Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Florida 2020 - 14. Tak tady jsme momentálně doma

1580477401856.png

Naše prázdninová vilka je velmi prostorná a luxusně vybavená. Na každém kroku je tu citelná taková ta americká velkorysost až nabubřelost spojená s jistou tupostí. Například mikrovlnka. Nesnáším,když má mikrovlnka víc ovládacích prvků než dvě kolečka. Jedním nastavím výkon a druhým ji současně s nastavením času zapnu. Ta zdejší je dvakrát tak velká, než ta co mám doma a má 33 tlačítek s popisy pro tupouny(např. „Beverage“, „Popcorn“, atd...). Elektrická trouba je opět obrovská (asi kvůli krocanovi) a má 4 kolečka (hurá). K tomu ale ještě dalších 29 tlačítek. Některá vůbec nic nedělají a asi ani nemají dělat. Podle mě je to tak, že pokud má zařízení na přípravu jídla méně ne 33 ovládacích prvků je neprodejné. Lednice? Jak jinak než taktéž obludná.

Jsou tu ale i některé další zvláštnosti a překvapení. Koupelna je luxusní, je tam vana i sprchový kout, ale ani v jednom není sprchová hadice. Ve sprchovém koutě je jen jeden kohoutech. Nejdřív jsem myslel že je to sprcha jen pro otužilce ale pak jsem pochopil, že po dosažení maximálního proudu studené vody se dalším otáčením přidává teplá. To co jsem podle obrázků považoval za zastřešení bazénu, není zastřešení, nýbrž zasíťování. Nejspíš proti komárům a padání bordelu do bazénu. Každou chvíli tu hučí cosi, co se automaticky zapnulo. Jsem si jistý, že to slouží k tomu, abychom se tu cítili pohodlně a komfortně.

Snad jen v ložnici jsem nenarazil na nic až tak překvapivého. Teda kromě toho, každá ložnice má svou vlastní koupelnu a v rámci koupelny šatnu. Naše velké šatní skříně tu nenajdete. V té šatně jsem naštěstí našel rezervní přikrývku. Spát s @DzejBee – m pod jednou dekou se mi moc nechtělo.

Na všechny ty odlišnosti si ale člověk poměrně rychle zvykne, takže když to shrnu. Bydlí se tu velmi příjemně a pohodlně.

1580478039829.png
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom