Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin S60 přestal zaznamenavat udery - prosba o radu

Ludek Sliva

Nováček+
Ahoj, pouzivam uz tak rok Garmin S60 a asi 3 týdny zpátky mi začalo vykazovat chybu, že se mi ve scorkartě neukládají jednotlivé údery. Hodinky je normalne zachycují, při hře vidím vzálenost od posledního odpalu, ale nepřenese se do aplikace.

Dříve to vypadalo takto :
IMG_3161.png



takže se dalo jednotlivé jamky kliknout a vyjelo to jak byla jamka zahrána

IMG_3162.png




A ted i když vše dělám stejně mi to ukazuje jen scorecard, ale už tam nejsou ty jednotlivé jamky :

IMG_3160.png



když použiji tu jejich puvodni aplikaci Connect tak tam je to stejne, navic to jeste nepocita birdie ( to dříve také bylo OK )

např zde píše že birdie 0 a v součtu je jen 17 jamek, ve scorecard je to dobre.

IMG_3158.png




Nesetkal jste se nekdo s tim ? zkousel jsem hodinky vseruzne nastaovat, mit aplikaci spustenou v prubehu hry aby to bylo pripojene, to vse je sparovane jako driv ale nezapisuje to ty udery. Dela Vam to nekomu taky s temito hodinkami v poslednich 3 tydnech ?
 
Restart si zkousel?
Kdyz das nejakou aktivitu ala beh ci chuze, zapise ti to trasu na mapku?
Mrkni se do aktivit, zda tam u golfove hry vidis zaznam chuze. V sekci kalendar by si mel videt zaznam hry jako chuzi.
 
Jo díky za tip. Tak jsem si vypsal kdy ty udery zaznamenane mam a kdy ne a skutecne to je videt v tech aktivitach

ten golf zaznamenane udery je zeleny prouzek a kroky ten modry puhovany, vzdy byly oba pruhy tak je vse ok, nevim co se stalo 18.10 zde mam jen zeleny a od te doby to uz nezaznamenava. hodinky jsou defacto restartovany porad protoze je pouzivam jen na golf takze je vzdy po odehrani a synchronizaci vypnu.

ted ale 22,26 a 30.10. je tam uz jen ten prouzkovany ( to jsou kroky ) ale golf aktivita se již nezapise.. Garmin conect mel i nejakou aktualizaci zrovna vcera tak jsem zkusil a sel zahrat 2 kola a nic nezapise.


IMG_3166.PNG
 
nakonec jsem dal tovarni nastaveni, znovu naparoval a jede to, takze opravdu nejaky zásek, díky vsem zucastneným za pomoc.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom