Galerie FOTOSOUTĚŽ - GOLF JE KRÁSNÝ 2019: 3v1 (do 12.12.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 12-12-19

Stav
Uzamčeno.

JanKostalCZE

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,588
2,777
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
golfjekrasny2019.jpg

FOTOSOUTĚŽ - GOLF JE KÁSNÝ 2019: 3v1 (do 12.12.2019)

Vyhlašuji fotosoutěž "3v1". O co jde? Pomocí tří fotek, které do soutěže pošlete, se pokusit vypíchnout nejlepší golfové fotky za celý váš letošní golfový rok 2019. Fotky je třeba nahrát zde do vlákna, udržujte prosím jedno své vlákno, neodepisujte na fotky ostatních. Do příspěvku nezapomeňte své fotokousky popsat. Originalita se cení!

Soutěžní fotky vkládejte do vlákna 3 fotky v následujícím pořadí:
  1. Fotka hřiště
  2. Fotky sebe na golfu, při švihu, neobvyklé situaci, fantazii se meze nekladou
  3. Golfová fotka s příběhem, emotivní příběhy možná snad rozbrečí dokonce i @mkopcak
Ceny:
  • 1. - 3. místo:
    • drobné ceny 19.jamky
Soutěžní výbor: @JanKostalCZE, @requo
Porota: Všichni členové 19.jamky
Vítěz: Vítězem se stává člen s nejvíce pozitivními emotikony u příspěvku.

Pozn: * minimální počet účastníků soutěže pro vyhlášení vítězů: 7. Ve vlákně pouze soutěžní příspěvky, případně příspěvky a oznámení soutěžního výboru.

Upraveno moderátorem:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,156
4,824
123
Jméno
Martin Kopčák
Prekérní soutěž, zvlášť když máte z roku 2019 v telefonu 6784 fotek z golfu:-D.

1. Fotka hřiště:
Tahle byla asi nejsnazší - květnové Hořehledy v TOP formě svých povrchů, kdy si @JanKostalCZE udělal výlet a odfotil mi fotky z dronu. Na hodně dlouhou dobu budou tyhle snímky naší devízou a budou se objevovat na všech propagačních materiálech. Navíc focení proběhlo v momentu lekce letošních Kokšíňáků, takže máme zároveň vzpomínku na jeden z nejúspěšnějších projektů rozvoje členské základny za mého působení v Hořehledech!
IMG_3147.JPG

2.Fotka sebe:
S @requo brázdíme golfová hřiště už pár let. Tahle konkrétní je z letošního Haugschlagu a je v ní všechno, co na těhle výletech miluju - spálenej xicht od krásnýho počasí, nádherný golfový kout někde ve světě, kámoš kterýho mi přihrál právě golfový svět, štěstí, uvolnění, radost! Díky Michale!
IMG_7593.JPG

3. Fotka s příběhem:
Tohle bylo asi nejtěžší, protože golfové příběhy mě živí. Ale našel jsem přesně tu, co vystihuje i můj příběh posledních let života. Deset let se snažím lidem dokázat, že golf je úžasná věc, která v sobě spojuje všechno co vás napadne - přátelství, odpočinek, přírodu, emoce, spravedlnost, rodinu, pohyb nebo férovost, najdete tam prostě všechno. A nejlépe se to ukazuje dětem, které jak houba nasávají všechno, co jim ukazujete. Na fotce je můj syn se svou nejlepší kamarádkou ze školky, kdy jsme děti přivezli autobusem na hřiště a ukázali jim sekačky, bagr, aerifikaci, vrtání jamek, zahrály si golf a nakonec si daly palačinky, které si samy usmažily v restaurační kuchyni.

Tahle fotka zdobí náš dům, letěla do všech médií po ČR, visí na nástěnce ve školce a sloužila jako ilustrace při mnoha jednáních se školami v okolí Hořehled. A věřím, že jednou bude pro mého syna úžasnou vzpomínkou!
IMG_2055.JPG

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
606
554
93
Praha
nabednu.home.blog
Asi to pojmu trochu netradičně :cool::p ale je to příběh:
1. na tomto kusu mého prvého domácího hřiště jsem stála poprvé v březnu @ byla zima, až zalézalo
http://instagr.am/p/Bx43LKkImJi/ 2. tohle jsem já, když jsem prošla poprvé hřiště (masakr)
http://instagr.am/p/BxDN7YLgRsT/ 3. a tohle cítím, když ráno otevřu oči, když mě příšerně zase něco bolí, když mi kručí v břiše už na 6.jamce, když zjistím, že WC u domečku na 9. jamce je zavřené, když ztratím míč, když ho najdu, když hezky odpálím, když odpálím na draka, když se bavím o golfu, když se o něm nebavím, když vidím driver, když se soukám do rukavic atd. atd.
http://instagr.am/p/BxEWg6LAQ7y/
Poz.: kdybych něco vyhrála, dám to do placu ;):D

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,627
4,497
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
ROK 2019 je pro mě má 4. golfová sezóna. Na konstruktivní náhled a vyvážený pohled už kašlu. Myslete si co chcete. Nasypu to sem sobecky jen za sebe a bez ohledu na všechno ostatní. Tři fotky, tři příběhy, tři osobní vzpomínky. Go, Michale, go! :p

1. Fotka hřiště
Zlonín.jpg

7.10.2019 - Zlonín

Viděl jsem krásná hřiště, viděl jsem hodně drahá hřiště, viděl jsem i zahraniční hřiště. Hřiště, jako Zlonín jsem neviděl. Když jsme se tam s @JanKostalCZE vydali, tak jsem vůbec nic nečekal... a ono ejhle, erupce golfového šílenství, nadšení, geniality a cvokařiny dotažena do konce. Protože nijak jinak tohle vzniknout a mnoho let fungovat prostě nemůže. Naprosto nečekaný zážitek (více z návštěvy tady). Jdi se Karlštejne zahrabat!

2. Fotky sebe na golfu, při švihu, neobvyklé situaci, fantazii se meze nekladou
Haugschlag.jpg

30.7.2019 - Haugschlag, šutr na 9.jamce

Sex. Tak ten na tomhle výletě nebyl. Lekli jste se co? Oni nám to tedy nevěří ani v tom resortu. Např. taková večeře při svíčkách s @mkopcak mezi rakouskými důchodci má ale něco do sebe (nebylo si kam sednout jinam, NE-BY-LO). Těch 100 jamek, které jsme za tři dny dali jen díky průběžně udržované hladince piva, měli jsme toho dost. Hysterický cool zažitek a esence radosti, života, blbnutí a golfového štěstí. Takže ne švih. Krátký odpočinek s kamarádem po další devítce je má volba této fotky sebe sama. Díky, Martine!

3. Golfová fotka s příběhem, emotivní příběhy možná snad rozbrečí dokonce i @mkopcak

Hořehledy.jpg

17.8.2019 - Hořehledy, 4.jamka

Fotka nemá příběh sama o sobě. Ale mám jí rád. Nevím proč, hodně na mě působí. Vždycky, když k ní zabrousím, tak si uvědomím, jak je všechno hrozně křehké. A jaké mám štěstí, že mám co mám. Skvělou rodinu, úžasné děti. Že jsme zdraví. Jak je dobrá doba, ve které žiju a jakou máme krásnou, svobodnou a bezpečnou zemi. A že mám kolem sebe i díky Jamce golfové i negolf přátele, kterých si velmi vážím. A jak je vlastně malý zázrak, že vůbec ten krásnej, pitomej a nespravedlivej golf můžu hrát. A... ...jak se musím snažit, aby to tak všechno bylo dál.

---

Zazpíval bych písničku, co pohladí...

Zpívala ji dívenka,
k zmaru světa kolem sebe,
zpívala ji ptáčkovi...
cestou domů spadl z nebe.

Zpívala ji potichu,
slzy přitom ronila,
s tóny pěla motlitbu,
by ptáčka v dlani spasila.

Zazpíval bych písničku, co pohladí,
zpívala ji dívenka,
která osud svůj už ztratila.

(autor: já - někdy v minulém století. Já?)

Upraveno:

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,765
1,733
123
KHGCS

Zobrazit přílohu 9114
17.8.2019 - Hořehledy, 4.jamka

Fotka nemá příběh sama o sobě. Ale mám jí rád. Nevím proč, hodně na mě působí. Vždycky, když k ní zabrousím, tak si uvědomím, jak je všechno hrozně křehké ...
Ta fotka příběh nepotřebuje - ona totiž příběhem je.
Má vše, co dobrá fotka má mít - náboj, atmosféru, otázku k přemýšlení ... vše je to podtrženo ČB provedením. Někdo by mohl namítat něco o kompozici, ale to je detail, který plně vynahrazuje to, co jsem napsal v úvodu.
Takovou fotku bych si klidně v plakátové velikosti zarámoval na zeď.
Prostě a jednoduše - PROFI fotka :up:

JanKostalCZE

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,588
2,777
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Má vše, co dobrá fotka má mít - náboj, atmosféru, otázku k přemýšlení ... vše je to podtrženo ČB provedením. Někdo by mohl namítat něco o kompozici, ale to je detail, který plně vynahrazuje to, co jsem napsal v úvodu.
prosim pouze soutezni prispevky, viz. pravidla souteze

• Ok, četl jsem...
Reactions: Mirek_62

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
606
554
93
Praha
nabednu.home.blog
přesně :up:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
2,005
1,771
123
62
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Předem omluva, pokud si to blbě pamatuju a popisky nebudou sedět. Stáří je mrcha. :oops:
1.
Toskánsko, Golf Club Toscana Castelfalfi, vlevo červené, uprostřed dole green 18.jamky.
DSC_0550_1.JPG

2.
Toskánsko, Golf Ugolino, číslo jamky si nepamatuju, já a nepřátelská drůbež, míček někde na půl cesty mezi náma. (co nám lezeš do rajonu slepice jedna...)
IMG-20191017-WA0012.jpg

3.
Golf Club Montecatini Terme, východ slunce nad ojíněnou fairwayí 10.jamky, uprostřed před rybníkem green 9.jamky, odpaliště schované za stromem vpravo, za rybníkem, odpaliště 10.jamky schované za stromy vlevo, před rybníkem. Jak jinak.
Prostě, Toskánsko bylo letos nej. Dík @Marcela a Andrejovi. 🙂
DSC_0713_1.JPG

JanKostalCZE

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,588
2,777
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Fotka hřiště
Krásné pobřežní hřiště na jihu Španělska při týdenním výletu s @ati velmi posílen větrným zážitkem.
REAL NOVO.jpg

Fotky sebe na golfu, při švihu, neobvyklé situaci, fantazii se meze nekladou:
Rána do greenu na 18. jamce na Albatrossu při PRO-AM před D+D Real Czech Masters. Skvělý zážitek, krásně upravené hřiště a nakonec 7. místo. Hra systémem Tour scramble je netradičním obzvláštněním hry v netradičním formátu.
Proam.jpg

Golfová fotka s příběhem, emotivní příběhy možná snad rozbrečí dokonce i @mkopcak :
Fotka bezprostředně po mém rozhodujícím puttu na postup do Extraligy. Již jsme byli smířeni s nepostupem, když jsem sice vedli 4:3, ale oba zápasy na hřišti prohrávali, jeden o 2 jamky po 16 jamkách (konečný výsledek A/S) a v druhém zápase jsem prohrával o 1 jamku po 14, rychlým nástupem birdie birdie jsem věděl, že stačí vypůlit 17. jamku a postup je náš a tak se i stalo. :)
liga.jpg

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
246
415
73
Jméno
Pavel
1.fotka - Co tam ti lidé v té díře dělají ??? Hrají ... (Penha Longa, Portugalsko)
20191001_111513.jpg

2.fotka - Už Římani věděli, že bude aquaduktů pro golfisty třeba. (Penha Longa, Portugalsko)
20191001_113649.jpg

3.fotka - Jde si berdíka.... (Čeladná)
20190804_112036.jpg

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,627
4,497
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
SOUTĚŽ UKONČENA, HLASUJTE DO PONDĚLÍ 16.12.2020!

Celkem máme 9 soutěžících, své fota do soutěže v termínu zaslali:
Hlasováním dle dříve uvedených pravidel může každý člen 19.jamky kliknutím na "To se mi líbí, Shot" k jednotlivým soutěžním příspěvkům (listujte výše). Hlasy můžete i odebrat, pokud jste u hlasovalo.

Hlasujte prosím do pondělí 16.12.2020 včetně.

PS: A pokud chcete některé soutěžní příspěvky, fotky, slovně speciálně vyzdvihnout a pochválit, směle do toho, vlákno je pro diskusi k soutěži otevřené. :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: kristyna

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
606
554
93
Praha
nabednu.home.blog
využiji příležitosti:
podle mě je nejkrásnější fotka určitě ta černobílá od @requo (zajímalo by mě, kdo fotil)
nejgolfovější série je pro mě sada od @JanKostalCZE (hřiště, golfista, tým)
nejvíc pozitivně na mě působí sada od @kristyna (krajina, krásná golfistka, rodina)
nejvíc sportovní je pro mě sada od @mkopcak (hřiště, přátelství, budoucnost)
golfově nejromantičtější je pro mě první fotka golfisty od @macdav (źapad slunce, perfektní golfista, soustředění atd.)
pro mě osobně je nejemotivnější sada od @bohumil.koval ("vydupané" hřiště z průmyslové krajiny, tomu odpovídající houževnatost golfistů, nadšení, které nezná špatné počasí)
fotka mých golfových snů je ta třetí od @Dana
moje osobní gusto pak splňuje nejlépe sada od @PFP (krajina a zase krajina a pak ještě krajina)

takže můj osobní závěr: vyhrávají všichni, co milujou a fotí golf v jakékoli jeho podobě :up:🍀
čest vítězům
poraženým není třeba přát, páč nejsou 🤩

bohumil.koval

Mazák fóra
28.11.2016
855
302
73
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Jestli mohu , za mne je vítěz vyhlašovatel soutěže, parádní nápad , od přispívatelů srdcové fotky a jak už bylo psáno těžko vybrat vítěze protože vítězi jsou všichni , kdo se soutěže zůčastnili, za odvahu jít s kůží na trh.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,156
4,824
123
Jméno
Martin Kopčák
Je samozřejmě hezké, cituplné a chválihodné, jak se @NaBednu a @bohumil.koval staví k výsledkům soutěže. Ale je potřeba číst mezi řádky a uvědomit si, že jde především o chladnokrevný kalkul nahnat si před vyhlášením body. Je zřejmé, že prohrávají na celé čáře a tenhle zoufalý, na city hrající pokus, je potřeba hned v zárodku potlačit. Takže strčte si svou "pravdu a lásku" do řiti, já chci svůj ručník a hrnek!

Stav
Uzamčeno.
WebGolf.cz