Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

European Tour - nový web a logo

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Byl představen nový web a nové logo téhle soutěže.

web: https://www.europeantour.com/
nové logo:


novelogo.jpg

původní logo:

European-Golf-Tour-Logo.jpg


---
Osobně jsem z toho rozpačitý. Web se mi na první pohled nelíbí, ale to je otázka zvyku, nevím, proč všechno musí pořád vypadat, jak z jedné šablony. Byť technicky to chápu - mobilní doba prostě žádá určité standardy. No a to logo... prostě, něco skončilo. :)
 
Logo je mi šumák, z funkcí téměř všechno taky, jestli bude fungovat to že přijdu na stránku, a hned si klepnu na desku lídrů.. :)
 
Patřím mezi lidi, co nové weby (i internetbanky atd.) spíš neradi. Ale tenhle fakt změnu potřeboval. Zastaralé, nepřehledné, obtížné ovládat prstem, problém s některými prohlížeči/rozlišeními. Už to jednou nahrazovali, ale nějak to nezafungovalo a rollbackovali.

I logo mně přijde o dost lepší, ne z 90. let.

Doufám, že ještě upraví mobilní aplikaci.
 
Patřím mezi lidi, co nové weby (i internetbanky atd.) spíš neradi. Ale tenhle fakt změnu potřeboval. Zastaralé, nepřehledné, obtížné ovládat prstem, problém s některými prohlížeči/rozlišeními. Už to jednou nahrazovali, ale nějak to nezafungovalo a rollbackovali.

I logo mně přijde o dost lepší, ne z 90. let.

Doufám, že ještě upraví mobilní aplikaci.
Aplikace prave aktualizovana :) (iOS)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom