ČR - Západ Františkovy Lázně

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
316
Hodnocení
193
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Hřiště moc krásné, byl jsem tam i členem právě kvůli té přírodě. Bohužel vloni i letos se jim nedaří probrat greeny k životu po zimě, takže patování je velká loterie a trochu zklamání.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,468
Hodnocení
947
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Hřiště moc krásné, byl jsem tam i členem právě kvůli té přírodě. Bohužel vloni i letos se jim nedaří probrat greeny k životu po zimě, takže patování je velká loterie a trochu zklamání.
Loni jsem tam byl poprvé a hřištěm nadšenej. Teda kromě party uřvanejch helmutů.
Patoval jsem blbě, konečně vím proč

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
202
Hodnocení
298
73
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
Musím potvrdit, že Hazlov je velká paráda. Hřiště je stylově podobné Mnichu nebo Ypsilonce, samá příroda, oddělené jamky, dlouhé přechody a vysoká náročnost. Šli jsme s kamárády z bílých a tolik výzev na jednom hřišti jsem ještě neměl.
Pravdou je, že greeny nebyly všude super, ale když vezmu výkon/cena (přes ČGK jsem platil dokup 400 CZK), tak je to vysoký nadprůměr.

Asi nemá smysl to dál popisovat, prostě tam zajeďte.
Jelikož je to ale z Prahy 2,5 hodiny, doporučuji to spojit s pobytem ve Frantovkách nebo výletem na kolech. Ubytování a jídlo je luxusní v nedaleké obci Výhledy http://www.penzion-navyhledech.cz/restaurace.php

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,468
Hodnocení
947
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Musím potvrdit, že Hazlov je velká paráda. Hřiště je stylově podobné Mnichu nebo Ypsilonce, samá příroda, oddělené jamky, dlouhé přechody a vysoká náročnost. Šli jsme s kamárády z bílých a tolik výzev na jednom hřišti jsem ještě neměl.
Pravdou je, že greeny nebyly všude super, ale když vezmu výkon/cena (přes ČGK jsem platil dokup 400 CZK), tak je to vysoký nadprůměr.

Jelikož je to ale z Prahy 2,5 hodiny, doporučuji to spojit s pobytem ve Frantovkách nebo výletem na kolech. Ubytování a jídlo je luxusní v nedaleké obci Výhledy http://www.penzion-navyhledech.cz/restaurace.php
Ten penzion je super, můžu potvrdit. Počítám letos dát Hazlov, Karlovy Vary plus něco a ubytovat se právě tam.

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
316
Hodnocení
193
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek

Proč z bílých? To je trochu masochismus.

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,588
Členové
402
Nejnovější uživatel
flesh