Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

FORE!!! Křičíme FORE!!!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jaké máte povedené zážitky s touto nemilou událostí? Nepovede se odpal a u se řve, oooo, jak rušivé to je, při takovém tom letním rozjímáním před naprosto dokonalým odpalem. Nicméně, křičet je potřeba, ne že by to někdy tedy pomohlo... Téma pro vše kolem tohodle nečeského "vtipu".
 
Já řvu i možná zbytečně často. Musím říct, že ve většině případů to funguje obráceně. Lidi se spíš koukají kdo to řve než aby se schovali.

Musím se přiznat, že mám už dva sestřely. Jeden i přes dvojitý "foooooooooooor". Driverem, špatně trefeno, chlapík se otočí kdo to řve a dostal jí odrazem do ramene. A druhý sestřel skončil KOčkem. To jsem ani nestihl nic zařvat, bylo to na chipingu. Chlapík dostal do hlavy topinku z písku. :D Myslel jsem že je po něm. Jsem ho pak půl hodiny sbíral. :(

Máte někdo víc zásahů? :cool:
 
To za odznacek nebude.:)

Já mám s fore taky zazitek, byt jsem nikoho zatim netrefil. Ale ne vzdy se dari, ze. V Molitorive pri prvni akci Levneho golfu jsem hral se zacinajici anginou, coz je blbe, kdyz jste organizator. Takze za me museli rvat spoluhrajici ve flajtu. Coz je docela dobre, protoze to znelo mnohem driv, nez jsem si uvedomil, ze to jde nekam uplne do pryc. Obcas podle me zacali rvat, uz kdyz jsem se naprahoval.:)
 
Upraveno:
ja mam sestrel jediny, a to sam sebe, plny hybrid, otevreny, a od stromu do cela, porad si ten strom pamatuju :(
 
Já jsem díky práci spíš v pozici sestřeleného, pokud správně počítám tak už mám přes 10 zásahů. A mám bohužel i 2 horší vzpomínky, byť jen zprostředkovaně (nebyl jsem přímo u toho), které neskončili jen modřinou:(.
 
Dostal jsem jednou do oblasti klicni kosti. Ale bylo to od hrace, ktery hral na triparu, takze to byl takovy padacek. Ale uletelo mu to asi 30 m od greenu, ja byl na vedlejsim greenu. Bohuzel nic nerval:(
Pak jsem byl svedkem, kdy vlastni ranou odrazem od stromu, ktery byl pred nim, si spoluhrac zlomil nos. Rana to byla presna, to zase jo
 
je pekny, ze se vam vsem muj prispevek libi, ale bolelo to jako prase :D
 
Já jsem díky práci spíš v pozici sestřeleného, pokud správně počítám tak už mám přes 10 zásahů. A mám bohužel i 2 horší vzpomínky, byť jen zprostředkovaně (nebyl jsem přímo u toho), které neskončili jen modřinou:(.

Copak se stalo? Dokážu si představit, že to může být při shodě okolností hodně neštastné...
 
ja mam sestrel jediny, a to sam sebe, plny hybrid, otevreny, a od stromu do cela, porad si ten strom pamatuju :(
Mám podobný zážitek, na Molitorovu. Bunkershot, odraz míče od dřevěné palisády přímo na bradu. Byla to docela rána, takže tma před očima, nedohraná jamka a samozřejmě to ovlivnilo výsledek na následujících a hlavně předešlých jamkách :D Tuhle situaci mám před očima kdykoliv je přede mnou cokoliv, od čeho se může míček odrazit směrem ke mě :D
 
Copak se stalo? Dokážu si představit, že to může být při shodě okolností hodně neštastné...

Bezvědomí, záchranky, JIP,...
 
A kdyz slysite pobliz fore, tak automaticky si zacnete kryt rukama hlavu? Ja teda ne. Reflexem taky nejdriv koukam, odkud to zni...
 
A kdyz slysite pobliz fore, tak automaticky si zacnete kryt rukama hlavu? Ja teda ne. Reflexem taky nejdriv koukam, odkud to zni...

Stačí to párkrát dostat a instinkt přijde, věř mi:)
 
Cus, jasny, nikdy jsem nedostal,ale vzdy chytam nejdrive deti a pak svoji hlavu a pekne zadrepnout :) jako pravej kohout.
 
slysim fooooore, vycvicila jsem dite, ze drep a prikryt hlavu, sama si prikrycima chytnu hlavu....mam dva zasahy do kotniku a holene, nic extra prijemneho ( a tim, ze se mi snadno delaji modriny...treba bych na tom i vysoudila balik :D )...kamaradka dostala od vlastniho syna ranu mezi nos a celo.....nemocenska na par tydnu, praskla lebka, nic extra prijemneho.....taky zarval...a ona se otocila primo do rany, aby zjistial, proc rve....
 
Koukám,že jste docela střelci;). Také začínám mít obavy.
No nic,pár kamarádů hraje hokej,tak začnu asi uvažovat minimálně o přilbě s košíkem :D
Mám dojem,že nestojím o podobný zážitek. Viz. komentář mkopcaka (JIP, bezvědomí,apod.)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom