, co s ni resim. Musim to proste ukazovat jako levak, jinak to moc nefunguje.
2) ve vekove kategorie 3-4 roky prakticky nejsou k dispozici golfove sety. Neco jsem sehnal, ale strasne tezky smejd.

A tak si pohravam s myslenkou ji proste golf ucit napravo. Zajimal by me nazor lidi, co s tim maji nejake zkusenosti. Sam par levaku, co hraji napravo znam... dokonce i jeden pripad opacne. Ale je to hodne jine, kdyz si to clovek z nejakeho duvodu zvoli sam.
Zkus se zeptat i @TommyGolfer
 
Pani, mel bych specialni otazku... nejvice asi na @mkopcak a @Trenér
Chtel bych zacit s golfem u me mladsi dcery, 6 let. Ma to ale dva hacky: je velmi drobna (mame trosku opozdeny rust kosti, tzn. meri jako cca 4 leta a vaha i mene) a je levacka.
Z toho vyplyvaji dva problemy:
1) blbe se neco predvadi a zejmena detem neco, co maji delat opacne. Znam to ze vsech cinnosti, co s ni resim. Musim to proste ukazovat jako levak, jinak to moc nefunguje.
2) ve vekove kategorie 3-4 roky prakticky nejsou k dispozici golfove sety. Neco jsem sehnal, ale strasne tezky smejd.

A tak si pohravam s myslenkou ji proste golf ucit napravo. Zajimal by me nazor lidi, co s tim maji nejake zkusenosti. Sam par levaku, co hraji napravo znam... dokonce i jeden pripad opacne. Ale je to hodne jine, kdyz si to clovek z nejakeho duvodu zvoli sam.

Za sebe takto: Hůl na prcka ve 3 letech jsem sháněl dlouho, ale sehnal. Stačí Pko a putter. Dětem je v podstatě jedno na jakou stranu švihaj, bude mít pravděpodobně tendenci prohazovat ruce, ale to časem ustoupí. Otázka je, jak moc profi to chceš dělat. Protože boj proti přirozenosti sebou logicky ponese určitá omezení, které jsou u doplňkové pohybové aktivity zcela nedůležitá, u hlavního sportovního zaměření už to problém být může.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Za sebe takto: Hůl na prcka ve 3 letech jsem sháněl dlouho, ale sehnal. Stačí Pko a putter. Dětem je v podstatě jedno na jakou stranu švihaj, bude mít pravděpodobně tendenci prohazovat ruce, ale to časem ustoupí. Otázka je, jak moc profi to chceš dělat. Protože boj proti přirozenosti sebou logicky ponese určitá omezení, které jsou u doplňkové pohybové aktivity zcela nedůležitá, u hlavního sportovního zaměření už to problém být může.
Zadne velke sportovni ambice nemame.
Jde i o to, ze starsi hraje a pro mladsi nemam set, coz ji muze byt lito. Prave si rikam, ze bych neresil neresitelne a koupil maly setik napravo a vyreseno. VYhoda je i to, ze by mohla zbytek dedit po starsi.
 
Zadne velke sportovni ambice nemame.
Jde i o to, ze starsi hraje a pro mladsi nemam set, coz ji muze byt lito. Prave si rikam, ze bych neresil neresitelne a koupil maly setik napravo a vyreseno. VYhoda je i to, ze by mohla zbytek dedit po starsi.

Nevidim v tom dramaticky problem, ale je to jen teoreticka rada. Tvou teorii by ti mel potvrdit predevsim trener, ke kteremu bude chodit trenovat, protoze on je ten, co s tim bude pripadne bojovat...
 
Ja to sice resil uz davno, ale sel jsem postupne od noname setu z HQ Sport pres uz drazsi a lepsi variantu US Kids golf (tam byl puvodne i nejakej bazar, pokud si pamatuju), nez jsme se dostali na std. hole.
Ale hlavne jde o to, aby byly hole co nejvic a spravne barevne :)
 
Ja to sice resil uz davno, ale sel jsem postupne od noname setu z HQ Sport pres uz drazsi a lepsi variantu US Kids golf (tam byl puvodne i nejakej bazar, pokud si pamatuju), nez jsme se dostali na std. hole.
Ale hlavne jde o to, aby byly hole co nejvic a spravne barevne :)
Souhlas... ja tez jedu second hand a vim, ze barva is the key.
Resil jsem hlavne tu stranu... sehnal jsem male leve hole (ciste 7 a putter), ale jsou strasne tezke a realne s nimi nemohla hrat. Tusim znacka Jaxx to byla. A od te doby hledam neco smysluplneho nalevo...
Koupim napravo a uvidime.
 
Souhlas... ja tez jedu second hand a vim, ze barva is the key.
Resil jsem hlavne tu stranu... sehnal jsem male leve hole (ciste 7 a putter), ale jsou strasne tezke a realne s nimi nemohla hrat. Tusim znacka Jaxx to byla. A od te doby hledam neco smysluplneho nalevo...
Koupim napravo a uvidime.
?
 
Pani, mel bych specialni otazku... nejvice asi na @mkopcak a @Trenér
Chtel bych zacit s golfem u me mladsi dcery, 6 let. Ma to ale dva hacky: je velmi drobna (mame trosku opozdeny rust kosti, tzn. meri jako cca 4 leta a vaha i mene) a je levacka.
Z toho vyplyvaji dva problemy:
1) blbe se neco predvadi a zejmena detem neco, co maji delat opacne. Znam to ze vsech cinnosti, co s ni resim. Musim to proste ukazovat jako levak, jinak to moc nefunguje.
2) ve vekove kategorie 3-4 roky prakticky nejsou k dispozici golfove sety. Neco jsem sehnal, ale strasne tezky smejd.

A tak si pohravam s myslenkou ji proste golf ucit napravo. Zajimal by me nazor lidi, co s tim maji nejake zkusenosti. Sam par levaku, co hraji napravo znam... dokonce i jeden pripad opacne. Ale je to hodne jine, kdyz si to clovek z nejakeho duvodu zvoli sam.
Ahoj US Kids golf LH mám bag na pronájem, je to optimální. (této velikosti 39")
 
Každý dárek potěší. No kdo by nebyl rád za přešínskou tlačenku, rum z Venezuely nebo plnoautomatické slepičí krmítko. A pak jsou ještě jedny dárky. Takové, kdy prostě ztratíte řeč a trochu i dech. Já se moc často nedojímám, ale k tomuhle dárku jsem si jen sedl na zadek a s navlhlým pohledem listoval stránkami. Děkuji, děkuji opravdu moc!

 
Každý dárek potěší. No kdo by nebyl rád za přešínskou tlačenku, rum z Venezuely nebo plnoautomatické slepičí krmítko. A pak jsou ještě jedny dárky. Takové, kdy prostě ztratíte řeč a trochu i dech. Já se moc často nedojímám, ale k tomuhle dárku jsem si jen sedl na zadek a s navlhlým pohledem listoval stránkami. Děkuji, děkuji opravdu moc!

Tak to je teda bomba!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom