Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Geum Decolt - begovozík :)

Krásná diskuse na téma  Geum Decolt. Jen pro zajímavost - Vozíků bylo vyrobeno jen 200ks a je to tím pádem i sběratelský kousek :) V ČR jich zůstalo max. 50ks Určitě bych neměl strach z nedostatku místa, nebo ze špatné skladnosti do auta. Je to úplně na pohodu a když přijedete na hřiště tak máte za 30 sekund složeno a můžete vyrazit. Pro ty, kteří potřebují ještě více místa je možno dokoupit přídavnou kapsu, třeba na zimní oblečení. V případě zájmu vím o 3 nových kusech :) Barva - červená, zelená, oranžová. Hezký den všem Filip
 
Zajimave info. Kazdopadne ta cena novych kusu asi nebude takto prizniva. :) 
 
Nu, na webu výrobce http://geumgolf.com/ se zdá, že je zobrazena nějaká nová generace výrobku na 1Q 2017, četl bych to tedy tak, že současné zásoby musí jít do světa. :)

Prozatím, co jsem přeskládával doma - spokojenost. Pokud je vozíků jen 200, tak jsem spokojeným majitelem pořadového čísla 0005 (na rukojeti je dané číslo) a mám i tu kapsičku dozadu, která je zmíněna Filipem. Při prvním dojmu - vejde se mi tam zatím všechno, co jsem přendal z jiného bagu, je parádní, že hole se krásně do takových těch úchytu zacvakávají, a nic nikde nechrastí. Dokonce i dlouhé hole, které mají své "tubusy", tak mají k nim takový tubusu, že necvakají ani v tom úchytu. Kapsy mi zatím přijdou dostatečné - fotky udělám, až s tím budu venku a pak se podělím i s reálnými dojmy. Zatím jsem nijak intutivně nepřišel na to, jak na to přidělat popruh - variant mi přijde více, který je součástí, takže jsem napsal výrobci, jestli nemá návod (o, jaká potupa :). Btw. má to zajímavý na mě efekt: naskládal jsem tam hole - a přestaly se mi rázem líbit mé černé gripy a obyčejné ocelové shafty. A taky jak jsou vidět ty míčky, tak vypadaí ty ohrané tam divně. Děs. jinak zatím spokojenost, dobrá říditelnost - úplně samo, takový minimalismus, jak se dostanu ven, poreportuju víc. :) 
 
A fotky pořád nikde:( Pochlub se jak jsi to naladil:)
 
Tak aktualizuji info - muj geum je diky Filipopvi v servisu, kdy se dostal k rukam sveho tatinka (vyrobce) v Praze kousek od Vysehradu a mel by byt vylesten, navonen a tak. Ve ctvrtek si pro nej jdu. Muj vozik je jeden z prvnich, aktualni vyroba je dal, nove vypadaji skvele (a bohuzel draze). Jak ho dostanu do ruky, tak se pochlubim a nafotim. Tesim se, jak maly kluk. [emoji1]
 
Fotky svého vozíku nemám, teď je ošklivo, tak ho ven neberu, aby se mi nenastydl. Ale od té doby tyhle český kluky sleduji a moc jim fandim. Už jsem si všiml, že nový model i s webem je konečně venku. Ta nejnovější verze vypadá skvěle. Nově elektrický vozík, tříkolka, dvoukolka - bag - aneb, co ti peněženka dovolí. :) Mně bohužel to peněženka nedovolí, a vůbec, nemá patinu používání, jako ten můj. :)

http://geumgolf.com/

6.jpg
 
Tak ho vyfoť v obýváku, nám to vadit nebude. ..
Hehe, sis musel koupit jetej aby měl patinu :)
 
Requo řekl:
Fotky svého vozíku nemám, teď je ošklivo, tak ho ven neberu, aby se mi nenastydl. Ale od té doby tyhle český kluky sleduji a moc jim fandim. Už jsem si všiml, že nový model i s webem je konečně venku. Ta nejnovější verze vypadá skvěle. Nově elektrický vozík, tříkolka, dvoukolka - bag - aneb, co ti peněženka dovolí. :) Mně bohužel to peněženka nedovolí, a vůbec, nemá patinu používání, jako ten můj. :)

http://geumgolf.com/

A cenik nikde... nebo nevidim?
 
Pokud tě zajímá cena nejsi cílová skupina :)
 
Tak konečně dneska venku. Můj Geum. Pocity zatím dobré, doma jsem ho měl s kolečkami postavený celou zimu, a když jsem jel dneska na hřiště, tak se mi ty kolečka nechtělo odendavat, takže jsem to vyřešil tak, že jsem vyndal dlouhé tři hole, které se mi nevejdou na šířku do auta a celý geum jsem mrsknul tak jak je i s naklaplými kolečkami do auta do kufru. Vešlo se, paráda. Pohyb na hřišti v pohodě, kola jsou velká, pohodlná, dobře to jezdí, manimulace naprosto bezproblémové a hmatník pro železa - pohodlné. A návykové, abych pravdu řekl. Přišla mi manipulace i mnohem jednodušší, než s tříkolákem, vysvětluji si to tím těžištěm dole - jako rudl. Kapsy fajn, takhle dostačující, litr a půl láhev (2 litry kofoly se mi tam nevejde). Pár vylepšení by se našelo, ale hold mám jeden z prvních protypů, nové vypadají už zase o kus lépe a budou asi i v něčem vychytanější (drobnosti - dolní kapsy s týčkami - týčka vypadávají, u nových už jsou jinde). :) Více dojmů, až alespoň po deseti návštěvách hřiště.

IMG_20170311_094726.jpg
 
Vypadal s tím, jak když k nám zabloudil z Albatrossu!:)
 
Tise zavidim :)
 
Vzpomněl jsem si na to udělat fotku, jak vozím GEUM v kufru od auta - složený. Vyndám tedy tři dlouhé hole a mrsknu to tam na šířku. Jeden bag se vejde ještě za to, případně. Nicméně kolečka jde jednoduše odendat, s tou jejich osou, ale jsem línej, když jedu takhle sám. :)

IMG_20170328_070418.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom