Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz ET – Lieser na Gran Canaria Open

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
ET – Lieser na Gran Canaria Open (Golf.cz)

European Tour – Gran Canaria Lopesan Open, Gran Canaria, Španělsko
(22. – 25.4.2021, -1 hodina)


European Tour se na tři týdny přestěhuje na Kanárské ostrovy. Proběhnou zde postupně turnaje Gran Canaria Lopesan Open, Tenerife Open a Tenerife Championship.
Kanárské série se účastní český profesionál je Ondřej Lieser.
Na Gran Canaria Lopesan Open jsou spolu s Lieserem přihlášeni čerstvý vítěz Austrian Open John Catlin, Rozner, Harding, Kitayama, Hill, Luiten, McGowan a další přední hráči European Tour.

Hraje se na hřišti Meloneras Golf s parem 70 a délkou 5.946 metrů.
Dotace odměn je 1,5 milionu Eur.​

Odkazy: Meloneras Golf Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje

The post ET – Lieser na Gran Canaria Open appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Já mu věřím, že cut dá a bude do 20. místa.
 
Tipuju - a byl bych s tím i spokojenej - že z toho "Kanárskýho trojboje" dvakrát projde cutem....a z toho jednou udělá nějakej pěknej výsledek....třeba jak píše kolega nade mnou do T20.
 
Ha, konečně můžu srovnat úroveň hráčů na hřišti, kde jsem hrál!
 
Nevíte zda se dá golfchannel sledovat online? První devítka za -1
V televizi začíná přenlos od 15:00. Nemyslím si, že by někde jinde jel přenos.
1619091366832.png
 
Teď jsem koukal, že bude mít Ondra ještě hoňku.....cut padá pěkně dolů. Určitě to bude chtít další kolo pod par.....
 
Vypadá to, že bude muset dnes jít -2, ale zatím jde +1 😟
 
Tak bohužel to Ondrovi nevyšlo. Hodně se dnes skórovalo.
 
Hned nasleduji dalsi dva turnaje na Tenerife, tak snad tam cut da, chtelo by to nejake body do zebricku a sbirat na udrzeni karty, zase tolik tech sanci nebude, prijdou velke turnaje, kam se asi nedostane na start. Konecne mame hrace, ktery na to herne ma, tak snad udrzi i stabilitu hlavne prvni dva dny na cut.
 
Doufám, že dnešní nepovedené kolo je návrat k předchozím blbým prvním kolům a následnému projití cutem
1619701992937.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom