Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

EPLO tour 2017 - texas scramble dvojic

Stav
Uzamčeno.
Velkou vyhodu budou mít dvě zadržené 36ky. Ale to se už asi fakt nedá nijak ovlivnit.
To je pravda, a nejen 36ky, ale kdokoliv se zadrženým HCP. Ale to si myslím, že je problém všech turnajů. A bohužel mě nenapadá žádný jednoduchý způsob, jak tomu předejít. :(
 
Zdravím. Kdy bude možné se na turnaje přes ČGF registrovat?
Také zdravím :) registrace na první turnaj bude na ČGF otevřena teď v neděli 9.4., na každý další turnaj bude registrace otevřena cca měsíc až dva před začátkem turnaje. Jinak dvojici už mám zaevidovanou a těším se na setkání na turnaji :D

Přepadla mne myšlenka nějakého speciálního ocenění za nahlášení dvojice ještě dříve, než je vůbec turnaj otevřený pro registraci. Ale to se nechte překvapit až a turnaji :D
 
Také zdravím :) registrace na první turnaj bude na ČGF otevřena teď v neděli 9.4., na každý další turnaj bude registrace otevřena cca měsíc až dva před začátkem turnaje. Jinak dvojici už mám zaevidovanou a těším se na setkání na turnaji :D

Přepadla mne myšlenka nějakého speciálního ocenění za nahlášení dvojice ještě dříve, než je vůbec turnaj otevřený pro registraci. Ale to se nechte překvapit až a turnaji :D
Super. Díky za zprávu. Mam rad překvapeni, tak už teď jsme zvedavej. Tak až se otevře registrace tak se ještě prihlasíme i na serveru.
Díky a Vláďa
 
Tak už je možné se hlásit na první turnaj v pondělí 8.5. ve Mstěticích :D jsem zvědavý, kolik se nás z 19. jamky na turnaji sejde. Už máme i prvního přihlášeného a tím je zcela překvapivě @vladik1983 :D Už máme nachystané ceny a domlouváme i krásné počasí :D
 
Ja jsem bohužel v Portugalsku :(
 
Premlouvam parťáka, je s ním těžká dohoda. :(
 
Co takhle někdy zkusit cvičné kolo?
Já jsem pro, jen s časem je to teď horší, na hřiště se asi dostanu až po velikonocích. Ale když to klapne, vezmu kamaráda a můžeme si dát cvičný texas :)
 
Já jsem pro, jen s časem je to teď horší, na hřiště se asi dostanu až po velikonocích. Ale když to klapne, vezmu kamaráda a můžeme si dát cvičný texas :)
Budu se těšit.
 
A co když půjde hrát hráč bez hcp?
 
A co když půjde hrát hráč bez hcp?
Turnaje jsou pouze pro hráče s hcp. Pokud by ale hráč neměl hcp protože je PRO, tak se turnajů účastnit může bez nároku na výhru a pro potřebu turnaje se počítá jako hráč s hcp 0
 
je limit 20lidi zavazny nebo se bude hrat i v mensim poctu?
Hrát se případně bude i v nižším počtu, ale podle předpovědi má být celkem příjemně, takže věřím tomu, že lidí se přihlásí ještě dost :)
 
Předpověď počasí se každým dnem lepší, takže očekávám vysokou účast zástupců 19. jamky :D
Přemýšlel jsem i o vypsání zvláštní kategorie pouze pro členy jamky, ale aby to mělo smysl, musí být zástupců jamky víc (stačí jeden ve dvojici). Takže kdo všechno už je odsud přihášený?
 
Předpověď počasí se každým dnem lepší, takže očekávám vysokou účast zástupců 19. jamky :D
Přemýšlel jsem i o vypsání zvláštní kategorie pouze pro členy jamky, ale aby to mělo smysl, musí být zástupců jamky víc (stačí jeden ve dvojici). Takže kdo všechno už je odsud přihášený?
Já, a dloooouho A už i na druhý v Benátkách. Jen mám zatím trochu nejistého parťáka. Jestli půjde 100% se dozvím ve čtvrtek. Jinak budu muset najít náhradu
 
Já, a dloooouho A už i na druhý v Benátkách. Jen mám zatím trochu nejistého parťáka. Jestli půjde 100% se dozvím ve čtvrtek. Jinak budu muset najít náhradu
Občas se mi někdo ozve, že nemá dvojici, tak kdyby to s parťákem neklaplo, tak by se třeba ještě někdo našel :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom