GAPP Tour

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Projekt využívá systému HCP a vzdálenému přístupu do evidence výsledků Federačního serveru ČGF k vytvoření platformy distančního soupeření hráčů a jejich porovnávání na základě jimi odehraných soutěžních i nesoutěžních výsledků.

Toto soutěžení bude probíhá v online golfových turnajích o věcné ceny pořádaných realizátorem. Oproti běžným živým turnajům se online turnaje v rámci projektu liší zejména tím, že probíhají na jednom hřišti kontinuálně po dobu několika dní až týdnů.

Díky tomu se hráči nemusí takového turnaje účastnit v předem stanovený den ani hodinu, ale mohou se jej účastnit v rámci jakéhokoliv soutěžního či nesoutěžního výsledku zahraného na daném hřišti po dobu trvání turnaje dle svých časových možností a preferencí.

Díky přístupu k evidenci výsledků jednotlivých hráčů zahraných na daném hřišti po dobu trvání turnaje následně dojde po ukončení turnaje automaticky k porovnání výsledků jednotlivých hráčů a vyhodnocení turnaje.

Účast hráče v turnaji je podmíněna uhrazením startovného, které bude svojí výší odvislé od hracího poplatku za přístup na dané hřiště a jehož konečná výše nebude vyšší než výše hracího poplatku na hřišti.

Upraveno moderátorem:

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
já jsem spíš nechtěl aby to vypadalo že jsem tu jen kvuli tomu a to nejsem ale tak mrkněte na fb na gapptour a stránky jsou gapptour.com
bude to nova forma turnajů kde se bude dat hrát o peníze, budou týden dlouhý, na každém hřišti zvlášť a v rámci turnajů nebo nesoutěžních výsledku bude možné se zúčastnit (je zapotřebí zahrát ofiko výsledek aby tam byl pohyb s HCP kvůli podvádění). Podle toho kolik lidi se bude účastnit, tak podle toho bude růst velikost výhry (poplatek za turnaj = vklad do banku na výhry)
Prosím o názory co si o tom myslíte. Je to ve spolupráci s federací a za vyhrané peníze si budete moci v "eshopu" vybírat výhry dle libosti. Domlouvám tam všemožný obchody a služby tak aby výhry byli příjemné a pomáhali golfu se zase rozvíjet.
Dále tam bude žebříček úspěšnosti v rámci apky a česká jednička na konci roku získá parádní odměnu.
je to moje takové zbožné přání přiblížit amatérský golf k profesionálům, hrát o peníze, žebříček turnaje mezi hřišti a tak
HLAVNIM CILEM JE ABY TO BYLO PRO NÁS GOLFÍKY ZÁBAVA:up:

Přílohy

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Proč mám potvrdit podmínky který nemůžu přečíst?
protože tam nejsou, není to sranda je připravit ale nic zlého tam z toho nekouká, bud jsem ty stránky mohl nechat prázdné nebo tam dat zatim tohle, tak jsem zvolil variantu že to bude takhle, podmínky se zítra doladí k verzi před spuštěním, stejne kvuli GDPR se nechceme pouštět do newsletteru, to bylo spíš ze zvědavosti kolik lidi se na stránky podívalo

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,452
933
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Proč mám potvrdit podmínky který nemůžu přečíst?
protože tam nejsou, není to sranda je připravit ale nic zlého tam z toho nekouká, bud jsem ty stránky mohl nechat prázdné nebo tam dat zatim tohle, tak jsem zvolil variantu že to bude takhle, podmínky se zítra doladí k verzi před spuštěním, stejne kvuli GDPR se nechceme pouštět do newsletteru, to bylo spíš ze zvědavosti kolik lidi se na stránky podívalo
Takže se nic nedozvíme ale mail dám

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,631
1,753
123
Jméno
Martin Kopčák
já jsem spíš nechtěl aby to vypadalo že jsem tu jen kvuli tomu a to nejsem ale tak mrkněte na fb na gapptour a stránky jsou gapptour.com
bude to nova forma turnajů kde se bude dat hrát o peníze, budou týden dlouhý, na každém hřišti zvlášť a v rámci turnajů nebo nesoutěžních výsledku bude možné se zúčastnit (je zapotřebí zahrát ofiko výsledek aby tam byl pohyb s HCP kvůli podvádění). Podle toho kolik lidi se bude účastnit, tak podle toho bude růst velikost výhry (poplatek za turnaj = vklad do banku na výhry)
Prosím o názory co si o tom myslíte. Je to ve spolupráci s federací a za vyhrané peníze si budete moci v "eshopu" vybírat výhry dle libosti. Domlouvám tam všemožný obchody a služby tak aby výhry byli příjemné a pomáhali golfu se zase rozvíjet.
Dále tam bude žebříček úspěšnosti v rámci apky a česká jednička na konci roku získá parádní odměnu.
je to moje takové zbožné přání přiblížit amatérský golf k profesionálům, hrát o peníze, žebříček turnaje mezi hřišti a tak
HLAVNIM CILEM JE ABY TO BYLO PRO NÁS GOLFÍKY ZÁBAVA:up:
Hra o penize je v rozporu s pravidly, viz napr. zde!

Upraveno:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,631
1,753
123
Jméno
Martin Kopčák
S tim samozřejmě projekt počítá a je to tam řešeno elegantne a ČGF je s tím v pořádku.
A mohu vědět, jak “elegantně”? Zatím to dle reakcí na dotazy zde položené moc elegantně nevypadá...

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Účast hráče v turnaji bude podmíněna uhrazením startovného, které bude svojí výší odvislé od hracího poplatku za přístup na dané hřiště a jehož konečná výše nebude vyšší než výše hracího poplatku na hřišti. Ve většině případů bude přitom startovné zlomkem hracího poplatku (čímž bude u hráčů podpořen soutěžní prvek v projektu na úkor účasti hráče kvůli obohacení z případné výhry).

Od výše vybraného startovného se bude pro každý turnaj odvíjet výše výher, které budou tvořit tzv. „turnajové kredity“.

Bank složený z daného počtu turnajových kreditů bude následně po vyhlášení výsledků rozdělen dle předem známého klíče mezi hráče umístěné na výherních pozicích, pro které tak bude výhrou vždy určitý počet turnajových kreditů.

Uplatnění turnajových kreditů bude probíhat formou výběru konkrétní věcné ceny z portfolia produktů smluvních partnerů (např. prodejna s golfovým zbožím), a to tím způsobem, že při výběru věcné ceny bude z konta hráče odečten příslušný počet turnajových kreditů, které budou proměněny ve výherní poukaz, za který bude zboží pořízeno.

Výhry, soulad s Pravidly amatérského statutu
Záměrem realizátora je, aby projekt byl přidanou hodnotou pro všechny amatérské hráče golfu a aby obohatil zážitek ze hry pro hráče golfu. S ohledem na uvedené je pro realizátora stěžejní jednat při vývoji a provozu projektu tak, aby byl naprosto v souladu s Pravidly amatérského statusu a s jejich výkladem provedeným ČGF.

S ohledem na výše uvedené tedy bude systém výher v projektu nastaven s následujícími limity:
  • přerozdělovací klíč bude nastaven tak, aby jeden hráč v rámci jednoho turnaje nemohl vyhrát více turnajových kreditů, než je jejich ekvivalent ve výši 500 GBP;
  • turnajové kredity bude možno kumulovat na účtu hráče, ovšem hodnota jednotlivých výher nepřesáhne ekvivalent 500 GBP;
  • hráč bude oprávněn proměnit své kredity za výhry pouze do výše ekvivalentu 500 GBP za jeden kalendářní den;
vyhrané turnajové kredity nebude možné proměnit zpět na peníze, a to za žádných okolností, přičemž o této skutečnosti budou uživatelé srozumění v obchodních podmínkách a herním řádu.

srozumitelné? :), Váš názor :up::down:?

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,631
1,753
123
Jméno
Martin Kopčák
OK, to už je nějaký základní info. Dotazy co mne napadají:

1. Máš 100% jistotu, že je to s Pravidly AS v pořádku?
2. Chápu správně, že moje výhra je vlastně odvislá od počtů účastníků turnaje, který nedokáži ovlivnit? Málo účastníků = malé ceny.
3. Kolik se vyhlašuje míst, resp. kolik hráčů dostane nějakou cenu?

Nápad to není špatný, byť v něm tedy nijak velkou revoluci podporující soutěžní golf nebo golf obecně nespatřuji. Je to jen další derivát odměn, který v různých podobách existuje všude na světě. Navíc jsem pochopil, že bude možnost si turnaj odehrát i jako nesoutěžní výsledek kdykoli v týdnu a v tu chvíli je pro mne jakákoli záruka (zvlášť když jde vlastně o peníze) férovosti pryč...

Shoty: jan

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Odpověď na otázky samozřejmě mám :)

1) jistotu mám, řešil jsem to s komisí z ČGF
2) ano výhra je odvyslá od počtu hráčů, ale i když budou hrát dva hráči tak jeden bere v tu chvíli šance na výhru je 50%
3) počet výherních míst je odvislý od počtu zúčastněných hráčů, každých deset hráčů se přidává jadno výehrní místo = 1-9 hráčů vyhrává jeden hráč ve své HCP skupině 10 - 19 hráčů vyhrávají dva atd... tím pádem šance na umístění se na vyplácených místech je jedna ku desíti
4) já v něm tu "revoluci" vidím v tom, že nebude člověk závislý na tom kdy jsou vypsané turnaje a v rámci nesoutěžního výsledku se může zúčastnit kdykoliv, kdy má čas.
Ohledně férovosti hry, na to jsme samozřejmě taky mysleli, jak to udělat co nejférovější, a jsou tam mechanismy nastaveny tak, aby hráč nechtěl podvádět a hrál na svůj HCP. Příklad: neuvidíš výsledky zúčastněných hráču do vyhlášení turnaje a to kvůli tomu, aby jsi nevěděl kolik máš nahrát Stb. a dostal se tak na první místo nebo placenou pozici, zároveň z toho důvodu je potřeba oficiálních výsledků (v rámci turnaje nebo nesoutěžního výsledku) aby tam byl pohyb s HCP, díky tomu docílíme, že hráč který si jednou napodvádí dobrý výsledek, tak mu to srazí HCP, že si pak další turnaj neškrtne. Dalším důvodem proč nepodvádět se vyplácí, že teoretická šance na výhru je i se špatným výsledkem.
Turnaje jinak budou rozděleny na HCP skupiny, tak nebude tím pádem hrát amatér se singlem.
připomínám, je to řešené s ČGF, kde samozřejmě jsme řešili i ferovost hry v rámci nesoutěžních výsledků.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,631
1,753
123
Jméno
Martin Kopčák
Ohledně férovosti hry, na to jsme samozřejmě taky mysleli, jak to udělat co nejférovější, a jsou tam mechanismy nastaveny tak, aby hráč nechtěl podvádět a hrál na svůj HCP. Příklad: neuvidíš výsledky zúčastněných hráču do vyhlášení turnaje a to kvůli tomu, aby jsi nevěděl kolik máš nahrát Stb. a dostal se tak na první místo nebo placenou pozici, zároveň z toho důvodu je potřeba oficiálních výsledků (v rámci turnaje nebo nesoutěžního výsledku) aby tam byl pohyb s HCP, díky tomu docílíme, že hráč který si jednou napodvádí dobrý výsledek, tak mu to srazí HCP, že si pak další turnaj neškrtne. Dalším důvodem proč nepodvádět se vyplácí, že teoretická šance na výhru je i se špatným výsledkem.
Myslim, že na tomhle to pro většinu lidí shoří. Jakmile uznáváš do turnaje nesoutěžní výsledek, je to špatně. Kdo mi zabrání se domluvit s kamarádem a na každý turnaj ti oba doneseme vždy 50 STB. Zcela určitě budeme na prvních místech, HCP se nám za 10 turnajů nesníží nijak zásadně a v podstatě ti odděláme celou tour...

Shoty: jan a requo

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Myslim, že na tomhle to pro většinu lidí shoří. Jakmile uznáváš do turnaje nesoutěžní výsledek, je to špatně. Kdo mi zabrání se domluvit s kamarádem a na každý turnaj ti oba doneseme vždy 50 STB. Zcela určitě budeme na prvních místech, HCP se nám za 10 turnajů nesníží nijak zásadně a v podstatě ti odděláme celou tour...
při 50 STB že se ti nesníží nijak zsadně HCP? :D

Marty696

Nováček+
16.5.2018
34
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
no to sice chápu ale pořád je to nevýhodné pro toho hráče pokud se bavíme v dlouhodobém měřítku, ty výhry tam nebudou tak zásadní aby kvůli tomu člověk riskoval svojí golfovou "kariéru" a amatérský status.
Myslím, že dokud se to nespustí tak to budou jenom dohady a spekulace, primárně je cílem prostě zvýšit hráčům motivaci si jít zahrát i tu někde nazvanou HCP středu a zábavu, tak uvidíme jak to bude fungovat, samozřejmě kdykoliv z toho jdou odebrat nesoutěžní výsledky a bude to jenom pro turnaje, ale byla by škoda to nezkusit, já sem to primárně vymyslel podle toho co by mne jako golfistu bavilo a co bych chtěl hrát, tak uvidíme kolik lidí si to zahraje semnou. :)