Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Fenix 5

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Blíží se veletrh CES v Las Vegas tenhle víkend (5. - 8.1.2017) a vyjma jiného by na něm měli být představeny nové hodinky Garmin Fenix 5. Kdo tenhle prémiový model (ano, i pro golf možno využít) má? Škoda jen té ceny - předpokládám že to bude raketa, ale současné fenixy vypadají úžasně. Optický senzor tedy už i do vlajkové lodi.

více info v angličtině tu: https://appelmoessite.wordpress.com/2016/11/08/the-new-fenix-5-and-5s/

3x-fenix-m.jpg
 
Btw. golfové funkce u fénixu 3 byly spíše základní, ne natolik podrobné, jako u jejich řady Approach, viz ofiko web http://podpora.garmin.cz/index.php/kb/article/000170

---
Golfové funkce hodinek fenix3 byly dodány v rámci softwarové aktualizace. Tyto jsou spíše základní, ne natolik detailní jako tomu je u čistě golfových hodinek řady Approach.

Hodinky podporují následující:

  • vzdálenost k začátku/středu/konci greenu
  • layup vzdálenosti
  • měření úderu
  • ukládání skórkarty
  • měření vzdálenosti plus času kola
Narozdíl od zařízení zmíněné řady Approach nepodporují hodinky uložení více golfových hřišť ve své paměti. V interní paměti ukládají vždy jen jedno hřiště. Uživatel si však může v kompatibilním telefonu s aplikací Connect Mobile vytvořit databázi oblíbených hřišť a hodinky, jsou-li spárované a uživatel spustí golfovou hru, stáhnou z připojeného telefonu dle své GPS pozice to hřiště, které dané pozici odpovídá.
---

Uvidíme, jak se pochlapí u Fenixu 5. :)

Další článek: https://www.cnet.com/products/garmin-fenix-5/preview/
Kde je už nástřel ceny "The Fenix 5X will be available by March for $700 (£650, AU$$1,050)."
 
Upraveno:
Zrovna resim nakup hodinek, po konci Pebble, na ktere jsem se tesil. Mam jejich prvni model a na golf pouzivam spolu s aplikaci Golf pad, ktere spolu kumunikovali.
Jelikoz mi uz "dochazi" baterka v Garminech, ktere pouzivam na behani, resim tak nakup jak na beh tak i na golf a idealne i na kazdodenni noseni. Zvykl jsem si na natifikace v hodinkach, co pouzivam Pebble.
Aktualne u mne vyhravaji Suunta Spartan, coz je srovnatelne s Fenixy. Kolega ma Fenix 3 a moc se mi ale nelibi. Vim ze u sunnta ta golfova vyuzitelnost neni uplne super, ale aspon neco. Nebo pak posledni varianta je iWatch, ale zase se bojim jak budou na beh presne (tep apod.) a jak to bude krehke....

Nemate s tim nekdo zkusenost?
Diky
 
Ahoj,

používá někdo na golf Garmin Fenix 5 nebo 5x?
Je tam k dispozici také přehledová mapka jamky jako u S60?

Díky Pavel
 
Ahoj,

používá někdo na golf Garmin Fenix 5 nebo 5x?
Je tam k dispozici také přehledová mapka jamky jako u S60?

Díky Pavel
Mám Fenix 6 a tam mapka je. Dá se zoomovat a i měřit vzdálenosti k vybrané pozici. Pokud mne paměť neklame, tak to je i u Fenix 5 (5X).
 
Mám Fenix 6 a tam mapka je. Dá se zoomovat a i měřit vzdálenosti k vybrané pozici. Pokud mne paměť neklame, tak to je i u Fenix 5 (5X).
Díky za bleskové info. Nebylo by možno krátké video na ukázku??? Mám doma S6 a chci koupit nové :).
Mám možnost koupit nové S60 nebo užité 5X a rozhoduji se. Kamarád má S60 a ty funkce zhruba znám. Nechci primárně jen na golf, ale i kolo, atd...(mapy u 5x výhoda, ale taky bych se asi obešel :))
Díky Pavel
 
Díky za bleskové info. Nebylo by možno krátké video na ukázku??? Mám doma S6 a chci koupit nové :).
Mám možnost koupit nové S60 nebo užité 5X a rozhoduji se. Kamarád má S60 a ty funkce zhruba znám. Nechci primárně jen na golf, ale i kolo, atd...(mapy u 5x výhoda, ale taky bych se asi obešel :))
Díky Pavel
Co jsem zběžně porovnával s kamarádem, co má S60, tak ten golf je stejný nebo velice podobný.
Jinak samozřejmě Fenix jsou opravdu „multisport watch”. přes Garmin Connect můžeš doinstalovávat i jiné „ciferníky”, aplikace, datová pole atd.
Stav se v Garmin a nech si je ukázat.

Update: tady máš recenzi i s ukázkou golfu
 
Ještě jednou díky za reakci. No u mě asi problém že neumím anglicky, ale tuto recenzi jsem samozřejmě viděl :). To že je tam vzdálenost ke greenu vím, ale chtěl bych vědět, jestli se tam zobrazí průběh jamky jako u S60 na přiložených fotkách. Co jsem doposud viděl, tak bývá u Fenix řady jen rovná čára a u toho vzdálenost k překážkám jako na poslední fotce. Jinak obchod Garmin mám bohužel z ruky, jinak bych již dávno problém vyřešil...Zobrazit přílohu 8913
S 60.jpg
Obrázek s60.png
Obr S 60.png
5x.png
 
Garmin Fenix 6- zobrazení jamky.
Myslel si toto?
9EB688F4-D5D8-4F70-9240-A8FD2468D0B7.jpeg
 
Ano. Diky moc -:)
To je řada Fénix6 a tys chtěl kupovat „jeté” Fenix5X? Tam nevím, jestli po poslední aktualizaci FW už to také umí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom