Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf a alergické reakce

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
Ne, nemám na mysli alergii na spoluhráče nebo na vlastní golfové hole. Ale ty zdravotní, na bodnutí hmyzem, pyly, trávy,...Opakovaně jsme během těch let dotazováni, proč nejsme pro podobné případy vybaveni resortně, tzn. proč není součástí našich lékárniček (které samozřejmě máme na hřišti, recepci i restauraci) nějaké léčivo takového druhu. Dnes jsme mimo jiné měli na tuto problematiku školení BOZP a součástí lékárniček NESMÍ být žádné léky, tzn. ani paralen nebo ibalgin. Nejsme lékaři ani farmaceuti a při podání takového léku klientovi, bychom přebrali odpovědnost za případné zdravotní komplikace, které měl nebo nabyl. Tak jsem se s vámi chtěl o tuto byrokratickou libůstku podělit...
 
Hm. Moc nerozumím tomu, pokud je někdo alergik, proč není příslušným lékem vybaven? Tak si ten zyrtek nebo co beru snad strčím do kapsy ne? Nebo na hřiště nepolezu pokud to můj zdravotní stav nedovoluje. Nechce se mi moc věřit, že se kdokoliv s tímto SVÝM problémem setká poprvé až na golfu.
 
Hm. Moc nerozumím tomu, pokud je někdo alergik, proč není příslušným lékem vybaven? Tak si ten zyrtek nebo co beru snad strčím do kapsy ne? Nebo na hřiště nepolezu pokud to můj zdravotní stav nedovoluje. Nechce se mi moc věřit, že se kdokoliv s tímto SVÝM problémem setká poprvé až na golfu.
Těch případů nejsou stovky, ale tak 2 za rok.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom