Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

EPLO tour 2017 - texas scramble dvojic

Stav
Uzamčeno.
@Lukas: na sobotu nám hlídací babička nemůže nakonec hlídat, takže @kristyna bude doma (na chatě) s prckem, ale sehnal jsem si ošklivějšího náhradníka, @TomasV. Jak to máme udělat? Tomáš ať se nahlásí na čgf a Kristýnu můžeš vyšrktnout (blbec jsem si nepoznamenal kód)?
 
Upraveno:
@Luki: na sobotu nám hlídací babička nemůže nakonec hlídat, takže @kristyna bude doma (na chatě) s prckem, ale sehnal jsem si ošklivějšího náhradníka, @TomasV. Jak to máme udělat? Tomáš ať se nahlásí na čgf a Kristýnu můžeš vyšrktnout (blbec jsem si nepoznamenal kód)?

Cože?
"Když se kouknu na sebe,tak se musím pochválit" :D
Btw. taky jsem řešil hlídání. Naštěstí úspěšně.
 
@Lukas: na sobotu nám hlídací babička nemůže nakonec hlídat, takže @kristyna bude doma (na chatě) s prckem, ale sehnal jsem si ošklivějšího náhradníka, @TomasV. Jak to máme udělat? Tomáš ať se nahlásí na čgf a Kristýnu můžeš vyšrktnout (blbec jsem si nepoznamenal kód)?
Nic se neděje, @kristyna se odhlašovat nemusí, jen ji v tvé dvojici nahradím @TomasV :)
Cože?
"Když se kouknu na sebe,tak se musím pochválit" :D
Btw. taky jsem řešil hlídání. Naštěstí úspěšně.
Když si na sebe vezmeš dámské triko a sukni, tak můžeš jít z červených :D
 
Nic se neděje, @kristyna se odhlašovat nemusí, jen ji v tvé dvojici nahradím @TomasV :)

Když si na sebe vezmeš dámské triko a sukni, tak můžeš jít z červených :D
S tím zásadně nesouhlasím.
Jednou, a bylo to zrovna na tomto turnaji a shodou okolností i na stejném hřišti jsem byl svědkem hry "ženy" z červených odpališť, kterou by nepřestřelil ani PRO hráč. A stačilo mi to na zbytek golfové kariéry. Po druhé bych to asi už bez úhony nedal o_O
 
S tím zásadně nesouhlasím.
Jednou, a bylo to zrovna na tomto turnaji a shodou okolností i na stejném hřišti jsem byl svědkem hry "ženy" z červených odpališť, kterou by nepřestřelil ani PRO hráč. A stačilo mi to na zbytek golfové kariéry. Po druhé bych to asi už bez úhony nedal o_O


Neříkej,že by jsi mi ty červené neodpustil za sukni? ;)
 
No já ti nevím. Ale když ti bude alespoň slušet, tak to možná překousnu :rolleyes: ale ohol si alespoň nohy :p

Nohy si oholim a vezmu si ty lesklé punčochy, co holky nosí :D
Jen mám decentně nohy do O.

Když nad tím tak přemýšlím, půjdu radši ze žlutých :D. Čeho je moc,toho je příliš (ale v sukni bych dobře větral :D).
 
Nohy si oholim a vezmu si ty lesklé punčochy, co holky nosí :D
Jen mám decentně nohy do O.

Když nad tím tak přemýšlím, půjdu radši ze žlutých :D. Čeho je moc,toho je příliš (ale v sukni bych dobře větral :D).
Dobre, dam Te ze zlutych, ale jeste bych potreboval, aby ses prihlasil pres federaci/teetime :)
 
Upraveno:
Vypadá to, že bych na oba červencové termíny mohla. Má to ovšem několik negativ:nemám parťáka, jsem žencká :oops:, aktuální HCP 42, ani jedno hřiště jsem zatím nehrála...:(
 
Vypadá to, že bych na oba červencové termíny mohla. Má to ovšem několik negativ:nemám parťáka, jsem žencká :oops:, aktuální HCP 42, ani jedno hřiště jsem zatím nehrála...:(
Já bych to neviděl tak negativně :) parťák se tu určitě nějaký najde :) ženská není vůbec negativ a hcp 42 také ne :) A to, že jsi ještě hřiště nehrála vůbec nevadí, od toho je ve dvojici parťák, abyste si pomohli :D
 
Velká gratulace dvojici @requo a @TomasV k prvnímu místu v sobotu v Benátkách :)
Dle spoluhráčů ve flajtu předvedli skvělý výkon a vítěztví bylo zasloužené:cool: Tak uvidíme, kolik bodů do celkového žebříčku ještě přidáte :D
 

Přílohy

  • IMG_0234.JPG
    IMG_0234.JPG
    93,9 KB · Zobrazení: 269
Tak konečně jsem se dostal ke kompu. :)

Díky @Lukas za pozvání. Já jsem si to nakonec moc užil. Jsem rád, že jsme dorazili, s Tomem. Hele, suopr, mně se osvědčilo, že Texas je supr formát, když prostě člověk odchází s dobrým pocitem, protože prostě zpravidla zahraje bogie, v té dvojci a tak to nějak má vypadat. Je to pohoda. Rád a to myslím doopravdy, dorazím i příště, resp. přespříště, jak to vyjde s dovolenou. Ještě uvidím, jestli s @kristyna, nebo zamachrujeme s @TomasV. Je mi tedy trochu hloupé, že jsme přišli, zrovna nám to takhle krásně šlo a vyhráli jsme rozdílem třídy, snad to nevypadá hodně blbě. :-D Ale fakt nám to šlo dobře. Díky, kluci... za prima túru, stanu se určitě pravidelným účastníkem. Je to fajn.

Btw. Tome, rozsekáme je ještě alespoň jednou i příště? :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom