Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Approach S20

Tak umi to automaticky detekovat svih, tzn. golfpads bez konkretnich holi (nebo dopocitanych dle vzdalenosti?!?)...
 
Jako Garmin to se spoustou věcí myslí vážně, zpočátku.... Bohužel jejich podpora stojí za pendrek. Po zkušenostech s turistickou navigací bych už od nich nic nechtěl....
 
Nemuzu soudit, ale databazi hrist meli pro nas region nejlepsi.
 
Jo tomu věřím. Čemu nevěřím je, že ji budou průběžně opravovat a doplňovat. A pak vymyslí nové funkce které starší modely potichu nedostanou..
Proto jsem zastánce aplikace na mobily s výstupem na univerzální hodinky.
 
Pánové hrajte podle toho co vidíte, ne podle toho co vám říká mašina:).
 
Jasně že hraju podle toho co vidím. Mašinu používám místo score karty a pro statistiky. A v případě, kdy jsem na neznámém hřišti a nevidím, kam hraju.
Proto mě nechává klidným diskuze o měřících zařízeních na turnaji. Tam mobil použiju jen na momentky...
 
JardaK řekl:
Jasně že hraju podle toho co vidím. Mašinu používám místo score karty a pro statistiky. A v případě, kdy jsem na neznámém hřišti a nevidím, kam hraju.
Proto mě nechává klidným diskuze o měřících zařízeních na turnaji. Tam mobil použiju jen na momentky...
Jakou aplikaci používáš? Jaké statistiky si vedeš? Co ti na ní případně vadí nebo chybí?
 
Davide, koukni do diskuse o golf tags, tam jsme to řešili
 
Jardo, ale oni tu databazi upravuji a drzi kompatibilni pro hodne modelu. Neznam moc nikoho, kdo by mel s GPS hodinkami od Garminu nejaky zasadni problem. Navic je potreba si rici, jake jsou alternativy. A pro me vse na databazi igolf bylo zapovezeno, neb toho v CR strasne chybelo. Ted uz to asi dohnali, neresil jsem uz pres rok. 

Jak jsou na tom ty lepsi golf gps s mapami atp., to netusim. Nikdo me nezajimaly. Kdyz jdu na nove hriste, rad si predem kouknu na mapku a trosku si to studuji. Je to soucast ritualu co mam rad. Je to takove dobrodruzstvi... a ze jsem kvuli tomu zvolil blbe taktiku (jdu kolem bunkeru zleva ci zprava...) a nejaka rana navic? To me den nezkazi. 

Na tech S20 veci se mi libi, ze se to pravdepodobne snazi predikovat pocet svihu (kdyz to umi tempo a ma akcelerometr...) a uklada k nim GPS pozici. Predpokladam, ze na konci jamky proste jen potvrdis ci opravis, zadas zda dle tebe to byl zasah FW ci ne a hotovo. To by se mi velmi libilo. V navodu je to velmi strohe... neni zrejme jak z toho derivuji, co je driver atp. Mozna odhad na zaklade zadane vzdalenosti. Ta aplikace co jsem si zkousel (hole19) toto nabizela a ve finale se trefovala do meho skutecneho vyberu na 95%. 
Navic to ma notifikace, takze kdyby to bylo pred rokem, koupil bych asi toto a ne VivoActive co mam. 
 
Neříkám, že to musí být špatné.
Jen mám prostě s garminem špatnou zkušenost v příbuzné oblasti, tak jim nevěřím...
 
Já mám Garminy celkem rád. Co se týká map tak seděly. Měl jsem S4 a teď jedu Vivoactiv. S6 jsem oželel kvůli swing traineru. Mohl by být při turnaji, snad i měl co jsem se ptal Michaela Jona, nepovolen.
 
Jj, S6 na turnaj nesmeji. A podle me jsou hnusny. :)
Davide, nemel si nekdy problem na VA s inicializaci? Ja jsem s tim na konci minuleho hriste bojoval. Start golf appky, loading a pak zpet na watch face. 
Jinak jsem spokojenej, vydrz a notifikace jsou super. Navic lehounke. 
 
Občas jsem měl problém s app Garmin Connect než s hodinkami jako takovými. Co mě na nich od začátku vadilo, že jsem při hře neviděl aktuální čas. Úplnou náhodou jsem přišel na to, že když dýl přidržíš prst na lcd tak se na ně dostaneš :-D
 
To s tim casem jsem tez resil. Idealne to meli dat na main screen i v golfu. Ty 3s drzet pri chuzi je horror. :)
Taky ten IQ test pri prvnim stazeni hrist..

Jinak recenze k S20 http://bestgpstech.com/reviews/garmin-approach-s20-review-best-golf-gps-watch/ .
Ten autotrack me laka, ale pockam az to bude s connect IQ a dotykove. Nicmene za ty penize to je dost dobre. Koukam, ze i updatovali iphone appku, tak uvidime...
 
Až Honzo najdeš nějakou recenzi, kde bude více popsán ten autotrack, prosím, sem s tím, nedokážu si představit, jak podle vzdáleností odhadne, kterou hůl reálně člověk použije. Jinak se mi docela i líbí aktuální G10, nemusel bych mít strach, že mi ovlivní švih. A cena je taky příznivá, 130 dolarů.
 
Ja jsem si zprvu neuvedomil, ze to neni dotykove... uz jsem to malem koupil. :)

Na ten autotrack jsem tez zvedavy... ono je dost dobre mozne, ze to hole rikat nebude, pouze ukaze vzdalenosti ran. To by me stacilo osobne bohate stacilo. Ale budu se po tom pidit... 
 
jan: Vzdálenost ran? Tak to ti ukáže teď asi už každá app? Pokud k tomu nemám nějak jednoduše dodanou informaci o zvolené holi, tak v tom bonus nevidím?
 
Neukaze, vzdy musis neco zapnout ci aktivovat. Tohle je full auto.
Takto muzes udelat zpetnou analyzu nad mapickou.

Bude chybet auto statistika per hul. Vyvoj driving distance v case atp. to je asi to jedine co znam uz ted. :)
Ale v me kategorii info, ze approach do greenu mam lepsi 7i nez 8i mi moc nepomuze, protoze je to tak nizke cislo s takovou volatilitou... :)

Muj pohled je takovy, ze kdyz uz bych resil stats per hul, tak bych chtel i data o svihu (clubhub ci accross), ale kazdy to ma jinak. Zas asi neni cilem mit s sebou 5kg harampadi... beztak je to v ruce a hlave. :)

Mozna samostatne vlakno, kdo co a proc meri a zapisuje. Kde kdo eviduje score atp. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom