Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

FlightScope Mevo

Známý, co si dělal teď přes zimu simulátor s flightscope, tak v tom zahučel skoro 400, ale je fakt, že to má jako někde v indooru...

Nicméně je potřeba počítat s kvalitní rohožkou a golfovým plátnem + výkonný počítač a projektor, takže můj skromný odhad je 150 000.
Takže - plátno (doporučuji Carls) je dle velikosti za cca 500 - 600 €
Rohožka - cca 8.000 tis. CZK
Počítač - záleží, jaký SIM soft na tom budeš chtít používat (např. E6 nebo TGC potřebuje výkonný herní počítač + rychlý přístup na NET). Naproti tomu slovenský CG3D ( https://www.creativegolf3d.com/sk/) běží i na normálním kancelářském NB za 10tis. Kč a můžeš ho provozovat i off-line.
Projektor - pokud ti stačí HD obraz, tak klidně projektor za 5tis. Kč.
 
zapomněl jsi na DPH 😉

Kupoval jsem z Holandska, vč. DPH to bylo 2.400,- € (bez PRO balíčku)
Ten jsem dokupoval (když byl konečně k dispozici) za 925,- € vč. DPH
Presne tak, casto jsou "zapadni" ceny lakave, a to zejmena ty z USA, do kterych se casto zapominaji pricitat nejen DPH, ale i clo a celni naklady (dovoz mimo EU) a i nejake to dopravne....
My (GOLFGEAR.CZ) Mevo+ prodavame s dani momentalne za necelych 60tis. a prodali jsme jiz uz pomerne dost na to, abych mohl prohlasit, ze s technologii tohoto kalibru jsou uzivatele vyznamne spokojeni. Pri doplneni o Pro Package z pristroje dostavate naprosto srovnatelny nastroj se zarizenim Trackman 4, ovsem s nesrovnatelne lepsim pomerem cena/vykon.
Kdo by mel zajem, rad u nas v GC Cechie predvedu :)
 
Já to pochopil tak, že by to bylo někde, kde k tomu budeme mít přístup všichni, ozval se mi ještě jeden další člověk tady z fóra co by měl zájem, pak stačí jedna licence, ne?
Pokud byste k tréninku používali FS golf (v průběhu října snad konečně i PC verze, jinak Android nebo iOS), tak si každý založí svůj účet a pak má své údery k dispozici odděleně. SW i účet jsou zdarma.
 
… a prodali jsme jiz uz pomerne dost na to, abych mohl prohlasit, ze s technologii tohoto kalibru jsou uzivatele vyznamne spokojeni. …
Nejmíň 3 ks jsem vám tam poslal já. To bych asi měl dostat nějakou provizi 🤭😂
 
Presne tak, casto jsou "zapadni" ceny lakave, a to zejmena ty z USA, do kterych se casto zapominaji pricitat nejen DPH, ale i clo a celni naklady (dovoz mimo EU) a i nejake to dopravne....
My (GOLFGEAR.CZ) Mevo+ prodavame s dani momentalne za necelych 60tis. a prodali jsme jiz uz pomerne dost na to, abych mohl prohlasit, ze s technologii tohoto kalibru jsou uzivatele vyznamne spokojeni. Pri doplneni o Pro Package z pristroje dostavate naprosto srovnatelny nastroj se zarizenim Trackman 4, ovsem s nesrovnatelne lepsim pomerem cena/vykon.
Kdo by mel zajem, rad u nas v GC Cechie predvedu :)

Máte pravdu, zmátla mě koncovka .eu. Pokud bychom uspěli, určitě se u vás zastavíme.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom