Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Házlov - Františkovy Lázně

Proti nápadu a fotkám nic nemám. Mně tam vadí ta němčina a příšerný zvuk. BTW instagram v češtině u nich asi neexistuje, že....

Naprosto drtivá klientela je z Německa.
 
Proti nápadu a fotkám nic nemám. Mně tam vadí ta němčina a příšerný zvuk. BTW instagram v češtině u nich asi neexistuje, že....
:up: to máš recht
já jsem hned na začátku reklamovala, že to není i v češtině...
a najednou se tam objevila i ta zvláštní animace 🤪
ale nejsem tam a není boha...
no zkrátka německej vkus 😁
chystám se o tom promluvit, jak začne sezóna
 
Protože to hřiště znám a mám moc rád právě kvůli atmosféře, musím říct, že na těch fotkách ta atmosféra rozhodně zachycena není..

pošli lepší fotky, Jardo, a garantuji, že budou na instagramu i FB
 
Promiň, ale na mne z těch fotech žádná atmosféra nedýchá, možná je to tím, že si mne to místo neochočilo. Člověk má vždy tendenci lépe hodnotit něco, co mu přirostlo k srdci (nic ve zlém).
Pro mne jsou fotky jako milióny dalších na Instagramu. Ostatně je to platforma pro sdílení „zážitků” a obrázkových informací, žádná umělecká galerie.
Ale to nic nemění na faktu, že je to zajímavé hřiště. I když na můj vkus je tam nutno hrát až moc slepých ran, což mi vadí zejména u ran do grýnů a bez znalosti hřiště, je problém tam hrát dobré číslo.
no a přesně i proto, tam chci být :)
je to fakt extra :D
v dalším odkazuji na svůj nick
 
pošli lepší fotky, Jardo, a garantuji, že budou na instagramu i FB
Až tam pojedu, vezmu foťák a lepší fotky udělám. Ale těžko je jen tak pošlu, aby pomohly nalákat víc germánů. Které pak ta babizna v hospodě obsluhuje a mě ne, protože jsem čech...
 
Až tam pojedu, vezmu foťák a lepší fotky udělám. Ale těžko je jen tak pošlu, aby pomohly nalákat víc germánů. Které pak ta babizna v hospodě obsluhuje a mě ne, protože jsem čech...
babizně neřeknu, že je babizna
o tobě řeknu, že jsi tajný golfový agent, co shání kočku do restauračky na Albatros :D
to by v tom byl čert, aby kolem tebe nelítala jako čamrda :cool:
těším se na fotky
zkusím s tím instagramem v dubnu něco dohodnout...
 
babizně neřeknu, že je babizna
o tobě řeknu, že jsi tajný golfový agent, co shání kočku do restauračky na Albatros :D
to by v tom byl čert, aby kolem tebe nelítala jako čamrda :cool:
těším se na fotky
zkusím s tím instagramem v dubnu něco dohodnout...
Dej vědět až tam pojedeš, co kdybych zrovna byla u bratránka ve Střížově (což je sice Cheb, ale na hranici Frantovejch...), docela bych to tam dojela otestovat. Ale samotný se mi nechce.
 
babizně neřeknu, že je babizna
o tobě řeknu, že jsi tajný golfový agent, co shání kočku do restauračky na Albatros :D
to by v tom byl čert, aby kolem tebe nelítala jako čamrda :cool:
těším se na fotky
zkusím s tím instagramem v dubnu něco dohodnout...
To jí klidně řekni, nezaslouží si nic jiného. Já už po zkušenostech se servisem jezdím jíst o dům dál...
 
Dej vědět až tam pojedeš, co kdybych zrovna byla u bratránka ve Střížově (což je sice Cheb, ale na hranici Frantovejch...), docela bych to tam dojela otestovat. Ale samotný se mi nechce.
Zkus dohodnout s Nabednu, at babizne nakuka, ze jsi zidovka, ktery vratili v restituci Karlstejn a ze hledas sympatickou zenu, se kterou chces stravit zbytek sveho zivota. Treba bude feecko zadara......😜😜😜😜😜😜😜
 
Dej vědět až tam pojedeš, co kdybych zrovna byla u bratránka ve Střížově (což je sice Cheb, ale na hranici Frantovejch...), docela bych to tam dojela otestovat. Ale samotný se mi nechce.
jasně :up::up::up:
předpokládám hned na zahájení sezóny (polovina dubna?)
asi bude Texas! ☺
to by byla paráda :)
 
Zkus dohodnout s Nabednu, at babizne nakuka, ze jsi zidovka, ktery vratili v restituci Karlstejn a ze hledas sympatickou zenu, se kterou chces stravit zbytek sveho zivota. Treba bude feecko zadara......😜😜😜😜😜😜😜
no nevím, Jarda mś podle fotky na židovku přeci jen dost hustýho kníra 😂 ale přírodě neporučíš😂
 
jasně :up::up::up:
předpokládám hned na zahájení sezóny (polovina dubna?)
asi bude Texas! ☺
to by byla paráda :)
Už víš termín toho texasu?
 
V pátek 10.4.2020 se v 10:00 hodin otevírá golfové hřiště.
Akční cena green fee 900,-Kč / 18 jamek
Základní informace o provozu areálu:
  • Vjezd do areálu je povolen pouze hráči s učiněnou rezervací (bude kontrolováno). Vjezd na parkoviště maximálně 15 minut před rezervovaným t-time.
  • Parkovat je nutné ob jedno stání. Při vystoupení z vozidla musí mít každý roušku nebo jiné zakrytí úst a nosu a to až na odpaliště jamky č.1. Po ukončení hry na jamce č.18 si hráč musí opětovně nasadit roušku a neprodleně opustit areál. Pokud bude „hlavní“ parkoviště plné, musí hráč využít spodní parkoviště. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Prosíme, rezervujte si hru předem telefonicky v rámci platných opatření, tedy pro 2 hráče ve flightu (toto omezení neplatí pro rodinné příslušníky) – do tohoto počtu se započítává i nosič, doprovod, rodič či trenér. V současné době je možné rezervovat hru pouze na následující den.
  • Provozní doba RECEPCE8:30 – 17:00 hodin.
  • Provozní doba golfového hřiště v pátek 10.4. od 10:00 do 16:00 hodin, od soboty 11.4. od 9:00 do 16:00 hodin.
  • Rezervace provádí pouze recepce a to telefonicky. Odbavení hráče a možnost platby u provizorního okénka vytvořeného ve vstupu do recepce.
  • Všechny prostory klubu, včetně recepce jsou uzavřené. Všechny cvičné plochy včetně Driving range jsou v pátek 10.4. uzavřené.
  • Hráči mohou hrát pouze po 2 hráčích. Starty budou po 10 minutách. V celém areálu musí hráči dodržovat odstupy 2 metry. Otevřena jsou pouze žlutá a červená vyznačená odpaliště. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Zákaz vyndávání praporkové tyče. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Občerstvení na jamce č.10 – výdej přes okénko. V prostorách okénka se mohou shromažďovat pouze 2 hráči. V případě příchodu dalšího flightu musí hráči dodržovat odstup 2 metry.
Žádáme všechny hráče, aby se na hřišti chovali co nejohleduplněji vzhledem k tomu, že vegetace teprve začíná a stále jsou ranní mrazíky. Na hřišti stále probíhají práce, proto dbejte na jejich bezpečnost. I z tohoto důvodu hřiště není 100% připraveno, což věříme, že všichni chápete.
Děkujeme vám za dodržování pravidel, abychom si všichni mohli golf užívat i nadále.
Petr Voráček a tým pracovníků Golf Resort Františkovy Lázně.
 
momentky z dnešního tréninku, bohužel jsem se na hřiště nedostala
driving krásně měkoučký, cvičné bunkery uhrabané, místo pro chipping jedna báseň
vadila jen zima, vítr a sychravých 5st 😖
EC83EDE1-CF4F-45E3-BF55-5D665573DEED.jpeg
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
698
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
627
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
853
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom