Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin CT10 - dalsi sensory na nase hole

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Vcelku nedavno zacal garmin connect vyhrozovat, ze pro otevreni scorekarty bude potreba uzit aplikaci s ruznorodou povesti garmin golf.
Tahle kulisarna napovidala, ze se neco chysta... a aby ne...

Garmin do sveho portfolia uvadi sensory na hole CT10
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/605172

Vypada to, ze jde o alternativu game golfu respektive spise Arccosu nebo club hubu neb sensory maji v sobe baterie.

Zmena je tez ve forme statistik, kdy se nam objevily zcela nove kusy jako analyza tee ran (delka, vlevo, vpravo), apparoache, chipu a puttu. Krome beznych udaju jsou k dispozici i jakasi srovnani s odbodbne hrajicimi hracu (na zaklade ceho netusim... nicmene HCP mi Garmin soudi o dost nizsi nez mam).

Screenshot_49.png


V aplikaci to vypada nasledovne:

C2B322F7-A875-4687-BC8F-91A984166AF4.png
 
Hmmm, zajímavé.Díky za info. Překvapuje mě cena, nemyslím si, že by garmin měl jít cenou nějak dolů, ale stojí 300 USD, konkurence Golf Pad za 250 USD, Game Golf (Live edice) za 100 USD. Sebevědomej nástup, holt asi "značka" a doplnění portfolia.
 
Ahoj,

používá někdo sensory CT10 ?
Uvažuji o jejich pořízení k hodinkám Approach S40.
 
Používám je od února, spolu s S60, fungují zatím zcela bez problémů.
Můžu jen dotaz, kde jsi je kupoval? Také o nich uvažuju, ale nikde je moc nemají, nebo jsem blbě koukal 😬
 
Co to umí navíc oproti tomuto? Nevíte?
 
Co to umí navíc oproti tomuto? Nevíte?
Pokud se nepletu nebudou kompatibilní s Garmin.
viděl bych je na připojení k aplikaci na telefon, ael možná se pletu.
Byla by to velká úspora oproti CT10
 
Co to umí navíc oproti tomuto? Nevíte?
Takže nakonec tato odpověď:
 
Takže nakonec tato odpověď:
Používám jejich aplikaci jako skorkartu a tohle už mají delší dobu v nabídce. Cena proti těm Garmin je poloviční, proto se ptám. Neuvažuji o koupi, spíš pro někoho může být zajímavé
 
Používám jejich aplikaci jako skorkartu a tohle už mají delší dobu v nabídce. Cena proti těm Garmin je poloviční, proto se ptám. Neuvažuji o koupi, spíš pro někoho může být zajímavé
Díky za tip, budu si asi muset projít, co se nabízí. Sice je to skutečně už zbytečnost, na druhou stranu, pokud používám nějakou věc na evidenci ran atd., ta statistika se hodit může. Ale ty CT 10 jsou fakt drahé, zase když už mám Garmin hodinky, tak se to nabízí.
A pak je tady ještě druhý pohled. Jednou za čas si člověk může udělat radost :D
 
Díky za tip, budu si asi muset projít, co se nabízí. Sice je to skutečně už zbytečnost, na druhou stranu, pokud používám nějakou věc na evidenci ran atd., ta statistika se hodit může. Ale ty CT 10 jsou fakt drahé, zase když už mám Garmin hodinky, tak se to nabízí.
A pak je tady ještě druhý pohled. Jednou za čas si člověk může udělat radost :D
Jednou za čas si člověk MUSÍ udělat radost
 
Můžu jen dotaz, kde jsi je kupoval? Také o nich uvažuju, ale nikde je moc nemají, nebo jsem blbě koukal 😬
Já jsem je kupoval na Floridě, takže bohužel netuším, kdo všechno je prodává u nás. Amazon ale určitě funguje všude 😉
 
Já používám golfpads od začátku této sezóny, tak kdyby někdo potřeboval informaci...
 
A používáš spolu s Garmin smartwatches ?
Nene, se samsungem..
Já a garmin, to nejde dohromady [emoji16]
Garmin nevidím v podporovaných, tak pokud jsem je nepřehlédl, fungovat to nebude..
 
Nene, se samsungem..
Já a garmin, to nejde dohromady [emoji16]
Garmin nevidím v podporovaných, tak pokud jsem je nepřehlédl, fungovat to nebude..
Ano je to tak. Bohužel my Garmiňáci musíme jít do CT10.
Po hledání jsem našel nejlevnější přes idealo.de


Jen kdyby ten kurz CZK vs EUR byl "klasicky" 25 tak to má smysl.
 
Já děkuji všem za info. Asi si ještě počkám než si udělám radost :D
 
Já děkuji všem za info. Asi si ještě počkám než si udělám radost :D
Garmin S40 má přeci funkci AutoShot, tak k čemu ještě snímače?
Maximálně možná na patr.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom