Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin CT10 - dalsi sensory na nase hole

Garmin S40 má přeci funkci AutoShot, tak k čemu ještě snímače?
Maximálně možná na patr.
Nemusíš zadávat hůl?
 
Garmin S40 má přeci funkci AutoShot, tak k čemu ještě snímače?
Maximálně možná na patr.
Jj S40 i S60 mají autoshot, ale jak již bylo někde tady psáno, nebere to zdaleka všechny rány, hlavně příhry okolo greenu. A paty už vůbec ne.
A zároveň snímače identifikují hůl, kterou jsi hrál + nějaké další statistiky.

Ale jak jsem psal, je to v podstatě zbytečnost,Zase když se naučím číst statistiky, může to pomoci. Možná. Třeba. :D
 
Garmin S40 má přeci funkci AutoShot, tak k čemu ještě snímače?
Maximálně možná na patr.
Ano, měl jsem trochu potíže s nastavením. Nyní vše ok.
Na ten putter to chybí aby byla kompletní statistika.
Ale na to zatím kašlu.
 
Ano, měl jsem trochu potíže s nastavením. Nyní vše ok.
Na ten putter to chybí aby byla kompletní statistika.
Ale na to zatím kašlu.
A tobě to bere všechny rány? i krátké příhry?
 
Nemusíš zadávat hůl?
Ano, musím - je to otázka 2 sekund. Dávat kvůli tomu „nekřesťanský” prachy za extra snímače mě přijde zbytečné.
 
Jj S40 i S60 mají autoshot, ale jak již bylo někde tady psáno, nebere to zdaleka všechny rány, hlavně příhry okolo greenu. A paty už vůbec ne.
A zároveň snímače identifikují hůl, kterou jsi hrál + nějaké další statistiky.

Ale jak jsem psal, je to v podstatě zbytečnost,Zase když se naučím číst statistiky, může to pomoci. Možná. Třeba. :D
Občas to nevezme extra krátké čipy (odhadem tak do 10m). Stane se mi to tak 1 až 2x za kolo.
Nicméně u nového FW (který je právě uvolňován např. pro Fenix6) by měla být možnost přidat úder manuálně.
Identifikaci hole lze zadat i v hodinkách, je to otázka 2 sekund.
 
Ano, musím - je to otázka 2 sekund. Dávat kvůli tomu „nekřesťanský” prachy za extra snímače mě přijde zbytečné.
Jasně, že to jde i bez toho. Jen to třeba někoho otravuje, zapomíná to, nechce to dělat...
Jsem si teď vyzkoušel, jaké to je bez toho, když jsem vzal na hřiště hůl, kterou normálně nehraju a zapomněl na ni dat senzor. Opruz. Klikat tam furt hůl mi za to nestálo. Až když jsem pořídil ty senzory. Ale potřeba to není, vlastně vůbec nic z toho, to je fakt..
 
Jasně, že to jde i bez toho. Jen to třeba někoho otravuje, zapomíná to, nechce to dělat...
Jsem si teď vyzkoušel, jaké to je bez toho, když jsem vzal na hřiště hůl, kterou normálně nehraju a zapomněl na ni dat senzor. Opruz. Klikat tam furt hůl mi za to nestálo. Až když jsem pořídil ty senzory. Ale potřeba to není, vlastně vůbec nic z toho, to je fakt..
Já mluvím o Garminech, tam je zadání hole jednoduhé, většinou stačí jen jedno zmáčkutí tlačítka. Po odehrání úderu (pokud to máš nastaveno) se hned zobrazí nabídka holí a i předpokládaná hůl, kterou jsi hrál. Proto mi přijde další senzor (snad s výjimkou patru) zbytečný.
 
Já mluvím o Garminech, tam je zadání hole jednoduhé, většinou stačí jen jedno zmáčkutí tlačítka. Po odehrání úderu (pokud to máš nastaveno) se hned zobrazí nabídka holí a i předpokládaná hůl, kterou jsi hrál. Proto mi přijde další senzor (snad s výjimkou patru) zbytečný.
Ano, souhlasím.
Zahraji ránu, mrknu kam letí míč. Na hodinkách vyberu hůl, kterou jsem hrál a jdu dál.
Žádné zdržení není, otravné to taky nebylo.
Jen ten putter chybí.
 
Ano, souhlasím.
Zahraji ránu, mrknu kam letí míč. Na hodinkách vyberu hůl, kterou jsem hrál a jdu dál.
Žádné zdržení není, otravné to taky nebylo.
Jen ten putter chybí.
Hmm, tak díky, nějak jsem asi tuhle možnost vypustil, ani si neuvědomuji, že by byla. Vyzkouším a uvidím :D
 
Hmm, tak díky, nějak jsem asi tuhle možnost vypustil, ani si neuvědomuji, že by byla. Vyzkouším a uvidím :D
A pokud si v Garmin Connect ty hole pojmenuješ (třeba typ - nemusí to být "Máňa" 🤭), tak se ti na hodinkách budou ukazovat pod uvedeným jménem ;)
Výhoda "pojmenování" je v tom, že pokud pak nějakou hůl nahradíš, tak si ji přidáš jako novou a nemotají se ti statistiky.
 
Hmm, tak díky, nějak jsem asi tuhle možnost vypustil, ani si neuvědomuji, že by byla. Vyzkouším a uvidím :D
Navíc v aplikaci si upravuješ svůj bag a co vněm nosíš. A každou hůl pojmenuješ podle sebe.
 
Tak až se budu nudit, tak to vyzkouším :D Děkuji.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom