Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Fotosoutěž "Barevný golfový podzim" se Samolepky-Online.com! - (do 30.11.2017)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Fotosoutěž "Barevný golfový podzim" se Samolepky-Online.com! - (do 30.11.2017)

Vyhlašuji fotosoutěž s podtitulem "Barevný golfový podzim" (barevné listí, plískanice, polosníh, babí léto). Autoři tří nejlepších fotek vzešlých z hlasování získají dvě samolepky dle svého výběry ze Samolepky-Online.com (@doktordee).

Pár pravidel:
  • golfová fotka musí být pořízená a nahraná do 30.11.2017 včetně (ideálně, ale ne nutně, letošní)
  • nahrát fotku do Galerie do Alba "Barevný golfový podzim"
  • každý může nahrát max 5-6 fotek
  • fotku pojmenujte a napište, odkud a ze kdy je, nepoužívejte fotky, které jste už poslali dříve
Foťme! A dejme si záležet!
---
Galerie "Barevný golfový podzim" tu: https://www.19jamka.cz/galerie/albums/barevny-golfovy-podzim.24/

Fotky je možno komentovat přímo u nich. Téma tu je odemčené pro dotazy, obecnou diskusi atp, fotky do galerie!

IMG_20170924_100559.jpg

 
Podzim už je skorem pryč, soutěž se blíží k závěru. Nemáte v mobilu ještě někdo zapomenutou fotku?

Samolepky dle vlastního výběru ze Samolepky-Online.com se neztratí a nemusí to nutně být jen golfista! :)

Výstřižek.PNG
 
Tak jsem tam jednu barevnou podzimní honem vrzla ;)
 
Začínáme hlasovat o nejhezčí golfovou fotografii na téma BAREVNÝ GOLFOVÝ PODZIM! Ty, které si vyberete označte kliknutím na zvednutý palec (shot)/laik. Označit můžete všechny, které se vám líbí nemusíte vybírat tu nej. Hlasování končí ve čtvrtek, 30.11.2017.

Tři nejlepší fotografové dostanou 2 samolepky dle svého výběru ze shopu www.samolepky-online.com. Hlasujte a pomožte mi vybrat ty nej!

VYBÍREJTE TU: https://www.19jamka.cz/galerie/albums/barevny-golfovy-podzim.24/

POZOR, DVĚ STRÁNKY!
 
Vyhlášení výsledků podzimní fotosoutěže:
  1. místo (7 hlasů) - @JanKostalCZE za foto z Furt im Wald
  2. místo (6 hlasů) - @Dana za foto Podbořánky s Náčelníkem (dobře, Ty! :)
  3. místo (5 hlasů) - @Katy za foto ...na témže hřišti.
Díky vše za fotky. Ceny tentokráte jsou od www.samolepky-online.com (@doktordee) - pro každého dvě samolepky dle svého výběru. Pošlu info do SZ. :) Tímto je tato fotosoutěž ukončena. Níže k náhledu vítězné foto, pod odkazem vše.

---
[GALLERY=media, 481]Furth im Wald v mlze od JanKostalCZE; přidáno 20.10.2017 v 20:38[/GALLERY]
[GALLERY=media, 386]Podbořánky s Náčelníkem od Dana; přidáno 30.9.2017 v 20:29[/GALLERY]
[GALLERY=media, 477]... na témže hřišti. od Katy; přidáno 18.10.2017 v 19:43[/GALLERY]
 
Upraveno:
Vyhlášení výsledků podzimní fotosoutěže:
  1. místo (7 hlasů) - @JanKostalCZE za foto z Furt im Wald
  2. místo (6 hlasů) - @Dana za foto Podbořánky s Náčelníkem (dobře, Ty! :)
  3. místo (5 hlasů) - @Katy za foto Podzimní akademie Na Vrších
Díky vše za fotky. Ceny tentokráte jsou od www.samolepky-online.com (@doktordee) - pro každého dvě samolepky dle svého výběru. Pošlu info do SZ. :) Tímto je tato fotosoutěž ukončena. Níže k náhledu vítězné foto, pod odkazem vše.

---
[GALLERY=media, 481]Furth im Wald v mlze od JanKostalCZE; přidáno 20.10.2017 v 20:38[/GALLERY]
[GALLERY=media, 386]Podbořánky s Náčelníkem od Dana; přidáno 30.9.2017 v 20:29[/GALLERY]
[GALLERY=media, 477]... na témže hřišti. od Katy; přidáno 18.10.2017 v 19:43[/GALLERY]
Už jsem se těšila, že jsem vyhrála a ono prd :cry: Fotka s názvem "podzimní akademie Na Vrších " je moje totiž...ale ta na třetím místě to není. Tedy: máš tam chybku;)
 
Už jsem se těšila, že jsem vyhrála a ono prd :cry: Fotka s názvem "podzimní akademie Na Vrších " je moje totiž...ale ta na třetím místě to není. Tedy: máš tam chybku;)

Chyba, opraveno, jak jsem si to seřadil podle počtu shotů, tak to bylo hned vedle sebe. Nj, omluva. :)
 
Chyba, opraveno, jak jsem si to seřadil podle počtu shotů, tak to bylo hned vedle sebe. Nj, omluva. :)
:cry:omluvu přijímám :cry: ;)
 
S dovolením se přidávám do diskuze... Nerada bych @Marta okradla ó cenu...Je chybný popis nebo fotka na 3. místě?
 
S dovolením se přidávám do diskuze... Nerada bych @Marta okradla ó cenu...Je chybný popis nebo fotka na 3. místě?

Tady je to už v pořádku, ne?

https://www.19jamka.cz/threads/foto...pky-online-com-do-30-11-2017.1185/#post-24429

---
Vyhlášení výsledků podzimní fotosoutěže:
  1. místo (7 hlasů) - @JanKostalCZE za foto z Furt im Wald
  2. místo (6 hlasů) - @Dana za foto Podbořánky s Náčelníkem (dobře, Ty! :)
  3. místo (5 hlasů) - @Katy za foto ...na témže hřišti.
Díky vše za fotky. Ceny tentokráte jsou od www.samolepky-online.com (@doktordee) - pro každého dvě samolepky dle svého výběru. Pošlu info do SZ. :) Tímto je tato fotosoutěž ukončena. Níže k náhledu vítězné foto, pod odkazem vše.

---
[GALLERY=media, 481]Furth im Wald v mlze od JanKostalCZE; přidáno 20.10.2017 v 20:38[/GALLERY]
[GALLERY=media, 386]Podbořánky s Náčelníkem od Dana; přidáno 30.9.2017 v 20:29[/GALLERY]
[GALLERY=media, 477]... na témže hřišti. od Katy; přidáno 18.10.2017 v 19:43[/GALLERY]
---

Nebo? Opravil jsem vyhlašovací příspěvek, neopravoval jsem "odpověď" Marty a její citaci vyhlašovacího příspěvku (není to provázané, co se opraví v originálu, neopraví se v navázané citované části).
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom