Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Erpet Golf Centrum zavírá

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Erpet Golf Centrum zavírá (Golf.cz)

http://www.golf.cz/wp-content/uploads/2011/11/Erpet1.jpg

Erpet Golf Centrum


Areál Erpet Golf Centra bude po více jak čtvrt století bohaté sportovní a společenské činnosti k 30. září uzavřen.
Po požáru v dubnu letošního roku byla budova natolik poškozena, že uvedení do původního stavu již není ekonomicky únosné.
Sportovní a relaxační aktivity budou přesunuty, Česká golfová federace, která zde sídlila, má vyhlédnuté nové sídlo v Braníku.

V zimním období se sem přesouval praticky celý golfový život Prahy, hrály se zde stovky utkání, dětských turnajů. Z Erpetu vyšlo mnoho skvělých hráčů a nejlepší česká hráčka Klára Spilková. Erpet získal mnoho mistrovských titulů jednotlivců i družstev.

S Erpet Golf Centrem končí významná etapa českého golfu.

Pokračovat ve čtení...
 
Je to škoda, za mě nejlepší zimní golfová tréninková hala v ČR. Vyrůstal jsem tam, naučil se tu hrát golf a byl zde člen nepřetržitě 12 let. Nejvíce mi bude chybět zimní liga, dokázala zpříjemnit dlouhé zimní večery :D obohatit je golfem, aby to člověk úplně mimo sezónu nezapomněl. A místní dvoreček měl taky něco do sebe.
 
Budu s láskou vzpomínat na hodiny a hodiny šikany od vedoucích kurzů pro golfové rozhodčí, kteří nám na místním dvorečku dávali míče do těch nejšílenějších míst!
 
Začal jsem s golfem později, cca 3,4 roky zpátky, tak mě s daným místem nepojí moc žádná nostalgie, vyjma několika návštěv na simulátorech v zimní sezóně, pár školení, a badminton, který se hraje ve vnější hale. Za sebe musím říct, že vždycky jsem se cítil v hale golfově blbě.

Temno, pocitově špinavo, simulátory, na kterých občas byla lampa už dávno za svojí svítivostí (nebo snad zašlá plátna)? Takže uznávám tradici a je mi jasné, že tam vyrostlo mnoho skvělých golfistů a mnoho dalších lidí bude mít spoustu hezkých vzpomínek (asi jako já na arénu v Holešovicích, která jistě mnoha lidem přišla příšerná), ale za sebe - nic se pro mě se ztrátou erpetu nemění.
 
Začal jsem s golfem později, cca 3,4 roky zpátky, tak mě s daným místem nepojí moc žádná nostalgie, vyjma několika návštěv na simulátorech v zimní sezóně, pár školení, a badminton, který se hraje ve vnější hale. Za sebe musím říct, že vždycky jsem se cítil v hale golfově blbě.

Temno, pocitově špinavo, simulátory, na kterých občas byla lampa už dávno za svojí svítivostí (nebo snad zašlá plátna)? Takže uznávám tradici a je mi jasné, že tam vyrostlo mnoho skvělých golfistů a mnoho dalších lidí bude mít spoustu hezkých vzpomínek (asi jako já na arénu v Holešovicích, která jistě mnoha lidem přišla příšerná), ale za sebe - nic se pro mě se ztrátou erpetu nemění.

Erpet vnímám úplně stejně jako requo. Tma, špína, špatné míčky, placené parkoviště...
U mě vítězí v zimě Hostík (když se nedá hrát venku), přestože poslední zimu byl někdy problém se dostat na rohožku nebo simulátor kvůli najezdum Vietnamců...
 
Erpet vnímám úplně stejně jako requo. Tma, špína, špatné míčky, placené parkoviště...
U mě vítězí v zimě Hostík (když se nedá hrát venku), přestože poslední zimu byl někdy problém se dostat na rohožku nebo simulátor kvůli najezdum Vietnamců...
To je jak kdybyste mluvili úplně o jiném místě :D , míče byly v pohodě, snad každou sezónu se doplňovaly nové, plátna se taky měnily, špínu jsem neviděl. Spoustu místa na drivingu a kvalitní rohožky. S parkováním souhlasím, to byla zlodějina. Zvlášť když tam člověk hrál ligu nebo hůř - mistrovství republiky na celý den.
 
Upraveno:
V každém případě je to škoda. Přestože jsem měl z Erpetu vždy podobný pocit ztísněnosti a neútulnosti jako Michal, když jsem byl v zimní pauze v Praze někde poblíž, zašel jsem tam. Jak se říká "Lepší než píchnutí rezavym drátem do oka" 😜 . Raději ale zajdu do Čechie. Možná proto, že v případě ne úplně mrazivého počasí se dá jít ven, možná proto, že parkovný za celej den tam vyjde na 60, možná mi to tam přijde takový vzdušnější ... těžko říct.:)
 
Erpet jsem vlastně nikdy neměl moc rád. To prostředí na mě vždy působilo tak nějak nabubřele, nafrněně. Nicméně bude mi chybět jako místo každoroční zimní Herbadent ligy. Hrál jsem ji snad sedm let, poslední 4 roky ve stejném složení týmu Hlavně rovně. To mi opravdu bude chybět. Ať už se bude liga konat jinde, nebo se bude hrát jiná, dvoreček byl jen jeden. Ať už byl jakkoli "nesmyslný". Tam se rozhodovalo. Náskok několika ran se dal ztratit i na poslední jamce.

Pokud budete někdo vědět o nějaké zimní lize na plátně, určitě dejte vědět. V Praze.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom