Garmin x40

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
No, to by mohlo být konečně něco ještě menšího a na ruku příjemnějšího než moje sw3. Ale že bych za to dal o 100 éček víc tak to ani náhodou.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Zajimave... umi to connect iq appky? Asi ne.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Hm, to vypadá vizuálně moc pěkně, lépe, mnohem než S20. Když koukám na porovnávací tabulku dostupnou na http://explore.garmin.com/en-US/golf/(viz i níže), tak moc nerozumím tomu načasování - resp. přijde mi, že to přímo konkuruje S20, které díky absenci dotykového budou asi hrá druhé housle. A rozdíl v ceně cca 50 eur... (250 eur/usd u X40 versus 200 eur/usd u S20).

Přílohy

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Souhlas. Tez to nechapu, neb to je stavene jako nizsi uroven, ale hodne veci to ma navic. Rozdil ceny je marginalni. 

Osobne bych se klonil k tomu, ze muze jit o pokus nalakat i zenske, pro ktere jsou tradicni golf hodinky velke ci hnusne. Tohle je dobra velikost s tim, ze to jde pouzit i jako fitnes hodinky. Nic podobneho na trhu neni. 

Kazdopadne je zde brutalni kanibalizace mezi produkty a to nemluvim o S6 (nejsou az tak stare...), ktere nyni vychazi dost zvlastne... nehlede na to, ze se nesmi pouzivat na turnajich. 

Jeste jednu vec ctu mezi radky: Garmin evidentne zakladni golfove funkce bude brat jako default pro vsechny universalni hodinky. Tzn. vybava ala S1/S2 uz na specializovane golfove hodinky nikdy nebude. Vzdy daji dost navic... to je na margo situace z minuleho roku, kde funkce S2 byly defakto horsi nez u Viva. 

Nicmene vybavou jsou to dle meho idealni hodinky pro tebe Michale. ;) Ja osobne bych menil autotrack za connectIQ aplikace vsemi deseti. :) 

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jan: myslím, počkám na nové VA. Přeci jen, když už hodinky, tak ať jsou multifunkční a řeší mi i běh. Ale jak říkáš líbí se mi tento směr vývoje, tzn. že golf se začíná řadit mezi běžné funkce.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom