Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Fitness náramek

doktordee

Guru fóra
V novém čísle GD jsem narazil na "poznámku", že fitness náramek zobrazující srdeční tep nesmím při hře použít. Prý mi může pomoct při hře. Přijde mi to postavené na hlavu, vzhledem k tomu, že to simuluje prst na zápěstí a počítání. Jak to vidíte vy?
 
Birdie karta a krokování taky simuluje dálkoměr. ..
Jinak je to samozřejmě kravina.
 
David: GD nemam. Je to fakt, nebo jen nejaka ptakovina? Jak bych ovlivnil svoji hru na zaklade tepu?
 
Taky tomu moc nerozumím. I bez toho cítím, jestli se musím uklidnit nebo ne. Jinak GD 10/16 str. 24 Chytré pomůcky. No jsem z toho takový zmatený.
 
David: Neptal si se v golfové pravidlové poradně Michaela Johna? V arcvhiu jsem to tam nikde nenašel. Třeba ty fitness náramky vlastně budou mít ale problém i v tom, že často ukazují počasí (při propojení s mobilem, možná některé už i bez) - a tedy hlavně teplotu. Což může být dle pravidlové poradny problém (http://www.golf.cz/pravidlova-poradna/?show=1445). 

Přijde mi to stejně tyhle restrikce neudržitelné s technologickým vývojem. Až jednou budou nějaké kontaktní čočky ala google glass atp, tak jsem zvědav, jak se to bude řešit/kontrolovat, omezovat. 
 
Tak nesmíš. Pokud to hodinky nebo náramek mají tak to musíš vypnout. A počasí taky. Dnes jsem se na to ptal. A prostě je to takhle. :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom