Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [HODINKY] Garmin VivoActive 3

Tak už je nějaký týden nosím a můžu je nějak ohodnotit.
Začnu tím co se mi nelíbí, display, nic moc rozlišení a vyblité barvy, v této cenové relaci asi OK, ale pro mě dost zklamání. Na druhou stranu je výborně čitelný i na slunci.
Synchronizace s Garmin connect na Honoru 9 bída a utrpení, člověk na spojení hodinek a mobilu čeká několik minut, často se nenatáhnou data ( počet kroků, tep apt. ), často se ani nespojí. Po vybalení na Vánoce to bylo ok ale pak proběhla 1-2 aktualizace a od té doby to neskutečně zlobí.
Měl sem je i jednou na hřišti (9j v Beřovicích mezi svátky ) a tam svou funkci plní, dá se s tím v pohodě hrát bez dálkoměru.
Vyzkoušel sem i Garmin Pay, funguje bezproblémově, super funkce.
Ostatní možnosti vyzkoušené nemám, bral sem je jako hodinky na denní nošení a na golf.
Celkově sem spokojen, snad nějaká další aktualizace opraví problém s párováním, ošklivý display sice zůstane ale za cenu okolo 6 000 Kč asi nelze čekat víc.

Ten display je technologicke omezeni. Neni to bezny display, ale barevny eink. Vyhoda je, ze prakticky nezere baterky a lze cist na ostrem slunci, nevyhoda jsou ony barvy a konstrast.
 
Budu se opakovat, ale u všech Garminu, co jsem zkoušel, byl problèm se synchronizací s mobilem. Jak padlo výše, aktualizace jsou občas dobrodružné. Výrazně lepší bylo propojování s iphonem, androidy mě zlobily hodně (huawei).
 
Budu se opakovat, ale u všech Garminu, co jsem zkoušel, byl problèm se synchronizací s mobilem. Jak padlo výše, aktualizace jsou občas dobrodružné. Výrazně lepší bylo propojování s iphonem, androidy mě zlobily hodně (huawei).
Mám Garminy S20 od začátku jejich prodeje (více jak 2 roky?) a nikdy jsem s připojením k mobilu či synchronizací přes Garmin Connect problémy neměl, a to ani po updatu FW či aplikace. Na iPhone to funguje spolehlivě (tedy alespoň mě).
 
Mám Garminy S20 od začátku jejich prodeje (více jak 2 roky?) a nikdy jsem s připojením k mobilu či synchronizací přes Garmin Connect problémy neměl, a to ani po updatu FW či aplikace. Na iPhone to funguje spolehlivě (tedy alespoň mě).
Mám taky S20, aktualizace jsou vždy zlepšení původního , se synchronizaci taky nemám problém , funguji spolehlivě , výdrž super. Vzhled lehký plastový obdélník , nestlači jako velké kulaté obludy.. mám je pouze na golf a tam splňují to co mají , laser používám jen když řeším co na hodinkách není a tam je skoro vše, veškeré překážky a spousty dalšího . Spojení iPhone nula problém .
 
Konečně jsem vivoactive 3M vyzkoušel na hřišti. V Benátkách hodně pomohla směrová růžice k jamce. Zachytily také většinu ran, hráli jsme jen 9 jamek a nezachytily cca 4 rány, ty co nevyšly.

Chvilku jsem se snažil pochopit další funkce ale než jsem přišel na to, že stroky jsou všechny rány včetně patu které se pak zadávají navíc tak byl konec.

Garmin pay je fantastická věc. A po předchozích fenixech 1 je to rozhodně update (zvláště notifikace).
 
Proběhl nějaký update a od té doby nelze v hodinkách zapnout BT, má někdo podobný problém?
Restart nepomáhá, ikonka BT na displayi je pořád šedivá = BT vypnuto. V nastavení je zapnuto.
 
U mých 3M proběhl update na 3.60 bez problémů. Změnily se trochu ikonky u notifikací, ale jinak OK. Já mám šedý BT i když nejsem spojený s mobilem, jakmile se s telefonem spojí, tak naskočí modře.
 
Tak s telefonem už spojeno ale Garmin connect není ani po 30min schopný hodinky najít.
 
Asi bych zkusil hodinky smazat z telefonu (odparovat) a klidne asi Remove z Garmin Connect a pak je cele znovu pripojit, jak poprve? na garmin foru s tímto postupem slavili úspěch.
 
Tak s telefonem už spojeno ale Garmin connect není ani po 30min schopný hodinky najít.
Kolega měl taky takový problém, vyměnil telefon a nesmazal se ze starého, štěstí, že ho měl ještě doma a po odhlášení za starého a přihlášení k novému problém zmizel.
 
To mám právě také, vyměnil sem telefon ale starý mám sice doma ale obnovený do továrny, takže není kde smazat.
 
To mám právě také, vyměnil sem telefon ale starý mám sice doma ale obnovený do továrny, takže není kde smazat.
A reset do továrního u hodinek je?
 
Galaxy S8
Jsem si tuhle musel do huawei stáhnout nějakou záplatu přesně na tenhle problém. Hrozný opruz. Teď to naštěstí celkem drží. Teď mi proběhla aktualizace telefonu tak jsem zvědavý co zas bude za problém... [emoji19]
 
Já končím na párování zařízení, kolegy Forerunner 35 to najde ale moje Viva nikoliv. Zkusím podporu Garmin. Vygooglit se mi nic co by pomohlo nedaří.
 
Mám garmin vivoactive 3 a s honor 8x bez problému vše fungovalo, ale po poslední aktualizace telefonu na android 9.0 mě hodinky při notifikaci přestali vibrovat...upozornění příjde, ale bez vibrací....(manuálně na hodinkách vibrace fungují)...nemá někdo nějaké nápady co s tím?
 
pořídil jsem před měsícem Vivoactive 3 a moje golfové zkušenosti:
4x na hřišti, ale 2x nenačetlo golfové hřiště do hodinek:( (Benátky nad Jizerou a Čertovo Břemeno)
v connect app mi to po kliknutí ukazuje pozici těchto 2 hřišt na rovníku??? ale v DB hřišť na GARMIN je mají i s pozicí??
máte s tím někdo zkušenost, problém?

druhý problém je, že autoshot neměří chipy a bohužel i některé moje rány hybridem, takže pak jsou na mapě divoké 350m rány...

Pokud vše funguje, tak je to paráda. Měření vzdálenosti bych řekl, že dost přesné, krásná mapka s ránami.
Pro ostatní sporty jsou také super- jezdím kolo, běhám, plavu.
Hodinky jsou lehké a krásně čitelné při venkovním osvětlení, takže mohu doporučit jako multisport. na golf zatím trochu rozpaky (halvně štve to nenahrání hřiště do hodinek)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom