Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Falešná skorekarta?

Federace projednávala obdobný případ (myslím) před dvěma roky. Tehdy to řešili cca měsíc...
pokud by se pochybení takového hráče prokázalo (nebo bylo téměř jisté), řešil bych to nekompromisně zákazem činnosti (možnost hrát turnaje) v řádech desítek měsíců, případně odebráním zelené karty či vyloučením z čgf.

co se týče čgf a hcp - musel by pak po ukončení trestu začínat od znova - získání zelené karty, atd.
 
pokud by se pochybení takového hráče prokázalo (nebo bylo téměř jisté), řešil bych to nekompromisně zákazem činnosti (možnost hrát turnaje) v řádech desítek měsíců, případně odebráním zelené karty či vyloučením z čgf.

Tak jsem našel článek, který popisuje ten případ z minulosti. Tehdy dostal hráč rok distanc. Článek zde : http://www.golf.cz/novinky/podvodnik/
 
Z CGF opravdu volali. Chtěli znovu slyšet moji verzi (dostal to jiný člověk). Bude osobní jednání, kam by měl dorazit i dotčený hráč. Nicméně, prý se jim nedaří ho kontaktovat.
 
Ahoj všem před Vánocemi!
Chci se s Vámi podělit o výsledky mé akce proti "zločinu na zalené louce". :)
Abych to dotáhl do konce, byl jsem v úterý na meetingu disciplinární komise ČGF a povídal jsem si s nimi o průběhu turnaje a mém pohledu na věc, což jsme tady už rozebírali... ve čvrtek jsem dostal vyrozumění.

Když to shrnu:
  1. Anulovali výsledek Petra Konráda a jeho snížení HCP v tomto turnaji.
  2. Další trest po PK není, nepodařilo se jednoznačně najít viníka.
  3. Napomenutí dostal GC MB, že nekonal bez prodlení ...
Kdyby někdo chtěl, můžu tady pověsit celou zprávu, ale je to asi zbytečné.

Krásné svátky a brzy na viděnou.
 
Ahoj všem před Vánocemi!
Chci se s Vámi podělit o výsledky mé akce proti "zločinu na zalené louce". :)
Abych to dotáhl do konce, byl jsem v úterý na meetingu disciplinární komise ČGF a povídal jsem si s nimi o průběhu turnaje a mém pohledu na věc, což jsme tady už rozebírali... ve čvrtek jsem dostal vyrozumění.

Když to shrnu:
  1. Anulovali výsledek Petra Konráda a jeho snížení HCP v tomto turnaji.
  2. Další trest po PK není, nepodařilo se jednoznačně najít viníka.
  3. Napomenutí dostal GC MB, že nekonal bez prodlení ...
Kdyby někdo chtěl, můžu tady pověsit celou zprávu, ale je to asi zbytečné.

Krásné svátky a brzy na viděnou.

Díky za reportáž a díky za to, ze si to nenechal být. Ještě by mě zajímalo, jak ten pohovor s komisí vypadal, jak to probíhalo?

A ještě mě napadlo, pokud je anulováno výsledek a úprava HCP, tak další turnaje, které proběhly od té doby a kterých se “hříšník” účastnil jsou tedy platné s nesprávně snížením hcp?
 
Díky za reportáž a díky za to, ze si to nenechal být. Ještě by mě zajímalo, jak ten pohovor s komisí vypadal, jak to probíhalo?

A ještě mě napadlo, pokud je anulováno výsledek a úprava HCP, tak další turnaje, které proběhly od té doby a kterých se “hříšník” účastnil jsou tedy platné s nesprávně snížením hcp?

Další turnaje hrál s nižším HCP, takže žádnou výhodu neměl. Budou tedy určitě platné. Kuriózní by bylo, kdyby si PK stěžoval, že byl poškozen pozdní anulací výsledků a hrál tak turnaje s nižším, tedy pro něj nevýhodným HCP...
 
Tihle blbečci, co si vylepšují hedikep jsou k politování. Tušíte, jak budou frustrovaní, když na něj nikdy nezahrají? Všichni se jim budou smát a o to víc si jich budou všímat v turnajích. Karma je postihne a hcp autorita jim ho stejně upraví.... Nevšímejte si jich, stejně je to o suchý z nosu, nenechte si zkazit svou hru. Jo a skórky, odevzdávejte sami. Nechte si ji od něj podepsat, a teprve pak jednejte
 
Díky za reportáž a díky za to, ze si to nenechal být. Ještě by mě zajímalo, jak ten pohovor s komisí vypadal, jak to probíhalo?

A ještě mě napadlo, pokud je anulováno výsledek a úprava HCP, tak další turnaje, které proběhly od té doby a kterých se “hříšník” účastnil jsou tedy platné s nesprávně snížením hcp?

Pohovor probíhal na přátelské úrovni a v rámci golfových intencí. Již při samotném jednání se objevilo několik pochyb, které se opravdu nedaly jednoznačně vysvětlit. Komisi jsem nezáviděl jejich rozhodnutí a přestože z mého pohledu jasná věc měla být posouzena jinak, respektuji to.

Vzal jsem si z celého případu několik ponaučení:
  1. Odevzdat soupeřovu skorkartu sám.
  2. Udělat součet i mezisoučet.
  3. Pokud to je možné, psát propiskou nebo fixou.
  4. Ujistit se, že údaje na skorkartě opravdu odpovídají hráči, kterého píšu.
... nebo nechodit na turnaje :)
 
Tak jsem četl dopis zmíněného Dvořáka.. Pro mě to byla novinka, ještě jsem o tom neslyšel.. Jediné- odborník žasne, laik se diví... :D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom