Filmy v kině a TV

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Nejen golfem žije člověk člověk. :) Takže toto vlákno/téma je určeno pro filmy, které jste viděli, o novinkách v kinech, doporučeních, co vás právě kde zaujalo, případně co chcete vidět, na co už nikdy vás nikdo nedostane atp...

A aby to bylo trochu stylové, tak celkový dojem ohodnoťme libovolným golfovým výrazem, např: ESO - BIRDIE - PAR - BOOGIE - DOUBLE, atp.

Upraveno:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Minulý týden jsme shlédl na ČT2 se ženou Atlas Mraků, vím, trochu starší film (snad 2012), ale chtěl jsem ho dřív vidět v kině, což jsem propásl. Tohle byla klika. Pro mě jeden z nejkrásnějších filmů, co jsem kdy viděl. 6 příběhů z různých časů, vzájemně se prolínajících. Od námořníků, přes současnost, budoucnost až postapokalyptickou budoucnost. Kde každá myšlenka, každý čin má své místo někdy, někde - kde se na ní naváže. Neuvěřitelné obrazy, pro mě silné myšlenky. Ze začátku trochu zmatek, ale jako celek na mě toto dílo, které neumím moc charakterizovat a zašuplíčkovat, hodně zapůsobilo.

Za mě Atlas Mraků - hole in one! :)

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Fantastická zvířata a kde je najít...klimbnul jsem při tom takže Boogie
Anděl páně II tam jsem nespal a docela se mi to i líbilo...Easy Par

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Dneska se ženou návštěva kina, film Pasažéři. Romantické (pro Kristýnu) scifi (pro mě). Téma docela závažné, pár geniálních nápadu: např. vypnutá gravitace, kdy se koupete v bazénu na vesmírné lodi, nebo krásná vesmírná loď. Ale jako celek mi to nějak neladilo - asi tam bylo moc té romantiky. Druhá akčnější část filmu mě zklamala, takové zjednodušené. Jinak vize, jak by to mohlo jednou vypadat, kdy se omylem na lodi, kde všichni mají spát celkem 120 let, probudíte jako jediní po 30 letech - zajímavé. A otázka, jestli probudíte někoho dalšího, nebo umřete sám... nic moc. Nezáviděníhodné. Mé celkové hodnocení je lepší par (Jennifer Lawrence je úžasná :)

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Dneska se ženou návštěva kina, film Pasažéři. Romantické (pro Kristýnu) scifi (pro mě). Téma docela závažné, pár geniálních nápadu: např. vypnutá gravitace, kdy se koupete v bazénu na vesmírné lodi, nebo krásná vesmírná loď. Ale jako celek mi to nějak neladilo - asi tam bylo moc té romantiky. Druhá akčnější část filmu mě zklamala, takové zjednodušené. Jinak vize, jak by to mohlo jednou vypadat, kdy se omylem na lodi, kde všichni mají spát celkem 120 let, probudíte jako jediní po 30 letech - zajímavé. A otázka, jestli probudíte někoho dalšího, nebo umřete sám... nic moc. Nezáviděníhodné. Mé celkové hodnocení je lepší par (Jennifer Lawrence je úžasná :)

byli jsem tez na tom, hodnotim par-bogie, v tom mnozstvi postav se nedalo vyznat :D

RazoR

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Zúčtování (The Accountant) - musím říct, že od filmu jsem čekal nějakou slátaninu, ale o to příjemněji jsem byl překvapený propracovaností děje. Zajímavá, pomalu se rozkrývající, příběhová linka, perfektně zpracované akční scény, dobře dávkované emoce... Na dnešní dobu opravdu výtečně zpracované akční-krimi-drama s výborným Affleckem v hlavní roli (a to ho obecně zrovna moc nemusím...). Myslím, že film potěší oko každého diváka, ale pro fanoušky žánru je to povinnost (řadím to např. skoro až na úroveň Leona (Jean Reno)).

Za mě minimálně Eagle.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Dnes v kině shlédnuto Příchozí (konečně). Není to Den nezávislosti, je to plíživé drama, s lidským příběhem na pozadí. Mrazivé, podmanivé, úžasná atmosféra, zvuky. Námět, zpracování. Eagle. Nešlápnete vedle.

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Tohle bylo opravdu zklamání. To není dobrý ani doma na TV. Natož v kině. Bogey. A to jen za to, že je tam Batman a Dálekové. [emoji266]

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Zkoukl jsem filmy, ktere tady hodnotite a muj nazor:
Atlas mraku-Par, na me asi moc komplikovane
Pasazeri-Par, chtelo by to dej o vice nez dvou postavach
Zuctovani-Albatros, uplne bozi a vtipne :)
Prichozi-Bogie, dost jsem se tesil, ale nijak me to nezaujalo :(
Snowden-Eagle, skvele zpracovane, tesne pred filmem jsem koukal i na dokument Obcan Snowden
Lego Batman-Bogie, mohlo to byt lepsi...

Pridavam film Ukryt v zoo-Birdie, super film z valky, nataceny castecne na Vystavisti v Praze :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Potřeboval bych poradit... zítra s Fandou 12 let do kina.
Na co jít aktuálně?

black.horse

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
probudíte jako jediní po 30 letech
Viděl jsem to teďka o víkendu a hned po pár záběrech mě napadlo: "Všichni jsou mrtvý Dejve! Všichni Dejve!" A tím film pozbyl veškeré vážnosti hnedka z kraje :-D Ale jinak souhlasím s Tvojí recenzí, velký ale nepříliš zdařile využitý potenciál...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Emoji ve filmu. Animák, pohodový par. S děckem naprosto v klidu. Jako ajtaka se mi některá zjednodušení líbila, bylo to hravé, být možna zbytečně moralizujici a zjednodušující.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Včera jsem s @kristyna zhlédl v kině dokument BBC - Země, Den na zázračné planetě. Birdie-. Krásné obrazy a záběry přírody, příjemná hudba a překvapivě docela poslouchatelný pro tento typ komentáře dabing Ivana Trojana. Hodina a půl pohody, dívání se na pěkné záběry přírody, někdy i méně tradičních druhů. Btw. kdo nemá rád hady, nechoďte na to, a nebo vydržte jen první čtvrthodinu, pak už tam nejsou. To byl docela nářez, chudáci leguáni, když se narodí. :) Pro celou rodinu, akorát pro malé děti myslím, že moc dlouhé.

Btw. když někdo půjdete teď na Lajku (český, loutkový), nebo na Miladu (proces Horákové), pls. o názor. Milada podle recenzí zatím moc úspěchů nesbírá.

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Včera tradičně do kina na Star Wars!

https://www.csfd.cz/film/331937-star-wars-posledni-z-jediu/prehled/

Za mě velmi příjemný PAR. Jak mě Rogue One zklamal, Síla se probouzí nikterak nenadchl, tak Poslední z Jediů velmi mile překvapil a potěšil. A jak se na Daysi Rydley v Síla se probouzí téměř nedalo koukat tak tady, přibrala pár kil a přestala vypadat jako plastic people of MJ, jsem se těšil na každý záběr ve kterém byla. Jen už jí mohli dát jané kalhoty. Ty capri jí fakt nesluší... :)

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom