Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

EPLO tour 2017 - texas scramble dvojic

Stav
Uzamčeno.

Lukas

Aktivní člen
Klub
Marina Praha
HI (HCP)
8,5
Ahoj všichni,
s mým dobrým kamarádem jsme se rozhodli uspořádat letos sérii turnajů dvojic, hranou formátem texas scramble a já bych tímto rád pozval všechny, kdo si rádi užijí golf odlehčenější formou, než jsou klasické turnaje hrané na úpravu hendikepu.
Túra se skládá z 5 turnajů základní části + jednoho finálového. Bude vytvořen celoroční žebříček, takže bude i při neformální formátu hry určitě o co hrát.

Kalendář turnajů:
Po 08.05.2017 - Mstětice (detail turnaje)
So 20.05.2017 - Benátky n.J. (detail turnaje)
Pá 02.06.2017 - Mstětice (detail turnaje)
So 24.06.2017 - Benátky n.J. (detail turnaje)
Ne 16.07.2017 - Mladá Boleslav (detail turnaje)
So 09.09.2017 - Benátky n.J. - Finálový turnaj (detail turnaje)

Další info k túře:

Ceny -
máme domluvené zajímavé partnery, takže se můžete těšit na nejrůznější hodnotné ceny. Od golfového vybavení, přes nejrůznější wellness služby, až po luxusní leštění auta. A samozřejmě na každém turnaji i poháry pro umístěné.
Navíc při finálovém turnaji budou losovány další ceny ze skorekaret.
Kategorie - pouze jedna společná, muži i ženy, bez rozdílu hendikepů. Hrajeme s vyrovnáním hendikepů dvojice tak, že ať je dvojice složená z hráčů jakékoliv výkonnosti, nikdo není zvýhodňován a všichni tak mají stejné šance na výhru.
Stravování - v ceně startovného jsou svačiny a pití do bagu + oběd po hře
Celoroční žebříček - na každém turnaji budou dle umístění rozdělovány body pro každého hráče. Do celkového žebříčku pak bude započítáno 6 nejlepších výsledků + výsledek finálového turnaje. Neznamená to ale, že složení dvojice musí být na každý turnaj stejný. Body bude dostávat každý hráč ve dvojici, takže pokud vezmete na každý turnaj jiného spoluhráče, tak sbíráte body dle svého umístění na každém turnaji.
Podrobnější informace: www.eplotour.cz
Cíl túry: Bavit se golfem!

Pevně doufám, že se na některém turnaji setkáme a užijeme si spoustu zábavného golfu.

---
Pozn.: tento původní příspěvek bude průběžně doplňován tak, aby sloužil jako nástěnka túry, kde je vše pohromadě včetně odkazů, výsledků atp. Diskuse pod tímto vláknem k tématu, zážitkům a kamarádskému popichování v souvislosti s turnaji vítána. :)
 
Upraveno:
Já našel. Stačí kliknout na odkaz s detaily turnaje a cenu tam vyčteš...
 
Zni zajimave. Texas je super format! Umoznuje to hrat uplne jinak nez normalne.
 
Miluju texasy :) <3
 
Lukáši, díky za turnaj! Hehe, jasně, pro odznáček si taky půjdu! Rád si taky přijdu zahrát. Doufám, že dvojce, které se tu seskládají, budou 19jamku patřičně reprezentovat. A ten nejlepší z 19jamky dostane určitěode mě i nějakou prémii, ode mě. Taková vnořenka. :) Tak kdo by šel od nás hrát a kdy?
 
Lukáši, díky za turnaj! Hehe, jasně, pro odznáček si taky půjdu! Rád si taky přijdu zahrát. Doufám, že dvojce, které se tu seskládají, budou 19jamku patřičně reprezentovat. A ten nejlepší z 19jamky dostane určitěode mě i nějakou prémii, ode mě. Taková vnořenka. :) Tak kdo by šel od nás hrát a kdy?

Já bych pár her určitě rád zvládl.
Pro mě to jsou dobré lokality.
 
Lukáši, díky za turnaj! Hehe, jasně, pro odznáček si taky půjdu! Rád si taky přijdu zahrát. Doufám, že dvojce, které se tu seskládají, budou 19jamku patřičně reprezentovat. A ten nejlepší z 19jamky dostane určitěode mě i nějakou prémii, ode mě. Taková vnořenka. :) Tak kdo by šel od nás hrát a kdy?
Super. Kromě toho prvního pondělního bych mohl všechny. Jen nemám parťáka. :( Kdyby tu byl někdo taky sólo :)
 
Texas můj oblíbený formát, s mým oblíbeným synovcem, snad najdeme nějaký společný termín. :)
 
Super. Kromě toho prvního pondělního bych mohl všechny. Jen nemám parťáka. :( Kdyby tu byl někdo taky sólo :)

Taky chodím většinou sám ale tady se dá vždy s někým skvěle domluvit. Takže když nebudeme mít nikoho, půjdem spolu ;)
 
To vypadá dost dobře a ten výpočet dvojice má něco do sebe.
Snažili jsme se výpočtem vyrovnání předejít situaci, kdy si "singlista" vezme sebou někoho s vysokým HCP jen proto, aby si uměle navýšil odpočet a tím pádem si šel pro téměř jistou výhru. Myslím, že šanci na výhru by měli mít všichni srovnatelnou :D
 
Snažili jsme se výpočtem vyrovnání předejít situaci, kdy si "singlista" vezme sebou někoho s vysokým HCP jen proto, aby si uměle navýšil odpočet a tím pádem si šel pro téměř jistou výhru. Myslím, že šanci na výhru by měli mít všichni srovnatelnou :D
Jo jo, to se právě chystám, jen je tu ještě problém, když ten " singlista" hraje tužku.:rolleyes:
 
Jo jo, to se právě chystám, jen je tu ještě problém, když ten " singlista" hraje tužku.:rolleyes:
myslis jako dneska??
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom