Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin x40

No, to by mohlo být konečně něco ještě menšího a na ruku příjemnějšího než moje sw3. Ale že bych za to dal o 100 éček víc tak to ani náhodou.
 
Zajimave... umi to connect iq appky? Asi ne.
 
Hm, to vypadá vizuálně moc pěkně, lépe, mnohem než S20. Když koukám na porovnávací tabulku dostupnou na http://explore.garmin.com/en-US/golf/(viz i níže), tak moc nerozumím tomu načasování - resp. přijde mi, že to přímo konkuruje S20, které díky absenci dotykového budou asi hrá druhé housle. A rozdíl v ceně cca 50 eur... (250 eur/usd u X40 versus 200 eur/usd u S20).

 

Přílohy

  • Výstřižek.JPG
    Výstřižek.JPG
    201,6 KB · Zobrazení: 973
Souhlas. Tez to nechapu, neb to je stavene jako nizsi uroven, ale hodne veci to ma navic. Rozdil ceny je marginalni. 

Osobne bych se klonil k tomu, ze muze jit o pokus nalakat i zenske, pro ktere jsou tradicni golf hodinky velke ci hnusne. Tohle je dobra velikost s tim, ze to jde pouzit i jako fitnes hodinky. Nic podobneho na trhu neni. 

Kazdopadne je zde brutalni kanibalizace mezi produkty a to nemluvim o S6 (nejsou az tak stare...), ktere nyni vychazi dost zvlastne... nehlede na to, ze se nesmi pouzivat na turnajich. 

Jeste jednu vec ctu mezi radky: Garmin evidentne zakladni golfove funkce bude brat jako default pro vsechny universalni hodinky. Tzn. vybava ala S1/S2 uz na specializovane golfove hodinky nikdy nebude. Vzdy daji dost navic... to je na margo situace z minuleho roku, kde funkce S2 byly defakto horsi nez u Viva. 

Nicmene vybavou jsou to dle meho idealni hodinky pro tebe Michale. ;) Ja osobne bych menil autotrack za connectIQ aplikace vsemi deseti. :) 
 
Jan: myslím, počkám na nové VA. Přeci jen, když už hodinky, tak ať jsou multifunkční a řeší mi i běh. Ale jak říkáš líbí se mi tento směr vývoje, tzn. že golf se začíná řadit mezi běžné funkce.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom