Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Fantazie! Na Czech Masters bude hrát Ian Poulter

Tak žádná sláva pro naše hráče, jestli dobře koukám, projde jen Kořínek.

Viděli jste jeho 60 z posledního kola v Berouně? Slušná střelnice.
 
  • Nechápu, nerozumím
Reactions: PFP
Screenshot_20220819-184505_TeeTime.jpg
Screenshot_20220819-184516_TeeTime.jpg
 
Ještě dva amatéři…
Nic moc vizitka pro profíky, když prolezou dva amatéři a jeden profík, kterej byl ještě nedávno kopačka…
 
Muzu drobny OT, prosim?
Proc ma na dvou (predpokladam nejtezsich) jamkach os. par +1? Myslel jsem, ze u PRO uz se na to nehraje. Co mi unika? Dekuju
 
Musím si přihřát polívčičku:cool:

Jedním z těch dvou amatérů je Matěj Bača - 18-letý kluk z Velkých Karlovic. Obrovský talent, který už hrál D+D na Albatrosu v loňském roce. Letos na Czech master na Kaskádě byl jedním ze 3 Čechů v první 10.
Jeho děda je prezidentem na Horalu ve VK a taťka trénuje golf.

Spíše by mě zajímalo, proč se výsledkově vytratil Ondra Lieser, který byl přede dvěma lety pasovaný na stálici evropské PGA túry. Místo toho spadl ze 299 místa na 750 ve WGR.
 
Muzu drobny OT, prosim?
Proc ma na dvou (predpokladam nejtezsich) jamkach os. par +1? Myslel jsem, ze u PRO uz se na to nehraje. Co mi unika? Dekuju
Je to jen technikálie, pro PRO počítá server s HI 0 , ale nemá to na nic vliv. Prostě jen zřejmě někdo dodal programátorům nedostatečné informace.
 
Lépe řečeno lehce se dotkl písku při založení před nápřahem. Pouštěl jsem si to opakovaně. Rozhodčí neviděli nic. Omlouvám se za špatnou předchozí formulaci.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom