Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin S62

Asi jsem ducha mdlého, ale mě to po dohrání jamky nabízí pouze počet ran, nic jiného:(. Musím změnit nějaké nastavení, nebo?
Máš zapnuté sledování statistik?
 
Teď jsem rozjel novou hru a maká to. Ještě jednou díky, jsem lama, zadával jsem to všechno po hře v mobilu:confused:.
Říkal jsem si, že za ty prachy by tam mohlo jít zadat alespoň počet patů:)
 
Blíží se ježíšek a uvažuji, že bych si udělal radost a taky si koupil 62. Pravděpodobně se blížím už konci životního cyklu daného modelu, zaslechl jsem nějaké šuškání, že příští rok bude nástupce, ale dohledat to nijak nemůžu. A kdybych pořád čekal jen na tu následující verzi, asi se nikdy nic nekoupím. Fenixy nechci, jiné, než golf sport funkce nepotřebuji/nevyužívám a většinou zdravotních senzorů mám tako jak i na iwatch páté generace vypnuté.

Poprosím ty, co mají hodinky S62 delší dobu:

- pořád spokojeni? Nebo něco, co vám zásadně vadí? S ohledem na golf...
- garmin pay bez problémů?
- to, že je propojení s iphone blbé, resp. že to apple pro cokoli jiné, než iwatch osekává, vím. :(

to @Ferrry, @jan...
Dík
 
Upraveno:
Trvale spokojen (1,5 roku). Využívám jen na golf. Super výdrž baterie.
Garmin pay nepoužívám :)
 
Fenixy nechci
Já si je zkusil půjčit od synátora a měl jsem je na ruce cca půl sekundy a rychle jsem je odložil. Proti S42 je to jak přidělat si na ruku cihlu.
 
Blíží se ježíšek a uvažuji, že bych si udělal radost a taky si koupil 62. Pravděpodobně se blížím už konci životního cyklu daného modelu, zaslechl jsem nějaké šuškání, že příští rok bude nástupce, ale dohledat to nijak nemůžu. A kdybych pořád čekal jen na tu následující verzi, asi se nikdy nic nekoupím. Fenixy nechci, jiné, než golf sport funkce nepotřebuji/nevyužívám a většinou zdravotních senzorů mám tako jak i na iwatch páté generace vypnuté.

Poprosím ty, co mají hodinky S62 delší dobu:

- pořád spokojeni? Nebo něco, co vám zásadně vadí? S ohledem na golf...
- garmin pay bez problémů?
- to, že je propojení s iphone blbé, resp. že to apple pro cokoli jiné, než iwatch osekává, vím. :(

to @Ferrry, @jan...
Dík
Propojení s iPhone je spolehlivé a pokud chceš být na golfu v klidu, tak je vlastně výhoda, že notifikace jsou možné pouze jednosměrně z iPhone na hodinky 😉
 
Já si je zkusil půjčit od synátora a měl jsem je na ruce cca půl sekundy a rychle jsem je odložil. Proti S42 je to jak přidělat si na ruku cihlu.
Já používám F6 v titanu a v pohodě, tu hmotnost si už ani neuvědomuji, jde o zvyk 😉
 
Prosím ještě - jak nabijecka, USB c nebo něco proprientarního? Pokud člověk není na golfu, jak dlouho bez nabíjení?
 
Prosím ještě - jak nabijecka, USB c nebo něco proprientarního? Pokud člověk není na golfu, jak dlouho bez nabíjení?
Garmin má svůj proprietární konektor a kabel. Nabíječku je možno použít klasickou od telefonu s USB.
0634F592-5CE7-440A-8ED8-48E4AB336EB6.jpeg
8F943F31-DC69-4594-AA52-E691F88A47FF.jpeg
 
Pokud člověk není na golfu, jak dlouho bez nabíjení?
já vlatně ani nevím, co je mám tak jsem neměl takovou golfovou pauzu abych je vybil jen při nošení.Bez golfu bych si výdrž tipnul minimálně týden, ale spíš víc.
 
- pořád spokojeni? Nebo něco, co vám zásadně vadí? S ohledem na golf...
- garmin pay bez problémů
Za mě pořád super!
Garmin Pay naprosto bez chybičky a výdrž fakt skvělá. Neváhej. 😉
Jen pozor na jednu věc, ale to možná s ajfounem fungovat bude.
Myslel jsem si, že budou ubírat rány, ale nic. Tak snad to u tebe fungovat bude. 😂
 
Jen si je třeba uvědomit, že Garmin používá (s výjimkou modelu Venu) transreflexní displej, takže zapomeň na jasné barvy OLED displejů.
Ale zase je displej na sluníčku v pohodě čitelný a také zvyšuje výdrž baterky.
 
Ahoj, měl jsem s60 asi 3 sezóny, vydrž cca 2x18jamek, teď celou sezónu na S62, a jsem nadšený, 4x18jamek a možná by vyšla i ta 5, ale na to nemám fyzičku : )) garmin pay bez problémů.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom