Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Elektrický golfový vozík Motocaddy M1

jumbodedek

Guru fóra
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
13-17
Inzeráty
2
Ahoj mé golfové kamarádky a golfoví kamarádi.
Po dlouhé a opravdu nekončící diskuzi jsem dospěl k závěru,že jsem tlustý,nemocný.A dost unavený po golfu.Rozhodl jsem se pro koupi nějakého el.golfového vozíku,který mi od té únavy trochu pomůže.Mám od známého nabídku na koupi Motocaddy M1,baterka na 18 jamek cca 2-4 roky starý za 8500 kč.
Dotaz na vás zní.
Jaké máte s tímto vozíkem zkušenosti.
Vydrží mi nějaký ten rok bez dalších investic.
Kde se dají na něj zakoupit nějaké doplňky.
Opravdu vám el.vozík přidal více energie do hry.
Děkuji vám všem kteří se rozhodnete mi pomoci s rozhodováním,zda koupit,nebo nekoupit.
Petr @jumbodedek
 
Mám od 2018 M1 Pro DHC. Baterie “extended”, inzerováno 27 jamek a více.
Má za sebou cca 400 her včetně zimních, občas se musel cítit jako rolba na horách případně ponorka ve slejváku.
Baterii jsem nikdy nevybil ani jsem neviděl jinou barvu diody na vozíku než zelenou. Až mám podezření, jestli to umí. Letos se mi už zase stalo, že jsem po hře zapomněl baterii nabít a dalo to Beřovice i druhý den, takže 36 jamek má pohodu.
Mechanicky zatím vše drží. Na gumové rukojeti jsou přilepené kousky odlišné barvy , ty se odlepují. Kolečka (pneumatiky) jsou už dost ojeté a po stranách orvané o obrubníky.
Ovládací kolečko je na pytel, po pár měsících blbě reagovalo, občas vozík nezastavil nebo se nerozjel na první zmáčnutí, nebo přeskakovaly rychlosti. Nechal jsem ho vyměnit, po pár měsících je to stejné…tohle mě vysloveně sere a kvůli tomu příště koupím jinou značku.

Edit: ještě mi při servisu chlapek říkal, že tahle generace měla potíže s motorem, ať se modlím, ze jich měnil spoustu.

Edit2: jak píše @Jerry , DHC je potřeba, bez něj bych vozík nechtěl. Je to dost těžkej krám a když ti z kopce nebude sám brzdit, nadřeš se ty.
U těch kopcovitých hřišť nebo při více hrách v jednom dni je elektrika jednoznačně plus. Ale třeba do Skotska jsem si vozík netahal a půjčoval si tam manuální lehký trojkolák. A zjistil jsem, že na fyzičku to vliv moc nemělo. Spíš oceňuji, že s elektrikou mám volné ruce a nemusím furt strkat vozík. Jím, piju, hulím za chůze a pohoda.
Jinak když jdu devítku, občas i rychlou osmnáctku na služební cestě, nosím bag s půlsetem na zádech a je to vlastně paráda.
 
Upraveno:
Po dlouhé a opravdu nekončící diskuzi jsem dospěl k závěru,že jsem tlustý,nemocný.A dost unavený po golfu
S kým jste to mluvili, co vám to nalhali ... ??? Zkus pokecat s někým jiným. Třeba zjistíš, že jsi tenký, zdarvý a pln energie ... 😜

Ale pokud bych měl vážně říci svůj názor, tak na kopcovitých hřiští je elektrický vozík zatraceně znát, na placatých až tolik ne. Já to praktikuju tak, že na devitku chodím s dvoukolákem s třičtvrtečním bagem, na 18-ku vždy s elektrikou. A ještě jedno doporučení ... můj předchozí elektrický vozík neměl DHC a dost mě to štvalo ...
 
….Mám od známého nabídku na koupi Motocaddy M1,baterka na 18 jamek cca 2-4 roky starý za 8500 kč.
Ta baterka na 18 jamek dlouho nevydrží. Terezín ok, ale jak přijdou kopce, tak po cca 3letech (x100 her) začne kolabovat. Ypsilonku jsem pravidelně poslední jamku tlačil 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom