Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Approach S20

Jan: vlákno určitě založ, prosím

Ad S20: snad se tedy někdo brzy najde, kdo to bude mít reálně na ruce a poreferuje
 
Tak pár týdnů zpátky se objevily na youtube videa k S20, která princip a ovládání docela pěkně popisují:

Approach S20 - Starting a Round of Golf (English)

Approach S20 - Using AutoShot Round Analyzer (English)

Approach S20: Viewing Hazards, Layups and Doglegs (English)

Na tom druhém je krátce nastíněn výběr holí... tak co říkáte? Musím tedy za sebe říct, že se mi to moc líbí. :)

---
edit 15:15: doplněno ještě třetí video
 
Je to stejne jako na hole19 jen s tim, ze tam slo zadat vsechny hole (respektive komplet bag). Jak jsem uz rikal, fungovalo to dost dobre, takze to muze fungovat.

Fakt to vypada super. Tak jen pockam na nejakou dotykovou variantu. UI je na to evidentne hotove, takze to je spise otazka kdy to vypusti, aby si neparazitovali aktualni S5 a S6. 

Timto maji sanci opravdu pohrbit mnoho jinych tracking systemu. 
 
Docela by mě ještě zajímalo, jestli to skutečně je čitelné na sluníčku. Je dotykové ovládání skutečně potřeba? Pokud je dobré UI, tak tlačítka nemusí být problém, alespoň není umatlaný displej... 
 
Soude dle toho, jak funguji jine garminy, tak slunce se nebojim. 
Ja nejsem velky fanda dotyku na hodinkach, ale ono ovladani pomoci mnoha tlacitek je proste strasne neprirozene. A tyto hodinky budou vyzadovat interakci casteji nez bezne GPSka, ktere jedou plne automaticky. 
 
Byl jsem se podivat na S20 v obchode na Evropské, Garmin. Hodinky jsou docela kompaktni, ale ovladani tlacitky byt je pohdlne, preci jen jsem pocedome tukal na displej. Uplne to k tomu laka. Dle osobniho nazoru prodejce by vyssi model s dotykacem mohl byt do leta. Vyssi se rovna drazsi. Co me taky docela neprijemne prekvapilo, je sirka hodinek, jsou docela siroke, resp. vysoke.
 
Ten interface je evidentne ladeni na dotyk a trosku tam vidim rukopis VAs. Takze zcela chapu tomu klikani na display :) 

Koukal ses i na soucasna Viva? Podle me zrovna pro tebe je to temer ideal... 
 
Nakonec si myslím, že S20 nakupovat nebudu. Jsou pro mě trochu příliš jednoúčelové - byť si tím protiřečím. A to chybějící dotykové mě přijde trochu krok zpět. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom