Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Florida 2020 - 11. Balíme ...

1580038034373.png
Právě jsme nad Atlantickým oceánem. Ty poslední dny před odjezdem, jsem byl dost pracovně vytížen, tak jsem si psaní této kapitoly naplánoval až na palubu A340. Mám tady na to spoustu volného času. Dovolím si místní jazykozpyty upozornit, že od tohoto článku již neprobíhá korektura gramatických jevů. Je tedy pravděpodobné, že kvalita textu v tomto ohledu mírně poklesne. Zkuste se nad to prosím povznést ... ;)

Balení je z principu celkem nezáživná činnost. Dokonce i balení na tři týdny na Floridu je celkem nezáživná činnost. Jediné, čím jsem si to oživil bylo to, že jsem se rozhodl využít tento trip k vyčištění šuplíků a polic v šatní skříni. Nevím jestli to máte taky tak, ale vždy dlouhá léta se mi plní skříň věcmi, co už nenosím, jen je mi líto se jich zbavit, protože si namlouvám, že je určitě zase budu nosit. Otevřu skříň, přejedu pohledem po dvaceti až třiceti tričkách sténajících zoufalstvím a smutkem, že už dlouho nebyly v akci a stejně si vyberu jedno z těch deseti naposled pořízených. Říká se tomu metoda LIFO (last in, first out). Dozvíte se to při studiu na strojní průmyslovce, při probírání skladového hospodářství. Je to tak, stejně jako naše dámy i my muži po otevření skříně přemýšlíme, co na sebe a váháme. Rozdíl je pouze v tom, že nám to váhání trvá zlomek sekundy a nemluvíme u toho. Vždy jsem si myslel, že ten proces "co si vezmu na sebe" komentují nahlas, aby se pokusili přimět partnera k vyjádření pochopení a souhlasu s nákupem nové blůzky, případně dokonce k aktivnímu zapojeni se do shoppingu. Ale není to tak. Moje Zlatí si s obsahem skříně potichoučku nicméně reálně povídá, i když si myslí, že spím.

Tou čistkou jsem myslel to, že se co nejvíc vybavím věcmi, ze kterých větší část už ani nepovezu zpět a raději si tam v outletu nakoupím nové věci, které následně ty aktuálně využívané přesunou do kategorie čekatelů na svůj poslední trip. Metoda byla jednoduchá. Zabalil jsem si asi jako když švihák lázeňský vyrazí na týden trvající lov a pak postupně přidával postradatelné položky až do váhového limitu zdarma odbaveného zavazadla. Výsledek je ten, že bych pračku skoro ani nemusel potřebovat. Ponožky vyjdou určitě. Pokud udržím moč a stolici, jako se mi to dařilo až dosud, tak i slipky mám v dostatečném množství. Jen trička si budu muset na poslední týden přemáchnout. Nebo je spíš omylem přihodím na Lukášovu hromadu, až mu bude prát jeho Verunka. Nejsou spolu tak dlouho aby poznala jeho kusy oblečení od mých.

Pokud se týká kompletace golfového vybavení, tak to byla standardní nudná operace jen s jedinou výjimkou. Vzhledem k tomu, že buggy je všude povinná, nepřibaloval jsem do travell bagu svůj lowcoast hlíníkový dvoukolák. O to víc tak zbylo místa na míčky. Vzal jsem si sice i lovítko, ale nejsem si jist, že se odvážím ho použít. Uvidíme. Na hřišti Thracian Clifs;) v Bulharsku jsem v hadím teritoriu na jedné jamce posbíral víc míčků než jsem jich poztrácel na všech ostatních jamkách dohromady. A to těch ztracených bylo minimálně 15. Problém je jen v tom, že s možným výskytem hadů za fialovými kolíky jsem nebyl dopředu obeznámen a o aligátorech vím.
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom