Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Francovka

Jste borci, že máte takový pohodový web. Pochopil jsem, že jsou tady i jiní Moraváci a že jste takhle promíchaní z různých končin.
Možná bych měl pro Vás návrh na turnaj, který jsme zkoušeli jenom jednou a ani jsme ho nedohráli. Spočíval v tom, že za každou ránu nad par si člověk musel dát štamprlu (kalíška) slivovice. Zjistili jsme, že na tom není nejlépe dobrý hráč, ale ten, který dobře pije :p Takže jsme dohráli jenom devítku místo 18-ky bez určení vítěze... Bylo to náročné...
Bože...to je kraj...mám kamarádku ve Veřovicích, moje první návštěva u ní dopadla hrozně...takové slivovice jsem v životě nevypila a už doufám nevypiju!:oops::D
Tak na rovinu - do takového golfového turnaje nejdu...běda když je ta slivovice dobrá...to by špatně dopadlo....se znám...:rolleyes:
 
Bože...to je kraj...mám kamarádku ve Veřovicích, moje první návštěva u ní dopadla hrozně...takové slivovice jsem v životě nevypila a už doufám nevypiju!:oops::D
Tak na rovinu - do takového golfového turnaje nejdu...běda když je ta slivovice dobrá...to by špatně dopadlo....se znám...:rolleyes:

jednou jsem takhle hráli s kamarádem. On se mně na greenu ptal: "Hrajeme na tu jamku vlevo nebo vpravo?" Já jsem mu odvětil, že na tu uprostřed... a to nebyla "Březinovka!":cool::cool::cool:
 
...a pak že jsou golfisti suchaři a snobáci...:D:D:D
 
Ahoj.... zdravim te z Jasenne

Jak to, ze jsi napalil slivovici? Mam 50 stromu a vsechno mi spalil mraz :(

Ahoj přes kopec:)

Letos jsem pálil v únoru loňské trnky. Máš pravdu, že letos nebylo nic. To málo mi bylo zabaveno do buchet...

Jinak letos mám pouze jadrničky na jablkovici...
 
Přátelé,
přeji Vám všem hodně zdraví, štěstí, golfových i pracovních úspěchů a domácí pohody v tom roce 2018

A přidávám fotku ze včerejšího rána...
upload_2017-12-31_13-13-31.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom