Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

EPLO tour 2017 - texas scramble dvojic

Stav
Uzamčeno.
@Lukas naházel jsem jednotlivá kola EploTour do místního experimentálního kalendáře, viz https://www.19jamka.cz/kalendar/, budu z toho dělat i export pak na titulku. Je to jednoduchá pomůcka, ale bude se tak dobře vždy zobrazovat nejbližší akce. Jinak držím palce, aby se první kolo podařilo, bohužel pro mě je to první kolo špatné datum. Užijte si to i za mě a všem, kdo jdou za 19.jamku - koukejte pořádně reprezentovat! :)
 
ja pujdu mstetice v pondeli ale nemam na to cely den abych mohl na turnaj, takze rychla 18-ka a domu :-D
 
Tak povidejte, prehanejte, jake to bylo?
 
Tak vypadá to, že jsem nakonec z 19. Jamky hrál jen já. :(
Ale s parťákem jsme vybojovali 3. místo s výsledkem po odpočtu HCP 64,4 rány
20.5. v Benátkách snad bude účast hojnější ;)
 

Přílohy

  • IMG_0925.JPG
    IMG_0925.JPG
    78,8 KB · Zobrazení: 290
Tak vypadá to, že jsem nakonec z 19. Jamky hrál jen já. :(
Ale s parťákem jsme vybojovali 3. místo s výsledkem po odpočtu HCP 64,4 rány
20.5. v Benátkách snad bude účast hojnější ;)
Velká gratulace k bedně :) příště to třeba bude ještě lepší než 3. místo :)
 
Tak povidejte, prehanejte, jake to bylo?
Za pořadatele mohu shrnout následovně:
účast - vzhledem k termínu si myslím, že byla moc dobrá (přijeli všichni přihlášení), z jamky bohužel pouze @vladik1983
počasí - první devítka krásně, všichni se svlékali do triček, potom se to pokazilo, přišel déšť a silný vítr (nikdo nezdal, došli všichni)
atmosféra - to bych asi neměl hodnotit já, ale vzhledek k tomu, že i při špatném počasí měli téměř všichni dobrou náladu a brali počasí s humorem, tak myslím, že se to povedlo :D
 
Za pořadatele mohu shrnout následovně:
účast - vzhledem k termínu si myslím, že byla moc dobrá (přijeli všichni přihlášení), z jamky bohužel pouze @vladik1983
počasí - první devítka krásně, všichni se svlékali do triček, potom se to pokazilo, přišel déšť a silný vítr (nikdo nezdal, došli všichni)
atmosféra - to bych asi neměl hodnotit já, ale vzhledek k tomu, že i při špatném počasí měli téměř všichni dobrou náladu a brali počasí s humorem, tak myslím, že se to povedlo :D

Díky za info, nj, holt mně nevyšel termín. Si za chvilku založíme téma schované, kde si budeme my pořadatelé golfových akcí soukromě plakat na rameni, jak jsou naši zákazníci nevděční, nechoděj, vymlouvaj se a
tak a hlavně - REMCAJ. :) Jj, počasí nám bohužel moc nepřeje, no. Hlavně, že se to rozjelo!
 
Pomalu ale jistě se blíží termín dalšího turnaje, tentokrát v Benátkách, 20.5. od 11 hodin. @vladik1983 už přihlášený je, přidá se ještě někdo z 19. jamky? :) Hřiště je v dobrém stavu, předpověď hlásí 20-24°C a polojasno, takže ideální golfové počasí :D
 
Pomalu ale jistě se blíží termín dalšího turnaje, tentokrát v Benátkách, 20.5. od 11 hodin. @vladik1983 už přihlášený je, přidá se ještě někdo z 19. jamky? :) Hřiště je v dobrém stavu, předpověď hlásí 20-24°C a polojasno, takže ideální golfové počasí :D
S tím počasím opatrně. Minule jsi taky sliboval a jak to dopadlo :confused::)
 
S tím počasím opatrně. Minule jsi taky sliboval a jak to dopadlo :confused::)
Počasí bylo krásné :D na první devítce svítilo sluníčko a bylo teplo, a druhá devítka otestovala připravenost na hru v lijáku a vichřici :D
 
Počasí bylo krásné :D na první devítce svítilo sluníčko a bylo teplo, a druhá devítka otestovala připravenost na hru v lijáku a vichřici :D
To je pravda. Takže otestovaní už jsme, takže tentokrát už prosím bez jakýchkoliv testů nepromokavosti, větruvzdornosti a elektrické vodivosti golfového vybavení a oblečení.:rolleyes:
 
Na zítra hledáme jednoho hráče, ideálně někoho z 19. jamky do dvojice k @vladik1983 . Pokud by někdo mohl, startovní čas by byl ve 12:50. Dejte mi vědět, pokud by si někdo chtěl jít zahrát. Počasí bude krásné a zábava zaručena :D
 
Tak, 24.6. do Benátek na EPLO TOUR pojede promo kára Duster 19.jamky :) A v ní já a @kristyna. Kdo se na texas turnaj přidá? Natrhneme vám pr...bagy! O kafe!

[GALLERY=media, 225]Promo kára 19.jamky! od requo; přidáno 16.5.2017 v 20:28[/GALLERY]
 
Upraveno:
Tak, 24.6. do Benátek na EPLO TOUR pojede promo kára Duster 19.jamky :) A v ní já a @kristyna. Kdo se na texas turnaj přidá? Natrhneme vám pr...bagy! O kafe!

[GALLERY=media, 225]Promo kára 19.jamky! od requo; přidáno 16.5.2017 v 20:28[/GALLERY]
Přidá se někdo k @vladik1983 , @requo a @kristyna v sobotu v Benátkách?
Každý kdo je registrovaný na 19. jamce a nahlásí se mi sem do vlákna, dostane dárek v hodnotě 500Kč. Navíc jsme s @requo domluveni, že účast bude i za odznáček jako akce 19. jamky ;)
A aby toho nebylo málo, máme připravenu vloženou soutěž o nejlepší dvojici, která bude obsahovat alespoň jednoho člena 19. jamky, a ta vyhraje pěknou cenu s logem 19. jamky :D
 
Těším se, kdo se přidá?

@Lukas: co bude dobrého k obědu a do bagu? :))
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom