Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf a alkohol

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Oproti předchozím lehce konfliktním tématům zkusíme nějaké odlehčené. Jaký máte názor na to, že golf a alkohol k sobě mají poměrně blízko? Při většině turnajů narazíte minimálně v klubovně na lahvinku něčeho na zahřátí, u komerčních turnajů často i na odpalištích více jamek, každý druhý má v bagu placatku,...Hrajete za střízliva nebo si občas rozostříte mířidla? Máte nějakou veselou historku?
 
Mi teda vetsi množství nesvedci.... max maly dousek :)
A v bagu mam vždy placku, a to se musim pochválit neboť jsem se slivovici na mezinarodni soutezi sesti zemi z 1410 vzorku dostal zlatou medaili :)
 
Rozostřený mířidla na golfu nemám, 99 procent jsem tam autem   :( , ale jedno pivko na turnaji kvůli bouřce mě nakoplo na druhou devítku k životnímu výkonu (Radecký 44 ran, čtyři pary  :D ), a jinak jak tady někdo psal, když to není banda ožralejch anglánů, tak je mi to celkem šumák.
 
ja alkohol nepiju vubec, chapu na golfu jedno dve pivka nebo panaka, ale turnaje typu: za kazdyho panaka mas mulligana nechapu :(
 
Ja tedy mam problem se do toho trefit i za strizliva. :)
 
Ony jsou turnaje, kde na odpalistich jsou panaky? No, nevim, zatim si nedokazu mic predstavit, ze by clovek byl na hristi opily, prijde mi to i docela nebezpecne. Rad se napiju, ale nerad to spojuju s jakoukoli sportovni akrivitou. Za prve uroven jakehokoli technickeho sportu jde dolu a za druhy se alespon u me vyrazne zvysuje riziko zraneni... kotniky, zada atp. Na druhou stranu, grog na zahrati v zime bych asi neodmitl.

Kdyz se popiji pak v klubovne, jak se dostanou hraci domu, vetsinou jsou autem, ne? No, nebudu se ptat. :)
 
nekteri maji odvo, takze si muzou dat po hre jedno dve piva :D
 
Requo: je jich víc než dost. Ještě jsem na takovém nehrál a ani mě to neláká.
Je fakt, že v chladnějších měsících se nestává, aby někdo ve flightu neměl placatku, na začátku si rád dám, pak už ne, řídím. A víc než jeden prcek se na mé hře projeví prakticky hned.
 
Na takovejch těch firemních turnajích to jede, hodně hráčů to bere jako společenskou událost, a na výsledek se zase tak nesoustředí, a když už jim to nejde, tak se aspoň napijou :) Jinak jsem snad nezažil ještě turnaj, kde by aspoň na jedničce nebylo nějaký to "občerstvení" :D 
 
A zkoušel jste někdo hrát z kocovinou po flámu? Jeden můj kamarád říkával, že je to skvělé pro udržení očí na míči. Zvedneš hlavu ve švihu a udělá se ti blbě, tak si na to dáš větší pozor :) Jednou jsem to s ním takto zkusil, měl asi pravdu, ale blbě mi bylo i tak a nevím jestli byl výsledek lepší :)
 
Myslím, že na prvním odpališti bz mě na odvahu jeden panáček neurazil. :)

Svačinář: toto občas na hřišti tedy musí vypadat, na takové firemní akci... :)
Michal Prokop: Mám na to docela kliku, většinou prozatím v Hořehledech, takže řekněme, že ráno mě trochu bolela hlava. Rozhodně to není nic moc a trvá, než se člověk dostane do nějakého tempa. Ale je fakt, že člověk je asi uvolněnější, protože prostě nemůže - alespon já. A tz kopce jsou potom dvakrát tak vysoké. Někdo mi ale jednou vyprávěl, že z kocovinou zahrál svůj nejlepší výsledek - hlavu vůběc nepoužíval, nepřemýšlel a prý to šlo moc dobře. :)
 
S kocovinou jsem to ještě nezkoušel, dobrej tip.
Zato s horečkou a antibiotikama v 36° ve stínu jo. Člověk nemá na to jít do toho silou, i ten nápřah je pomalejší a švih celkově plynulejší, když se musíš soustředit, aby ses nesložil.
Byla z toho bedna, ale podruhé bych do toho asi nešel...
 
Ještě k těm firemním akcím. Ona to asi nemusí být jen firemní akce, kde se pije. Dost se taky chlastá třeba na uzavíracích turnajích sezóny apod. Tedy alespoň co si pamatuji. Já toho zas tolik nenahraju, ale doteď si vzpomenu co sem zažíval ve své první "golfové" práci caddyho na Karlštejně. Už je to teda nějakých 10-15 let ale místní "smetánka" to uměla roztočit. To, že pily na hřišti bych ale nepovažoval za tak hrozný. Nebezpečnou situaci jsem kvůli tomu nikdy na hřišti nezažil. Horší bylo, že pak většina po hře a dvou dalších hodinách na baru sedla do svejch limuzín a jela s dvojkou v žíle vesele domu. Tehdejší Karlštejn byl ale jiný svět. Dnes už je to asi jinak. Každopádně pití na golfu je mi asi fuk, za opilost za volantem bych ale bral papíry na doživotí a k tomu půl roku veřejně prospěšnejch prací.
 
Já bych za řízení pod vlivem když ne střílel tak zavíral natvrdo.
Chodíme občas se sousedem do vedlejší vesnice na pivo, protože knajpa u nás nestojí za nic, zpátky jdeme pěkně po svých. Ovšem jako jediní. Už jsme párkrát skákali do příkopu před ožralejma v autech. Za mě měli kliku, že to udrželi na silnici, mít možnost je z toho auta vytáhnout a proplesknout, udělám to s chutí..
 
Narazil jsem na toto video, které mi jasně řeklo, že moje největší nedostatky jsou v předstartovní fázi. :cool:

Proto jsem přesvědčen, že borci v Alicante hrají skvělý golf
 
Narazil jsem na toto video, které mi jasně řeklo, že moje největší nedostatky jsou v předstartovní fázi. :cool:

Proto jsem přesvědčen, že borci v Alicante hrají skvělý golf
Něco na tom možná bude. Ti tři byli včera zbořený jak carský důstojníci a přesto hráli líp než já. Byla to pro mě dost těžká frustrace.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom