Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [HODINKY] Garmin VivoActive 3

Tohle se mi nestalo ale narazil sem na jiný problém, pokud si stáhnu třeba 6 hřišt tak hodinky nabízí na výběr jen 4 a je potřeba nějaké v appce umazat. Moc prima tohle řešit na odpališti ...
 
4x na hřišti, ale 2x nenačetlo golfové hřiště do hodinek:( (Benátky nad Jizerou a Čertovo Břemeno)
v connect app mi to po kliknutí ukazuje pozici těchto 2 hřišt na rovníku??? ale v DB hřišť na GARMIN je mají i s pozicí??
máte s tím někdo zkušenost, problém?

Tohle se občas stane, stačí hřiště smazat z Connect a znovu nahrát. Pak to zase bude nějakou dobu fungovat. Doporučuji nahlásit Garminu, hlásím jim to pravidelně a čekám co s tím udělají.

Autoshot je bohužel dost špatný, ale řeším ho Arccosem, tak hodinky mám spíš plus mínus aby mi pomohly hledat ztracený míček při odhadu vzdálenosti od tee.
 
Tohle se mi nestalo ale narazil sem na jiný problém, pokud si stáhnu třeba 6 hřišt tak hodinky nabízí na výběr jen 4 a je potřeba nějaké v appce umazat. Moc prima tohle řešit na odpališti ...

Tohle je přesně problém toho, že se pokazí ta lokace hřiště. V hodinkách to seřazuje podle vzálenosti a když se nějaké hřiště pokazí, tak má najednou 5.503 km a tím pádem není ve výběru, protože je poslední
 

Přílohy

  • golf.jpg
    golf.jpg
    59,9 KB · Zobrazení: 412
Tohle se občas stane, stačí hřiště smazat z Connect a znovu nahrát. Pak to zase bude nějakou dobu fungovat. Doporučuji nahlásit Garminu, hlásím jim to pravidelně a čekám co s tím udělají.

Autoshot je bohužel dost špatný, ale řeším ho Arccosem, tak hodinky mám spíš plus mínus aby mi pomohly hledat ztracený míček při odhadu vzdálenosti od tee.

díky za tip:), takže ideálně je udržovat v connect právě 5 hřišť a pak se mi ukážou všechny:)
 
ještě mě napadl dotaz na zkušené Garministy;)
lze do appky/nebo na PC do Garmin connect mobile ručně zadat scorecard? nebo nějak impotovat? já to tam nikde neobjevil.
dříve jsem používal intelligolf a chtěl bych alespoň posledních cca 10 her přenést do Garminu + ty 2 letošní, co jsem nenahrál scoring.
díky!
 
ještě mě napadl dotaz na zkušené Garministy;)
lze do appky/nebo na PC do Garmin connect mobile ručně zadat scorecard? nebo nějak impotovat? já to tam nikde neobjevil.
dříve jsem používal intelligolf a chtěl bych alespoň posledních cca 10 her přenést do Garminu + ty 2 letošní, co jsem nenahrál scoring.
díky!
Editace scorekarty lze, ale pouze na PC ve webovem rozhrani Garmin Connect.
Krome doplneni/korekce karty lze i opravit/pridat rany, ktere detekoval autoshot.

O importu nevim, ale zde bude problem, ze samotnou hru v aplikaci nelze vytvorit. Musi vzniknout na hodinkach. To lze udelat i tak, ze si doma na chvili (1 sekunda0 pustis nejake hriste a ulozis jej.
 
Aplikace Garmin Golf umožňuje jak editaci, tak i vytvoření nové skórkarty.
 
Aplikace Garmin Golf umožňuje jak editaci, tak i vytvoření nové skórkarty.
Mas recht. Jen udery nejdou stale editovat.
 
Mas recht. Jen udery nejdou stale editovat.
Nevím jak tobě, ale mě počet úderů i počet patů editovat jde - viz foto.
Jediné, co chybí je vzdálenost jednotlivých úderů, ale to je logické, když nebyly změřeny.
FAB61C41-F49E-441B-B049-B9192C394495.jpeg
DFD7E03B-ED8A-4D2F-A978-BCCAE62DE9F7.jpeg
402DBE04-A1E8-4D62-8546-B2AD9B7C2DA7.jpeg
 
O importu nevim, ale zde bude problem, ze samotnou hru v aplikaci nelze vytvorit. Musi vzniknout na hodinkach. To lze udelat i tak, ze si doma na chvili (1 sekunda0 pustis nejake hriste a ulozis jej.
[/QUOTE]

díky moc za tip. Takové "fake" skoring přímo do hodinek mě nenapadlo:)
za pár minut tam mám přepsánu papírovou skorekartu a pak můžu dále zpracovat na PC
 
Aplikace Garmin Golf umožňuje jak editaci, tak i vytvoření nové skórkarty.

aha, já myslel, že je primárně určená pro ty "online turnaje" a live scoring přátelům
tak jsem jí zatím nezkoušel....
máš zkušenost, zda má něco navíc ke skóre, statistikám jednoho hráče, mapám než connect?
 
O importu nevim, ale zde bude problem, ze samotnou hru v aplikaci nelze vytvorit. Musi vzniknout na hodinkach. To lze udelat i tak, ze si doma na chvili (1 sekunda0 pustis nejake hriste a ulozis jej.

díky moc za tip. Takové "fake" skoring přímo do hodinek mě nenapadlo:)
za pár minut tam mám přepsánu papírovou skorekartu a pak můžu dále zpracovat na PC
[/QUOTE]

Jen technická: pokud potřebuješ odpovědět jen na část textu, tak tu část textu označíš a klikneš u toho na odpovědět, viz screen. Pravděpodobně odpovídáš na celý příspěvek a vymažeš přední část, čímž se odmaže i "označení".

Takto správně při konkrétní odpovědi na část příspěvku:

Výstřižek.PNG
 
aha, já myslel, že je primárně určená pro ty "online turnaje" a live scoring přátelům
tak jsem jí zatím nezkoušel....
máš zkušenost, zda má něco navíc ke skóre, statistikám jednoho hráče, mapám než connect?
Má statistiky vč. vývoje HCP (dle USGA - takže i u nás brzy aktuální). Můžeš sledovat vzdálenost pro jednotlivé hole, procentuální zásahy fervejí i grýnů jak souhrně, tak pro jednotlivé hole. Je tam i porovnání s “ostatními”, takže vidíš v čem jsi lepší než “průměr populace” a v čem musíš přidat.
Navíc Connect už mi už cca týden nenačítá odehrané výsledky ani ststistiky. Nevím, jestli je chyba v aplikaci, nebo to je záměr od Garminu.
 
Narazil jsem na budoucí nabídku GARMIN 6, konečně bude i solárních verze.
 

Přílohy

  • 32070386-CE86-416D-977F-CC035C471FEF.jpeg
    32070386-CE86-416D-977F-CC035C471FEF.jpeg
    49,3 KB · Zobrazení: 380
No jo, ale za to budou chtít raketu :(
 
Narazil jsem na budoucí nabídku GARMIN 6, konečně bude i solárních verze.

To je zajimave, myslis ze to bude fungovat? Resp. jak výrazný efekt může mít solární nabíjení u chytrých hodinek/sporttesterů? Ale vypadají krásně, to jo.
 
To je zajimave, myslis ze to bude fungovat? Resp. jak výrazný efekt může mít solární nabíjení u chytrých hodinek/sporttesterů? Ale vypadají krásně, to jo.
Asi takovej, jako u elektromobilu, tzn. žádný.
Ale když se to šikovně marketingově zabalí, někdo za to ještě rád zaplatí.
 
Asi takovej, jako u elektromobilu, tzn. žádný.
Ale když se to šikovně marketingově zabalí, někdo za to ještě rád zaplatí.
Jestli, tam bude namontováno obdoba nabíjení a baterie jako máCitizen druhé generace, tak to bude dobré, mám jedny na ruce s tzv. Palivoměrem tj ručka ukazující nabíjení a jsou v poho.
 

Přílohy

  • ADF2EEC0-15C8-4FF1-81FE-9833EB2DFEF0.jpeg
    ADF2EEC0-15C8-4FF1-81FE-9833EB2DFEF0.jpeg
    140,1 KB · Zobrazení: 396
Jestli, tam bude namontováno obdoba nabíjení a baterie jako máCitizen druhé generace, tak to bude dobré, mám jedny na ruce s tzv. Palivoměrem tj ručka ukazující nabíjení a jsou v poho.
Ale nebude. Spotřeba hodinek se systémem je úplně jinde. Přínos bude minimální.
Jak u toho elektromobilu, kde to komunikují stylem "1300 km zadarmo ze slunce". Ale už neříkají, že je to za rok.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom