Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [EL.VOZÍK] MGI ZIP Navigator

Super info, dik za nej.

A ten bezny mod, kdy to chci uzit jako elektricky vozik je tedy ok? Myslim bez uziti dalkace.
 
Super info, dik za nej.

A ten bezny mod, kdy to chci uzit jako elektricky vozik je tedy ok? Myslim bez uziti dalkace.
Ano. Pokud vozík spustíš tlačítkem na vozíku, tak se s tebou gyro nebude přetahovat. Po domluvě ti ho mohu na Zbraslavi půjčit na vyzkoušení.
 
Pořídil jsem si vozík Motocaddy S7 Remote ... tak až ho otestuju, tak přidám článek
tak to by me hodne zajimalo srovnani, to jsou moji 2 favorite. Ten MGI mi zatim vychazel lepe, hlavne tim ze se tam daji otocit ta kolecka tak se da lepe slozit a snad to i lepe zataci. Ja jsem videl v akci zatim jen MGI.
 
Také jsem se stal vlastníkem vozíku MGI. Bohužel to nebylo při příležitosti 28 narozenin, ale ze zdrav. důvodů.
Včera jsem s ním najezdil po hřištích cca. 10 km. Stav baterie hlásil z 1/2 nabito a nebo vybito. To podle naturelu majitele. U mne nabito. Zkoušel jsem co vozík zvládne, než se převrátí. Má nízko těžiště, tak že jsem měl namále jen jednou. Jak jsem to tak okukoval pohon je z motorků na kolečka vyveden přes 2 šnekové převodovky, které nejsou samosvorné a ani motorky nemají brzdu. Tím se pak může stát, když ho někdo nechá zapakovaný přímo z velkého kopce, že má tendenci se rozjet. Zkoušel jsem to na dvou hřištích, ale nikde se mi to nepodařilo.

Co mi tak trochu nepadlo do ruky, je dálkáč. Přijde mi zbytečně široký. Ale je to jen o zvyk. Snad.

Stran soustředění se na hru : Ta moje hra není žádná hitparáda. Stejně tak jako dokážu zahrát par nebo berdy,
tak jsem schopen na další jamce tam vyšvihnout sněhuláka a nebo ještě o malinko hůř. A to se konalo i s novým vozíkem.

Tak že za mě : zatím dobrý
 
To bych chtěl vidět, co by se muselo stát, aby snekova převodovka nefungovala jako samosvorna?
 
To bych chtěl vidět, co by se muselo stát, aby snekova převodovka nefungovala jako samosvorna?
To je dáno převodovým poměrem převodovky a s tím jde ruku v ruce úhel sklonu zubu. Samosvor je zaručena pokud tento úhel je 1 st. a nebo menší, což zřejmě nebude tento případ.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom