Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Geum Decolt - begovozík :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Objevilo se na levném golfu (http://www.levnygolf.cz/bazar/37814/sty ... erno-modry), u inzerátu cena 3800 Kč. Znáte? Resp. viděli jste nekdo na živo, někde? Mně se to líbí, bohužel mám takový pocit, že to ve výsledku v autě stejně bude zabírat desně moc místa a nemohu to tak dát dospod (na šířku do kufru to asi jako celek nedám)

 
to je uplne luxusni cena!!
prodavali jsme je v obchode za 24000.
vetsinou si to kupovali cizinci nebo lidi, co chteli byt na hristi vyrazni. nevyhodou je, ze do bagu se nevejde moc veci.
co se tyka skldnosti. tak kolecka i ten kovovy ram se da sundat :)
 
Potkal jsem ho před 14 dny v Hořehledech. Dal jsem s chlapíkem trochu řeč, vozíkobag se mi moc líbil. Právě kvůli tomu inzerátu jsem to řešil. Ovšem nevím, kam bych narval svých letních 3-5l vody a 20 míčků, takže pro mě asi nanic.
 
Je to dvoukolak, takže držák na deštník nehrozí ... jako stylovou si to představit dovedu
 
Vyborne reseni, kdyz ma nejake coupe bez strechy. 
Idealne jako bag pro manzelku, ktera beztak v desti s se mnou nepujde a kdyz pujde, tak jeji vybavu blbe cpu do sveho auta a jsem linej sve veci prekladat do jejiho... :D
 
Tady je k tomu taková "promo recenze" - docela dlouho se to načítá, viz http://testy-recenze-golfove-vybaveni.golfczech.cz/decolt-designovy-vozik-z-ceske-dilny-20130901

Nicméně zdá se, že se skutečně jedná o český výrobek, zajímavá je i v článku zmínka o tom, že díky konstrukci a umístění holí je těžiště vozíku dole, což zlepšuje ovladatelnost i u dvoukoláku. Ta absence držáku na scorekartu a deštíku mrzí, podle mě by to tam šlo dát. Btw. u toho článku je orientační cena 28.760,-. :)
 
Hehe, tato věta z té "recenze" mě opravdu dostala: [font=Verdana, sans-serif] Nicméně při jizdu v bugině tyto věci jistě oželíte.
[font=Verdana, sans-serif]Zaslechl jsem, že chlapci se z jakéhosi veletrhu golfového v USA vrátili trochu uplakaní, amíkům se překvapivě stejně jako mě nelíbilo, že se do vozíku nic nevejde:)
 
Tak mě to nedalo, jestli to vyjde, tak snad mi příští týden bude tenhle begovozík říkat pane. Jsem zvědavej, děsně se na něj těším. :)
 
Tak to je super, hlavně pro nás ostatní co se na něj budeme moct kouknout:) Už abys ho měl...
 
Vam se to fakt libi? :shock: Kdyz si predstavim, co vsechno NEZBYTNE nutneho taham v bagu...kam bych to tady nacpala?
 
Mě se to fakt líbí. Když si vzpomenu, jak mi v bagu pořád mlátí hlavy želez o sebe, jak se to z něj blbě vytahuje a dává zpět, toto musí být super.
Pokud potřebuješ 20 míčků, 2 týčka při každém odpalu, 5 litrů pití a spoustu oblečení, tak asi smůla. Ale do auta na služebku "kdyby byl čas " si to představit umím. ..
 
Přesně tak. Zabere to mnohem méně místa a v létě na rychlou devítku je to úplně ideální. A taky nemá člověk nutkání tahat mraky zbytečných věcí navíc, jak vás tady spousta psala (já tam samozřejmě taky nacpu skoro vše - co kdyby náhodou :) )
A vzhledem k tomu, že jsme se s Michalem bavili o jeho nedostatku času, tak se divím, že už ho nemá :)
 
Marta: Od všech nezbytností máš přece kabelku. :) Nicméně ale jo, líbí se mi to. Uvidíme v reálu. Hlavně pevně doufám, že se mi to vejde na šířku do kufru auta, no - uvidíme. Já nějak příznivcem bagů s velkým množstvím kapes nejsem. Přijde mi, e to pak dopadá jako šatní skřín a jediný důsledek velkého množství kapes je, že je v nich víc krámů, které zbytečně člověk sebou na hřiště tahá a pak je ani jednou nevytáhne celou sezónu - protože co kdyby třeba přišel hurikán, nebo sněhová vánice - člověk nikdy neví. :) Tak uvidíme, snad to vyjde, o poznatky se podělím. Jak píše Jarda - nemyslím, že to je plnohodnotný bag na turnaj, ale na rychlou devítku kdykoli proč ne...

TomasV: No, nový prý stojí přes 25.000. Takže to je argument, se kterým těko něco nadělám. To za vozík nedám, ať je sebestylovější.
 
Mozna by byl aj pro mne. Ja mam bag se dvěma kapsama kde mam micky a teecka. Max nosim sebou bundu nebo vestu. Navíc mam poskozeny vozik. Uz druhy. Tak pokud bys ho nevzal mozna pouvazuju o nem :)

PS: Tak se clovek dostava pod tlak :):):)
 
Chceš být pod tlakem? Ok, taky o něm přemýšlím :)
 
Re: RE: Re: Geum Decolt - begovozík :)

Marta řekl:
Vam se to fakt libi? :shock: Kdyz si predstavim, co vsechno NEZBYTNE nutneho taham v bagu...kam bych to tady nacpala?
Přesně můj případ. O víkendu se tu během devítky celkem dost ochladilo a já začal spoluhráčům půjčovat oblečení z bagu. Až se mi začali smát, že s pečeť tahám dalšího golfistu! Jak ale byli rádi, že ho tam mám [emoji1]
 
Nj, tak jako ideální od toho, abych sebou měl šatní skříň, by měl být kedík, že jo. :-D A nebo naopak dobří kamarádi, ke kterým co se nevejde, narvu. Nic, begovozík z inzerátu je doma, protože se mi nepodařilo na sídlišti zaparkovat poblíž domu v noci, tak jsem ho nechal spát v kufru auta v garáži. Dneska ho pořádně prozkoumám a pak poreportuju. Vypadá ale parádně, minimalisticky. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom