Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin G80

Jinak teda přidám svůj názor na tento stroj.

Technologicky zajímavá mašinka. Ale jakmile opadne nadšení z nové mašinky, začne si člověk uvědomovat že:

- Hodinky jsou menší, levnější a praktičtější.
- Že to nejdůležitější, carry vzdálenost, není 100% spolehlivé (což jsem ani nečekal samozřejmě - jen jsem myslel, že mě to tolik trápit nebude). Na 170m už těžko člověk zkontroluje co sedí a nesedí.
- Na drivingu jsem koukal víc na displej než kam to lítá a úplně se začal vytrácet pocit.
- Pěnové míče to nebere. :)
- Není žádný způsob jak si uložit záznam jednotlivých ran pro nějakou statistiku nebo průměrování. Nebo uložit jakousi "session".
- Funkci tempo člověk radši nezapíná pokud není na drivingu sám nebo někde doma na zahradě.
- Hrát virtuálně hriště po dvou pokusech omrzí.

Po chvilce se pro mě tento Garmin stal velmi drahou skorkartou a GPSkou na hřišti. Kterou člověk nosí buď jako šutr v kapse nebo musí vozíkem zaparkovat vždy u míčku.

Nakonec nemám ani hodinky, ani G80 a je to nejlepší. Koukám víc kolem sebe než na displej. Nutí mě to víc přemýšlet a mám z toho lepší pocit. Je to asi taky tím, že trefuju zatím jen fairway/green a ne přesná místa na fairwyi nebo greenu. :)
 
... trefuju zatím jen fairway/green ...:)
Co by za to spousta golfistů dala 🤭

Ale jinak většina těchto "fičurin" v kategorii "<500$" poskytuje málo údajů pro trénink na drivingu, tady alespoň částečně využití vylepšuje použití GPS pro hru na hřišti. Ale jak píšeš, pokud je připnuté na vozíku, tak prakticky nepoužité a tahat to v kapse zase není praktické. Je to stejné jako v případě některých el. vozíků (např. Motocaddy M3 GPS), které mají GPS zabudovánu - zbytečná funkce.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom